Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Gineitiškės-Pašilaičiai

298 PARAŠAI

Adresuota: Savivaldos institucijos, kurios sprendžia dėl šaligatvių tiesimo
Kategorija:

Judri eismo atkarpa tarp Gineitiškių ir Pašilaičių yra be šaligatvių piestiesiems. Ten pravažiuoja daug mašinų, kurios vos gali prasilenkti. Šioje atkarpoje yra ir daug pėsčiųjų. Kuriems paprasčiausiai nėra tam skirtos vietos, kur jie galėtų saugiai eiti. Praeitą savaitę šiame kelyje žuvo 15metis jaunuolis ([url=http://www.delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=20014328]http://www.delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=20014328[/url]). Šiuo keliu kas dieną praeina daugybė pėsčiųjų, tame tarpe - iš mokyklų grįžtantys moksleiviai.

Jei nenorite, kad kita auka būtų Jūsų vaikas, pasirašykite už tai, kad kelio atkarpoje GINEITIŠKĖS - PAŠILAIČIAI būtų nutiestas APŠVIESTAS ŠALIGATVIS.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Vilnius)
2019-03-02 / 20:02
Butinai reikia. Miestas pleciasi, gyventoju ir automobiliu daugeja
2 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
YPAC ZIEMOS METU TIEK DAUG JAUNUOLIU IR VAIKU PRIVERSTI -KASDIENA- REALIAI RIZIKUOTI SAVO GYVYBEMIS KAD NUVYKTU/GRIZTU IS MOKYKLOS. O MOTINOS SU VEZIMELIAIS. APSVIESTAS SALIGATVIS YRA BUTINYBE!!!!
3 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
šaligatvių trūksta ne tik šioje atkarpoje , bet ir Zujūnuose , Antežeriuose ... Kažin ar teks saugiai vaikščioti ir nebijoti
4 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Šaligatvis reikalingas nuo Pašilaičių troleibusų žiedo iki IKI parduotuvės Zujūnų pakraštyje.
5 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Tai privalo buti padaryta, si gatve yra labai pavojinga!
6 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Man ilgamaciuj ta kaima giventajui svarbu tvarkas kad zmagui butu geliau
7 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
saligatviai ir apsvietimas tiesiog butinas, gal pagaliau laikas susimastyt, nes gali eiti ir jusu artimas nesaugiu keliu
8 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
be abejo reikia apsviestos kelio atkarpos Gineitiškių g.
9 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Ruožas labai slidus žiemą, todėl pavojus padidėja dvigubai
10 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Butinai reikia saligatviu ir apsvietimo, nes cia gyvena daug mamyciu su mazais vaikais ir nereikia laukti, kol isgirsime, kad nutrenkta jauna moteris su vezimeliu
11 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
jau seniai laikas bent jau nuo transporto žiedo iki linksmojo kvartalo nutiesti
12 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Labai reikalinga, problema pėstiesiams, patys gyvenam minimam rajone
13 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Jai kas butu anksciau samastes ten nutiesti saligatvius...
14 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Labai baisu vaikščioti neapšviestais šaligatviais, kartais net diena būna tokių atsitikimų, kai per plauką taves nepartrenkia pvz. autobusas
15 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Pati turiu du mokyklinio amžiaus vaikus,kurie vaikšto to kelio atkarpa.
16 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Dar būtų gerai kokį vieną autobusą pridėti,kad būtų dažnesnis grafikas,tada pėstiesiems nereikėtų laukti autobuso jeigu pavėlavo ir nesigundytų eiti tamsiu paros metu o palauktų tas 10-15min
17 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
kad daugiau taipnebeatsitiktu , kaip atsitiko mano broliui
18 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
reikalingi šaligatviai ir pagrindinėje Gineitiškės - Zujūnai - Buivydiškės gatvėje
19 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Jei negalima i6spausti 6aligatvio tai reikia lau6ti Vilniaus gatvi7 ap6vietimo tinklus tegu nors pastato ap6vietimo stulpus atkarpoje Pa6ilai2iai-Gineiti6k4s.S4km4s Gineiti6ki7 gyventojams link4jimai
20 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Įrenkit šaliatvius ir daugiau apšvietimo Gineitiškėse-Buivydiškėse-Zujūnuose!
21 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Turėtų būti ne tik šaligatvis, bet ir dviračiū takas, nes dviračiai populiarėja
22 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Ten saligatviai tiesiog butini, nes pestieji neturi kur detis ir eina vaziuojamaja dalimi
23 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
jau seniai aisku kad tu saligatviu ir apsvietimo reikia.
24 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
ne tik iki Gineitiškių reiktų bet ir iki Zujūnų, ne vienas vaikais kulniuoja iš mokyklos ir iš Zujūnų
25 Neskelbiama
-0001-11-30 / 00:00
Labai pavojinga kelio atkarpa, siauras kelias, labai blogas kelio matomumas tamsiu paros metu, saligatvis yra butinas!

Už Dumsių kopos išsaugojimą (259)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (101)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Elektrėnų gyventojai prieš vandenlenčių parko pašalinimą (113)

Vincentas. Adresuota: Vilniaus apygardos teismas

Šią peticiją pasirašo žmonės, kurie nesutinka dėl Prokuratūros kreipimosi į...

Dėl VšĮ sanatorija „Belorus“ taikomų sankcijų panaikinimo (80)

Belorus. Adresuota: LR Prezidentas, LR Vyriausybė LR Seimo frakcijos

Mes, žemiau pasirašiusieji, prašome kuo skubiau: - imtis veiksmų dėl...