NE kainų didinimui mokyklos valgyklose! Moksleiviai ne milionieriai!

114 PARAŠAI

Kategorija:

Kainų didinimas mokyklos valgyklose tapo beribis. Kainos auga kaip ant mielių. Moksleiviai-NE MILIONIERIAI kad galetu sau leisti maitintis už TOKIAS kainas.Prašau pasirašyti šią peticiją tų,kurie yra už kainų mažinimą visose mokslo įstaigose.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 [email protected]Ū
MOKINIAI-NE MILIJONIERIAI!Kaikuriu vaiku tevaij neistengia moket tokiu kosminiu kainu!
2 Ligita
musu vaikai ka irgi turi jausti krize ar kaip jums atrodo ???
3 Laura
Pikčiausia tai, kad anksčiau pradinukai valgydavo nemokamai, o vyresnieji turi mokėt, tai mes kitokie...? Ar ne iš tos pačios tėvų kišenės gyvenam, kaip ir mažesnieji?Jums kuo skiriasi 4okas ir 5okas?
4 Edita
Mokyklos valgykloje jogurtai, sureliai, bandeles brangiau, nei parduotuveje!
5 Elena
pritariu, kadangi per pora metu arbatos stilnes kaina nuo 10ct isaujo iki 40ct, paprastos bandeles (be jokiu priedu) nuo 50ct iki 90ct, norint sociai ir skaniai papietauti reikia 8-15lt!!! nenormalu
6 Irena
Jau ir taip vaikams brangu valgyti valgyklose, tad gal laikas pagalvoti apie jų sveikatą ir gerovę????
7 A.Lavrova
Ir taip kainos kosmines tai dar ir vaikam ju valgyklose padrytos kainos kaip restorane. Nesamone!!!
8 M
Mūsų tėvai irgi ne milijionieriai, kad į dieną duotų po 5 - 7 litus
9 danute
tiktai pries negana to,kad ir taip kainos nerealios tai dar didint tiktai pries toky sprendima
10 Moksleivis
kokioi sudinoj saly gyvenam. kokia sudina demokratija turim. kaip nekenciu seimo ir visu galviju kurie "valdo" mus.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.