Už naują Valdžią!

232 PARAŠAI

Kategorija:

Už naują valdžią!:

Mokesčiai, mokesčiai ir dar kartą mokesčiai...! Gal jau užtenka? Mokame už butą, vandenį, elektrą, orą, dujas, telefoną. Dar turėsime mokėti už automobilius (už kuriuos jau ir taip mokame - tech. apžiūra, draudimas, lizingas ir kt.) Aš manau, išrinkome ne tą Valdžią! Reikia susiimti ir keisti ją.

A. Kubiliaus antikrizinė programa daugiau sukelia nerimo ir išlaidu nei lengviau gyventi PAPRASTIEMS Lietuvos gyventojams.

Aš už naują VALDŽIĄ, o Jūs?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 V.Pavardenis
mokesčius vis didesnius renka, o ką su surinktais pinigais daro:pasididina sau algas skiria priedus prie algų, keliauja po pasaulį, statosi vilas, atnaujina savo namus ir tt.
2 Brigita
Gerbiamieji, tereikia paziureti i Anglija, kuri paprastiem zmonem PADEDA iveikti krize mazindami maisto kainas ir pan. Jus jas tik keliate ir verciate mus badauti. ACIU
3 Donatas
taip,as irgi uz nauja valdzia!nes kubilius mus tuoj i konteinerius nuvarys
4 raudonas
runkeli, eik kiauliu serti, o ne peticijas rasinek!
5 Vantos
Ot idomu - o pensijos noresi? Ir kuo didesnes? Logiska butu, jei valdininkai atsikirstu tavo peticijos tonu: jums tik duok ir duok ir duok - lauk is cia!!!
6 E.Mazurevičius
Gal užteks tyčiotis ponai , tik nauji seimo rinkimai gali kažka išspresti.
7 Kindziulis
Visame pasaulyje visi uz viska moka - DYKAI NIEKS NIEKO NEDUODA! Ir niurzgliu visada buvo ir bus. Tik nereikia sitaip susireiksminti.
8 Irena
GEDA KAD LIETUVOI PROTINGU I VALDZIA NERIANKA O TIK TOKIUS VAGIUS!!!!! DABAR KIETIESIM NUO TU PAKVAISUSIU .JEMS MES NIEKO NIEREISKIAM NES TILIM!!!
9 durniai.
Dabar visu didziausia diskusija: kaip atsirkatiti tokiu durniu kaip kubiliu ir valinsku
10 lauk
atsiprasau uz isireiskima bet jus esate de__lai. kitaip ir nepavadinsi.
11 blennn
ei seime. gal perleiskit valdzia kiiems kurie geriau mokes tvarkyti reikalus nei jus.? o gal netycia patys susiprotekit kad jus i seima atejot padet o ne vogti? VAGYS>
12 wps
Nu ir seimas sis. Kubilius tipo isgelbes visus nuo krizes tipo. jus tik lietuvai geda darot.
13 Rimante,
GEDA! GEDA! Zinot jeigu sau biski algas apkapytumete krize tikrai butu daug toliau nei dabar. kainas keliat kam? tik tam kad pinigu gautumet. ir kur dingo VALinskas kuris pazadejo gauti tik 800 litu?
14 Juozas
na ir Seimas! savanaudziai. visur wiska uzkele o atlyginimus numazino. NAUJOS VALDZIOS KOL NEZLUGO LT!!!
15 Rasa
Kubiliu tai tik nusaut.mokesciai ten mokesciai ten, algos apkarpomos.patys algas dvigubai pasikele. slykstynes, parazitai.taip ir naikina lietuviu tauta.
16 R.
Taip vagys lauk!!Gaila,kad LT.neturi savo Sibiro,ot juos visus ten istremti svol...!!!!!
17 a.m.
klounu vieta cirke !!!!vyti reikia situos beprocius !!!!
18 E.P.
taip,mum reikia naujos valdzios,sita zlugdo Lietuva ....
19 Inga
Ar tauta turi savigarbą? Atšaukim savo deputatus, tegul pagyvena iš bedarbio pašalpos!
20 arvydas
kol zmones susirinke i mitingus tik dainuos,nieko nebus
21 Ernesta
Reikia butinai keisti valdzia, nes kuo toliau tuo didesniu nesamoniu prigalvoja Lietuvoj
22 Ricardas
ar gali artistai suprasti kaip sunkiai uzdirbama duona ir nuo ko pradeti kad tos duonos butu,.Ne ju galvelems tai.O vaidinti mooka labaaaai.Valdzioje turi buti ivairiu sriciu specialistai, profesori
23 D.Rasiuliene
Sakyciau gal mazinti mokescius reiketu, o ne didinti, ir imones issilaikytu, ir darbo butu, ir turetumem is ko gyventi...Reikia valdzia keisti, oi kaip reikia...
24 Marius
UZ NAUJA VALDZIA IR GERESNI RYTOJU..UZ NAUJĄ GYVENIMĄ...UZ REVOLIUCIJA!!!
25 Mindaugas
valdzia kuo toliau tuo juokingesne... juokas pro liudesi cia , butinai kazko naujo reikia nes bankrutuosim kaip salis, liks tik stori pilvai seime , iskamsos apsimetantys kad daro kazka gero tautai
26 Alfredas
Po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo prie lovio valdžios sėdėjo ir buvę taip vadinamos Sovietinės Litvos KP gensekai, kitokio raugo tovariščiai. Kas nors pakito? Už nugaros stovi penktoji kolona...
27 D.
teisingai tegu susikisa tas Kubilius galwa i sikna!
28 A.Matuevicius
bet ir rinkimu istatyma reikia keisti, nes taip rinkdami turesime beveik ta pati
29 Rozita
Šalin Kubilą, nesurinks mokesčiū, tik išvaikys lietuvius iš savo namų
30 Regimantas
Visuomet kai valdzioj konservai prasideda nesamones. Lauk juos is valdzios posto!!!

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.