Prieš mokesti statant savo automobili savo kieme!

54 PARAŠAI

Kategorija:

Seimūnai nieko nedaro tik sėdi pilvus išdrėbę savo tose krėsluose ir laukia kol Lietuva jiems mokės pinigus. Juk taip negalima negana to, kad jie pabrangina viska ką įmanoma tai dar susigalvoja, kad mes turim mokėti už savo automobili... kuris stovi mūsų kieme. Na ir šventės mes švenčiam kainų pakėlimą, tad žmones pasirašykit šitą peticija...

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 mergaite
visam musu goverment- suck each others dicks! niekas nemokes nieko labai greit nes netures is ko
2 patricija
as nesuprantu, kaip taip galima. tu perki buta ir dar turi moketi uz automobilio statyma SAVO kieme. nemanau kad sitaip yra teisinga. juk jei turi buta tai ir masinai vietos reikia.
3 oksana
Tai gal dar sugalvosite mokesti uz tai, kad devime savo drzbuzius..?
4 Vilma
NU kažkoks košmaras.Ka dar sugalvos mokesti kad užeini i namo laiptine?SAUBAS.Kad tuose keimuose nera net kur pasistatyti žmoniškai mašina.
5 maja
Prieš mokesti statant savo automobili savo kieme-NE!

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.