Pries mokyklines uniformas!

42 PARAŠAI

  • Agne
  • nuo 2009-01-15
Adresuota: aleksotas
Kategorija:

Nesuprantu kam tos uniformos?
1.NEPATOGU
2.BRANGU (as moku 200lt kiekvienajs mokslo metais)
Panaikinkite jas.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Moksleivis ... Reikia būtinai pašalinti uniformas iš Rasos gimnazijos ir kitų mokyklų nes jos neišreikškia žmogaus asmenybės
2 Eimantas ... Nepatogu, brangu, ir isivaizduoju kad durna isvaizda
3 edva ... manau jos reikalingos.pvz kai kurie saiposi kaip tu apsirenges.zinoma minusas-brangi.
4 S.Kolosovaite ... naikinti reikia uniformas! Jos negrazios, nepatogios ir neisreiskia zmogaus!!!
5 TĪ-TคšKė** ... Pas mus kadangi nėra uniformų nežinau ar su jomis gerai.. Bet kiek matau niekam jos beveik nepatinka... Aš PRIEŠ uniformas
6 gabriele b... as uz ja moku 100lt.. be to ji greitai plysta... pasinaikina spalva.taigoi as PRIES uniformas
7 T.S. ... Kodel mes cia turime nesioti uniformas? Suaugusiems gal ir grazu ziuret i vaikus su uniformomis.. Bet mums, tai visai nei. Geriausia, kad eitumem apsirenge taip kaip norime.
8 Rolandas T... Pries uniformas, nes uniformos varzo zmoniu saviraiska

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!