Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!

1 791 PARAŠAI

Kategorija:

Pasakykime tvirtą ir ryžtingą NE įmokų į antros pakopos privačius pensijų fondus mažinimui! Tai pakirs žmonių pasitikėjimų pensijų sistemos reforma ir ateityje iššauks teisinius ginčus, nes taip bus pažeistos Lietuvos piliečių teisės.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Irina ... Grąžinkit mano pinigus, arba leiskit sugrįžti ir gauti pilną pensiją
2 ROMUALDAS C... Kiek gi galima =mones apgaudin4ti ? Iš pradžių pasiūlo sūrį, o po to pelėkautus.O Kada bus numatytos kompensacijos pagal laikinąjį išmokų sumažinimo įstatymą gaunantiems karių ir pareigūnų pensijas ?
3 L.Blažaitis ... Valstybė galėtų ne įmokas mažinti, o skolintis iš Pensijų fondų
4 Rolandas T... MAZINKITE BIUDZETO ISLAIDAS, O NE IMOKAS I PRIVACIUS PENSIJU FONDUS.
5 A. B... Valdininkai turi suprasti, kad įstatymai galioja ir jiems
6 Algimantas P... Valdžia begėdiškai apvogė pensijų fonduose kaupiančius piliečius. Atėmė tas įmokas nuo kurių investicijos būtų pačios efektyviausios nes dabar perkami pigiausi investiciniai vienetai fonduode.
7 Tomas S... blogai, kai valdžia nesitaria su savo piliečiais, paskui prieš rinkimus ant kelių vaikšto...sunku bus pasitikėti
8 Rūta B... NE įmokų į II pakopos privačių pensijų fondų mažinimą
9 T.Prūsas ... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!
10 Dalia V... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!:
11 Reda M... Į seimą renkame tam, kad padėtumėte, o ne tam, kad prisikimštumėt savo kišenes!
12 Rolandas T... Imokas i II pakopos pensiju fondus reikia palaipsniui didinti, o ne mazinti. Su krize kovoti reikia TIK mazinant biudzeto islaidas.
13 Justinas S... Tai, kas daroma, yra nusikaltimas, todėl reikia visais būdais užkirsti tam kelią.
14 Reda S... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE
15 A. R... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!
16 Eivaras S... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!
17 Vida J... kai ateina į valdžia konservatoriai, tai visada stengiasi iš paprasto žmogaus ką nors atimti ir paversti jį skurdžiumi, pamindama Konstituciją. Ginkime savo teises!
18 Ramūnas S... Sodra problemu tai neispres vistiek, neapiplesinekit savo pilieciu.
19 paulius c... gal jau greit ir i musu asmenines banko saskaitas isibraus, tiesiog kad uzlopyt biudzeto skyles?
20 Vilma B... NE įmokų į antros pakopos privacius pansiju fondus mazinimui!
21 RIMA B... Eilini karta valdzia irode,kad ja pasitiketi negalima
22 VALERIJA M... Negalima su žmonėmis žaisti kaip su "žaisliukais smėlio dėžėje". Visada reformos būna skausmingos, todėl prieš braukdami brūkšnį gerai pagalvokite, negadinkite žmonių gyvenimų...
23 Agne R... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!
24 Egidijjus B... Prie ko cia kaupiamas draudimas. Sutikciau moketi 2% didesni pajamu mokesti jei seimo nariai atsisakys priedu prie algos skirtu reprezentacinem islaidoms (~4000 kas menesi )
25 Eva A... ne pensijų mažinimui, ir taip žmones baigia nustekenti. Galėtų seimo avinėliai pasipurtyti . Ypatingai "prisikėlimiečiai"
26 Vilma L... Tai nusikaltimas.Ar issirinkom bukus zmones?Juk pirk pigiai-parduok brangiai!O cia atvirksciai-kai pigu nepirksim...
27 Violeta Š... Jau nusibodo tie seimunai, sedi ima pinigus , o supranta tik tiek , kad jiems reikia pinigu,daugiau nieko nesupranta, ir nesuprantu kodel Prunskienei skyre renta kas men po 5000,00 Lt
28 Justinas Š... Padek jiems Dieva, jie nezino ka daro! Tikrai matosi, kad beprociu neissilavinusiu degradavusiu politiku armija issirinkome.Grieztas NE imoku mazinimui.
29 Dainius B... Aš prieš įmokų mažinimą į privačius pensijų fondus
30 A.Senkuvienė ... Kiek galima tyciotis is zmoniu? Ar kada nors galios STOP zenklas valdzios vyrams?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!