Už seimo nario atlyginimo sumažinimą 50 %

249 PARAŠAI

Adresuota: Seimas
Kategorija:

Aš manau seimo nariai turėtų susimažinti atlyginimą ne 15 procentų, kaip tai ir padarė, o bent jau 50 procentų pradžiai. Ir taipogi manau, kad turėtų atsisakyti visų priedų, nes tie priedai, kuriuos jie gauna yra tiesiog juokinga. Manau šį peticiją galėtų parodyti seimo nariams žmonių nuomonę apie jų atlyginimo susimažinimą tiktais 15 procentų. Tai apgailėtina, nes prieš tai pasikėlė, o dabar sumažina ir jiems vis tiek išeina daug daugiau nei buvo.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo As manau, seimunams tiktu 1000€ atlyginimas. Juk patiketi valdyti valstybe yra jau garbe! Tautai atstovauti reiktu is lietuvybes idejos, ne del pinigu.. Kaunas 2019-12-18 / 23:37
2 NE N... NE! Iisvaizduojat kiek tereiks, kad rusai nupirktu toki pigu musu seima? parduos 1 tanka ir viskas! yra kur kitka galima mazint
3 Rita D... 50% maža tikimybe,kad galėtų seimas susimažins atlyginimas,susimažintų bent jau 35-40%
4 V.Kurdeika ... Butina mazinti 50% ir daugiau bent kol Lietuvoje sunkus laikai
5 Marius P... žinoma, sunkmečiu mums ir taip žopą 500 litų gaunant, o jie 5000 gauna, ir dar mažai vagims
6 Silvija K... gyventi norim ir mes,paprasti žmonės.Gana vogti...gana tyčiotis iš liaudies
7 Rasa M... Tegul pabando taip sutaupyti vietoj to kad atiminet paskutinius trupinius is tu kas juos ten pasodino.
8 Donata V... Mes esame siemo nariu darbdaviai, todel turetume tureti galimybe juos ne tik isrinkti, bet ir atleisti, jeigu ju darbas netenkina. Taip pat, butent mes, o ne jie, turetume nustatyti atlyginimo dydi.
9 Edvardas Š... Mes kaip seimo narių darbdaviai turime rinkimų metu nustatyti ir algos dydį jiems.
10 Alvydas J... Gana lobt saujelei is visu. Nes dabar seimunai prilygsta utelems galvoje. Dar ir perpuse sumazinti mazai. 2-3 tukstanciai kaip tik atitiktu valstybes isgales.
11 vilniaus g... Pritariu. Tegul ir seimo nariai pasiverzia dirzus, kodel tik paprasti zmones turi vargti,o jie vietoj trintuko naujus dzipus gauna
12 Diana K... Tie 15% nieko nepakeis. Pabandytu jie isgyventi su tokiais atlyginimais kaip pas mus ir dar aprupinti tuo seima. Butu musu kailyje - kalbetu kitaip.
13 Rolandas T... Valstybes valdyme seniai reikalinga reforma: panaikinti prezidento institucija, sumazinti Seimo ir Vyriausybes nariu atlyginimus, mazinti ministeriju skaiciu jas apjungiant.
14 Valdas M... seimo nariu atlyginimas turetu buti lygus ju nustatytam atlyginimo minimui.
15 jolanta ... Jus taipat esat paprasti zmones ir taipat privalot susimazint sau atlyginimus..
16 Svajunas K... Mazinkit jiem algas sedi savo seimo kushotkei geria valgo ir dar tokia alga gauna uz nieka uz pabibinejima po kazkoki seimo kurio kaip manau Vasario 3 diena 12h dienos dus langai :DD
17 M.Marcinkute ... aisku, kad jiem niekas cia nepamazejo, tiesiog juokinga....
18 Vilma M... Semo narių alga su visais priedais ne daugiau 5 tūkst Lt, patarėjams irgi per pusę mažiau reikia skirti .
19 ceslovas ... būtu puiku kad taip būtų 50procentų sumažinti jų atlyginimą
20 audrone ... tegu pasedi už 800per menesi 50procentų dar daug turės
21 Algimantas Z... mažiau "okupuos"paežeres ir kitas visems patinkančias vietas
22 a ... 800lt jiems reikia moket tegul patyria savo kailiu tai
23 M.Butkevič ... Tai, kad šaly yra "krizė", kalti ne paprasti piliečiai, kurie sąžiningai dirba, o tie kas "VALDO" šalį, nereikėjo šalies ekonomikai nusirist prie tokio minuso, dėl kurio kenčia nieko deti žmonės!
24 Haris R... atiduokite valdzia Kataliku Baznyciai ir paskaitykite delfi komentarus http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/article.php?id=20188218&com=1&s=2&no=0
25 L.Lisenkova ... tegul susiplonina pinigines,del paprastu zmoniu vistiek nieko nedaro.
26 I.Usevičienė ... Pečeliūnai , tau net kiemsargio atlyginimas būtų per didelis
27 Aurimas K... jeigu jiems sumazintu tai gal nebutu tokiu audringu vakareliu per naktis
28 G. B... cia gi visiska nesamone zmones kankina o patys dziaugesi gyvenimu!!!! pernelig protingi? kai kurie zmones neturi uz ka valgyt o jiems rasalo nera uz ka pirkti. juokingai.
29 Remiz D... Ka jus cia lietuva juokinat su tom peticijom Zmones pirmiausia istatimus keit reikia o algu mazinti niekas net nesiruoshia ir tikrai to nedarys
30 Eimante ... pff rasykit kiek norit, ir issivaizduokit,kad jau jie susimazino...:/

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!