Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!

1 791 PARAŠAI

Kategorija:

Pasakykime tvirtą ir ryžtingą NE įmokų į antros pakopos privačius pensijų fondus mažinimui! Tai pakirs žmonių pasitikėjimų pensijų sistemos reforma ir ateityje iššauks teisinius ginčus, nes taip bus pažeistos Lietuvos piliečių teisės.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Irina ... Grąžinkit mano pinigus, arba leiskit sugrįžti ir gauti pilną pensiją
2 ROMUALDAS C... Kiek gi galima =mones apgaudin4ti ? Iš pradžių pasiūlo sūrį, o po to pelėkautus.O Kada bus numatytos kompensacijos pagal laikinąjį išmokų sumažinimo įstatymą gaunantiems karių ir pareigūnų pensijas ?
3 L.Blažaitis ... Valstybė galėtų ne įmokas mažinti, o skolintis iš Pensijų fondų
4 Rolandas T... MAZINKITE BIUDZETO ISLAIDAS, O NE IMOKAS I PRIVACIUS PENSIJU FONDUS.
5 A. B... Valdininkai turi suprasti, kad įstatymai galioja ir jiems
6 Algimantas P... Valdžia begėdiškai apvogė pensijų fonduose kaupiančius piliečius. Atėmė tas įmokas nuo kurių investicijos būtų pačios efektyviausios nes dabar perkami pigiausi investiciniai vienetai fonduode.
7 Tomas S... blogai, kai valdžia nesitaria su savo piliečiais, paskui prieš rinkimus ant kelių vaikšto...sunku bus pasitikėti
8 Rūta B... NE įmokų į II pakopos privačių pensijų fondų mažinimą
9 T.Prūsas ... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!
10 Dalia V... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!:
11 Reda M... Į seimą renkame tam, kad padėtumėte, o ne tam, kad prisikimštumėt savo kišenes!
12 Rolandas T... Imokas i II pakopos pensiju fondus reikia palaipsniui didinti, o ne mazinti. Su krize kovoti reikia TIK mazinant biudzeto islaidas.
13 Justinas S... Tai, kas daroma, yra nusikaltimas, todėl reikia visais būdais užkirsti tam kelią.
14 Reda S... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE
15 A. R... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!
16 Eivaras S... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!
17 Vida J... kai ateina į valdžia konservatoriai, tai visada stengiasi iš paprasto žmogaus ką nors atimti ir paversti jį skurdžiumi, pamindama Konstituciją. Ginkime savo teises!
18 Ramūnas S... Sodra problemu tai neispres vistiek, neapiplesinekit savo pilieciu.
19 paulius c... gal jau greit ir i musu asmenines banko saskaitas isibraus, tiesiog kad uzlopyt biudzeto skyles?
20 Vilma B... NE įmokų į antros pakopos privacius pansiju fondus mazinimui!
21 RIMA B... Eilini karta valdzia irode,kad ja pasitiketi negalima
22 VALERIJA M... Negalima su žmonėmis žaisti kaip su "žaisliukais smėlio dėžėje". Visada reformos būna skausmingos, todėl prieš braukdami brūkšnį gerai pagalvokite, negadinkite žmonių gyvenimų...
23 Agne R... Įmokų į II pakopos pensijų fondus mažinimui - NE!
24 Egidijjus B... Prie ko cia kaupiamas draudimas. Sutikciau moketi 2% didesni pajamu mokesti jei seimo nariai atsisakys priedu prie algos skirtu reprezentacinem islaidoms (~4000 kas menesi )
25 Eva A... ne pensijų mažinimui, ir taip žmones baigia nustekenti. Galėtų seimo avinėliai pasipurtyti . Ypatingai "prisikėlimiečiai"
26 Vilma L... Tai nusikaltimas.Ar issirinkom bukus zmones?Juk pirk pigiai-parduok brangiai!O cia atvirksciai-kai pigu nepirksim...
27 Violeta Š... Jau nusibodo tie seimunai, sedi ima pinigus , o supranta tik tiek , kad jiems reikia pinigu,daugiau nieko nesupranta, ir nesuprantu kodel Prunskienei skyre renta kas men po 5000,00 Lt
28 Justinas Š... Padek jiems Dieva, jie nezino ka daro! Tikrai matosi, kad beprociu neissilavinusiu degradavusiu politiku armija issirinkome.Grieztas NE imoku mazinimui.
29 Dainius B... Aš prieš įmokų mažinimą į privačius pensijų fondus
30 A.Senkuvienė ... Kiek galima tyciotis is zmoniu? Ar kada nors galios STOP zenklas valdzios vyrams?

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.