Praktinio vairavimo egzaminas tik su pasirinktu automobiliu

30 PARAŠAI

Kategorija:

Sugražinkite teisę laikyti praktinio vairavimo egzaminą su pasirinkta automobilio marke.
(O galbūt net tuo pačiu, kuriuo mokinosi)
Tuo labiau, kad galima suklysti tik 3 kartus ir vėl teks eiti mokintis į vairavimo mokyklas.

Trumpas aprašymas:
Žmogus mokosi visą mėnesį tik su VW Golf, o atėjus į egzaminą gauna Opel Astra.
Bando laikyti egzaminą, bet vis susimauna.. Tai kur teisybė?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 L.lolis ... tikrai butu neblogas dalykas bet vairavimo mokyklos netures tiek pinigu
2 Renatas M... Turi moketi tokius pinigus uz kursus, o dar nuejas moki uz kiekviena pravaziavima po 107lt, ir dar atsiminkime kad is 3kartu turime islaikyti, taigi kur teisybe?
3 brigita ... mokiniesi ant normalios o kai pakisa pacia naujausia masina tada ieskai kur kas yra
4 Svajunas K... Tikrai gerai butu laikyti su ta masina su kuria mokaisi :)
5 Deimante .... taj zinoma geriau paciam pasirinkti nes kai pakisa tokia ant kurios priestai nesimokei taj nieko nebezinaj kaip daryti ant naujos masinos tai tas konstruktorius iskart ir salina sako kad nieko nemokam
6 vairuotojas ... O tu visa gyvenima žadi su tokia pat mašina važinėti su kuria mokeisi? Jau geriau susimauk per egzamina nei sededamas už savo automobilio vairo.Peticijai nepritariu.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!