Dėl informacijos apie veislynus teikimo LKD svetainėje

338 PARAŠAI

Kategorija:

LIETUVOS KINOLOGŲ DRAUGIJAI

Lietuvos kinologų draugijos klubų narių prašymas 2009-01-13


Dėl informacijos apie veislynus teikimo LKD svetainėje

2009 m. sausio 3 d. įvyko Lietuvos kinologų draugijos tarybos posėdis, kurio metu buvo nutarta nereklamuoti jokių veislynų LKD tinklalapyje. Detaliau apie tai galima paskaityti adresu: [url= http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=31] http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=31[/url]


Mes, žemiau pasirašiusieji, kreipiamės į Lietuvos Kinologų Draugijos Prezidentę R.Kazlauskaitę ir prašome, kad oficialiame LKD tinklalapyje [url=http://www.kinologija.lt]www.kinologija.lt [/url] būtų skelbiama informacija apie Lietuvoje esančius LKD veislynus, nurodant:

- Veislyno pavadinimą, registracijos datą ir/arba veislyno veiklos nutraukimo datą.
- Šunų veislę (-es)
- Kontaktinius duomenis: telefono numerį ir/ar elektroninį paštą.

Tiek veisėjams, tiek interesantams ar potencialiems šuniukų pirkėjams yra svarbu, kad patikimą informaciją apie Lietuvoje veikiančius veislynus būtų galima rasti oficialioje LKD internetinėje svetainėje.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Inga
Tokia informacija LKD puslapyje yra būtina! Kaip kitaip rasime patikimus veislynus?
2 M.
informacija yra visiems naudinga ir reikalinmga- ją pašalinti neteisinga ir kvaila.
3 M.
Svetaines kurios reklamuoja kito pobudzio informacija savo puslapyje gali buti netoliaruotinos.
4 Aukse
aš už skelbiama informacija apie Lietuvoje esančius LKD veislynus
5 Inga
Manau ši informacija labai reikalinga žmonėms ieškantiems šuniuko. Man labai pagelbėjo.
6 Dainora
Oficialiame LKD tinklalapyje būtina skelbti informaciją apie LKD registruotus veislynus, nurodant ne tik telefono numerį ir/ar elektroninį paštą, reikia nurodyti ir veislynų internetinį adresą
7 Vitalijus
Man reikalinga LKD tinklalapyje informacija apie lietuvoje esanciu veislynus.Manau kad tik LKD tinklalapyje paskelbti veislynai yra kaip garantija kad jie yra auksto lygio.
8 Edvardas
Reikia skirti "reklamą" nuo paprastos "informacijos".
9 Augustė
Tikrai kinologija.lt turėtų būt veislynai, man tai atrodo patikimiau, jeigu rinkčiau kokią veislę, ir matyčiau kad yra kinologijos puslapyje veislynas kuriame yra ta veislė iš ten ir imčiau.
10 Lina
LKD, jums turėtų būti gėda už šį ir kitus sprendimus!!!!
11 Rokas
Kur daugiau jei ne oficialioje svetainėje ieškoti patikimos informacijos.
12 Viltė
Žmonės ir taip neatsirenka, kuris šuo veislinis, kuris ne. Paskui prisiperka "veislinių" už porą šimtų litų ir lengva ranka po švenčių išvaro į gatvę.
13 K.
Jeigu problema įžvelgiama veislynų internetinėse sveitanėse tuomet netalpinkite svetainių informacijos. Visa kita tegu lieka
14 A.Slemaite
butu gerai, jei zmones galetu gauti info apie esama veislyna oficialiame puslapyje.
15 Gabrielė
Sutinku su Jumis. LKD palikite veislynų informaciją, gi tai labai svarbu ypač naujokams kurie nori įsigyti kilmingą šunį ir būtent tos veislės atstovą!
16 J.Daniene
Veislynų sąrašas oficialiame LKD puslapyje yra būtinas! Aš veislyno neturiu, tačiau jei sugalvočiau įsigyti konkrečios veislės šunį, informacijos pirmiausia ieškočiau LKD puslapyje.
17 Milda
juk tai kinologų draugija. kur dar galima sužinoti apie rimtus veislynus.
18 Rita
Atrodo, turėtų būti savaime suprantamas dalykas, kad veislynų informaciją visi norintys rastų oficialioje organizacijos svetainėje.
19 L.Novikova
Это удар по питомникам и серьезным заводчикам в Литовской республике!Почему ЛКД идет против своих же самых серьезных заводчиков?Во всем ми
20 Deividas
Aš už. Ar jus siulote ieskoti per google visų veislynų kurie net www tinklapio neturi? Iš kur apie juos gauti info jei ne iš oficialaus tinklapio?
21 Alberta
Interesantams ir šuniukų pirkėjams labai svarbu, kad patikimą informaciją apie Lietuvoje veikiančius veislynus būtų galima rasti oficialioje LKD internetinėje svetainėje.
22 Audra
Nereiketų pamiršti ir tų veislynų,kurie neturi svetainės,bet yra veikiantys
23 Ramunė
Tokio pobūdžio informaciją būtina skelbti oficialiame tinklamype. Tokio pobūdžio inforfacija teikiama bet kur, gali padaryti žalos pačios LKD kompetencijai. Taip pat sukelti daug nesusipratimų.
24 Aidas
LKD patys turetu noret reklamuot ir populiarint Lietuvoje esancius veislynus ir isveistus sunis. Deja savi kinologai ignoruojami, izoliuojami pacios LKD, kuri turi vienyti ir juos atstovauti
25 Viktorija
nedarykit absurdu, nebus info apie veislynus, pirks bedokumencius, misrunus, po to tukstanciai jais nusivils ir suneliai atsidurs gatveje, o tai reiskia visu pirma ir mase ligu, tarkim pasiutlige ir t
26 Reda
Manau tikrai reikalingas oficialus puslapis su Lietuvos veislynu pavadinimais ir nuorodomis i juos
27 Inesa
oficiali info zmogui leistu ir pasitikrinti informacija esant abejonems - egzistuoja toks veislynas ar ne, bei kur jis registruotas. Nes siuo metu bandanciu pasipelnyti is zmoniu nezinojimo tikrai aps
28 Marijonas
turėtų būti skelbiama informacija apie LKD registruotus veislynus su kontaktiniais duomenimis
29 Ramunė
Nereklamuojant veislynų LKD, atsiranda dar patogesnė terpė daugintojų egzistencijai. Kad ir kaip būtų gaila...
30 Laima
Kur daugiau, jei ne oficialioje svetainėje žmonės turėtų rasti tokią informaciją.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (554)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (206)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.