Dėl informacijos apie veislynus teikimo LKD svetainėje

338 PARAŠAI

Kategorija:

LIETUVOS KINOLOGŲ DRAUGIJAI

Lietuvos kinologų draugijos klubų narių prašymas 2009-01-13


Dėl informacijos apie veislynus teikimo LKD svetainėje

2009 m. sausio 3 d. įvyko Lietuvos kinologų draugijos tarybos posėdis, kurio metu buvo nutarta nereklamuoti jokių veislynų LKD tinklalapyje. Detaliau apie tai galima paskaityti adresu: [url= http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=31] http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=31[/url]


Mes, žemiau pasirašiusieji, kreipiamės į Lietuvos Kinologų Draugijos Prezidentę R.Kazlauskaitę ir prašome, kad oficialiame LKD tinklalapyje [url=http://www.kinologija.lt]www.kinologija.lt [/url] būtų skelbiama informacija apie Lietuvoje esančius LKD veislynus, nurodant:

- Veislyno pavadinimą, registracijos datą ir/arba veislyno veiklos nutraukimo datą.
- Šunų veislę (-es)
- Kontaktinius duomenis: telefono numerį ir/ar elektroninį paštą.

Tiek veisėjams, tiek interesantams ar potencialiems šuniukų pirkėjams yra svarbu, kad patikimą informaciją apie Lietuvoje veikiančius veislynus būtų galima rasti oficialioje LKD internetinėje svetainėje.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Inga J... Tokia informacija LKD puslapyje yra būtina! Kaip kitaip rasime patikimus veislynus?
2 M. P... informacija yra visiems naudinga ir reikalinmga- ją pašalinti neteisinga ir kvaila.
3 M. S... Svetaines kurios reklamuoja kito pobudzio informacija savo puslapyje gali buti netoliaruotinos.
4 Aukse M... aš už skelbiama informacija apie Lietuvoje esančius LKD veislynus
5 Inga M... Manau ši informacija labai reikalinga žmonėms ieškantiems šuniuko. Man labai pagelbėjo.
6 Dainora S... Oficialiame LKD tinklalapyje būtina skelbti informaciją apie LKD registruotus veislynus, nurodant ne tik telefono numerį ir/ar elektroninį paštą, reikia nurodyti ir veislynų internetinį adresą
7 Vitalijus G... Man reikalinga LKD tinklalapyje informacija apie lietuvoje esanciu veislynus.Manau kad tik LKD tinklalapyje paskelbti veislynai yra kaip garantija kad jie yra auksto lygio.
8 Edvardas B... Reikia skirti "reklamą" nuo paprastos "informacijos".
9 Augustė P... Tikrai kinologija.lt turėtų būt veislynai, man tai atrodo patikimiau, jeigu rinkčiau kokią veislę, ir matyčiau kad yra kinologijos puslapyje veislynas kuriame yra ta veislė iš ten ir imčiau.
10 Lina B... LKD, jums turėtų būti gėda už šį ir kitus sprendimus!!!!
11 Rokas B... Kur daugiau jei ne oficialioje svetainėje ieškoti patikimos informacijos.
12 Viltė J... Žmonės ir taip neatsirenka, kuris šuo veislinis, kuris ne. Paskui prisiperka "veislinių" už porą šimtų litų ir lengva ranka po švenčių išvaro į gatvę.
13 K. R... Jeigu problema įžvelgiama veislynų internetinėse sveitanėse tuomet netalpinkite svetainių informacijos. Visa kita tegu lieka
14 A.Slemaite ... butu gerai, jei zmones galetu gauti info apie esama veislyna oficialiame puslapyje.
15 Gabrielė T... Sutinku su Jumis. LKD palikite veislynų informaciją, gi tai labai svarbu ypač naujokams kurie nori įsigyti kilmingą šunį ir būtent tos veislės atstovą!
16 J.Daniene ... Veislynų sąrašas oficialiame LKD puslapyje yra būtinas! Aš veislyno neturiu, tačiau jei sugalvočiau įsigyti konkrečios veislės šunį, informacijos pirmiausia ieškočiau LKD puslapyje.
17 Milda P... juk tai kinologų draugija. kur dar galima sužinoti apie rimtus veislynus.
18 Rita D... Atrodo, turėtų būti savaime suprantamas dalykas, kad veislynų informaciją visi norintys rastų oficialioje organizacijos svetainėje.
19 L.Novikova ... Это удар по питомникам и серьезным заводчикам в Литовской республике!Почему ЛКД идет против своих же самых серьезных заводчиков?Во всем ми
20 Deividas S... Aš už. Ar jus siulote ieskoti per google visų veislynų kurie net www tinklapio neturi? Iš kur apie juos gauti info jei ne iš oficialaus tinklapio?
21 Alberta G... Interesantams ir šuniukų pirkėjams labai svarbu, kad patikimą informaciją apie Lietuvoje veikiančius veislynus būtų galima rasti oficialioje LKD internetinėje svetainėje.
22 Audra P... Nereiketų pamiršti ir tų veislynų,kurie neturi svetainės,bet yra veikiantys
23 Ramunė V... Tokio pobūdžio informaciją būtina skelbti oficialiame tinklamype. Tokio pobūdžio inforfacija teikiama bet kur, gali padaryti žalos pačios LKD kompetencijai. Taip pat sukelti daug nesusipratimų.
24 Aidas V... LKD patys turetu noret reklamuot ir populiarint Lietuvoje esancius veislynus ir isveistus sunis. Deja savi kinologai ignoruojami, izoliuojami pacios LKD, kuri turi vienyti ir juos atstovauti
25 Viktorija J... nedarykit absurdu, nebus info apie veislynus, pirks bedokumencius, misrunus, po to tukstanciai jais nusivils ir suneliai atsidurs gatveje, o tai reiskia visu pirma ir mase ligu, tarkim pasiutlige ir t
26 Reda V... Manau tikrai reikalingas oficialus puslapis su Lietuvos veislynu pavadinimais ir nuorodomis i juos
27 Inesa T... oficiali info zmogui leistu ir pasitikrinti informacija esant abejonems - egzistuoja toks veislynas ar ne, bei kur jis registruotas. Nes siuo metu bandanciu pasipelnyti is zmoniu nezinojimo tikrai aps
28 Marijonas L... turėtų būti skelbiama informacija apie LKD registruotus veislynus su kontaktiniais duomenimis
29 Ramunė B... Nereklamuojant veislynų LKD, atsiranda dar patogesnė terpė daugintojų egzistencijai. Kad ir kaip būtų gaila...
30 Laima E... Kur daugiau, jei ne oficialioje svetainėje žmonės turėtų rasti tokią informaciją.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!