NE kainų didinimui mokyklos valgyklose! Moksleiviai ne milionieriai!

114 PARAŠAI

Kategorija:

Kainų didinimas mokyklos valgyklose tapo beribis. Kainos auga kaip ant mielių. Moksleiviai-NE MILIONIERIAI kad galetu sau leisti maitintis už TOKIAS kainas.Prašau pasirašyti šią peticiją tų,kurie yra už kainų mažinimą visose mokslo įstaigose.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 [email protected]Ū ;... MOKINIAI-NE MILIJONIERIAI!Kaikuriu vaiku tevaij neistengia moket tokiu kosminiu kainu!
2 Ligita B... musu vaikai ka irgi turi jausti krize ar kaip jums atrodo ???
3 Laura P... Pikčiausia tai, kad anksčiau pradinukai valgydavo nemokamai, o vyresnieji turi mokėt, tai mes kitokie...? Ar ne iš tos pačios tėvų kišenės gyvenam, kaip ir mažesnieji?Jums kuo skiriasi 4okas ir 5okas?
4 Edita D... Mokyklos valgykloje jogurtai, sureliai, bandeles brangiau, nei parduotuveje!
5 Elena S... pritariu, kadangi per pora metu arbatos stilnes kaina nuo 10ct isaujo iki 40ct, paprastos bandeles (be jokiu priedu) nuo 50ct iki 90ct, norint sociai ir skaniai papietauti reikia 8-15lt!!! nenormalu
6 Irena J... Jau ir taip vaikams brangu valgyti valgyklose, tad gal laikas pagalvoti apie jų sveikatą ir gerovę????
7 A.Lavrova ... Ir taip kainos kosmines tai dar ir vaikam ju valgyklose padrytos kainos kaip restorane. Nesamone!!!
8 M .... Mūsų tėvai irgi ne milijionieriai, kad į dieną duotų po 5 - 7 litus
9 danute z... tiktai pries negana to,kad ir taip kainos nerealios tai dar didint tiktai pries toky sprendima
10 Moksleivis ... kokioi sudinoj saly gyvenam. kokia sudina demokratija turim. kaip nekenciu seimo ir visu galviju kurie "valdo" mus.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!