Už papildomas atostogas

271 PARAŠAI

Adresuota: Švietimui
Kategorija:

Aš esu gimnazistė ir žinau kaip yra sunku mokytis todėl noriu ir kreipiuosi i visos Lietuvos moksleivius pasisakyti už tai ,kad mums reikia daugiau atostogų nes jei mes patys nieko nedarysim už mus niekas nieko nepadarys.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 laura ... mums reikia atostogu nes kitaip isprotesime nuo tu mokslu
2 L. L... tai vat. papildomu atostogu rekia ne iki 5 kl, o nuo penktos!
3 J.Tamosiunas ... Atostogu! Atostogu! Atostogu! Atostogu! Atostogu! Atostogu!
4 Jonas N... Tikra teisybe,beto palyginkim : pradinukam reikia daugiau atostogu ane nors jie taip sakant kabutese "dirba" kiek bus 2+2 skaiciuoja ir daugiau jiems yra atostogu nei mums. Tur. But. Atvirksciai
5 Karolina ... nu tikrai butu mums tu daugiau atostogu kaip pradinukams:)gaila mat jiems
6 Tomas M... Kuo daugiau atostogu tuo geriau ;) dar iskeps smegenys nuo darbo
7 J.pavardene x... mokyniams reikia daugiau atostogu nes: 1.) kasdien 6 ryto keltis tikrai sunku... 2.) kai lbj daug mokais visko negali atsimint ir tikrai nera naudos is to kad mes daug mokomes....
8 Rekia ... Butinai atostogu reikia,nes mes mokiniai galim isprotet nuo tu mokslu
9 Darius S... pritariu beja pas mus yra sunkesne programa nei kitose salyse mums tureta ja palengwint o ne kimst kaip kokie,s robotams
10 Z.S. ... Butinai reikia, jus neisivaizduojat, kaip sunku... ;(
11 Lapinskatė E... Taip, be abejonių, mūsų vaikai dažnai bėga iš pamokų. Paklausiu kodėl, sako ''tingiu mokytis''.
12 tautvis ... pasirasau uz atostogas mokykla jau ir taip 9 men vaikstom norim atostogu atosogu.. :D
13 Ričardas M... Tegul padaro daugiau atostogu nes nusibodo mokytis pastoviai
14 vygandas M... Jo. butinai. Pradinukai tai gauna savaite daugiau, kai nieko nesimoko. tik ateina i mokykla nosi pakrapstyt. Butinai reikia atostogo.
15 asta ... vistiek daugiau atostogų nepadarys, darykit ka norit;]
16 Juras K... as irgi esu gimnazistas lietuvos moksleiviams butinos ilgesnes atostogos!
17 G.Simaniukstyte ... Vyresniems mokslai ir taip yra labai sudetingi ir sunkus, tad labai nelogiska yra atimti mums labai reikalingas vasaros atostogu dali. As labai noreciau, kad svietimas pasidometu ir musu norais.
18 P.Adomaitis ... as uz! na bet jei negrazins atostogu,nenusiminsiu ir tiesiog nuo birzelio 1 neisiu i mokykla :)
19 ~~Martynas.N~~ ... N00ru atostogu!! Jau uzkniso pas ta Le Broniu..juodai//!!
20 Karolis ... Tas papildomas atostogas Ryto vidurine mokykla sedi be darbo =D
21 nu r... Padarykit visas atostogas vasaros nes maziai kiemuose begioja o mes turime ziureti...sededami mokyklose
22 Diana T... Manau, kad reikia daugiau atostogu vyresnems klasems, bet tik ne pradinukams... Jie dar ir gauna pavalgymui 3 litus, kuriu vyresniems reikia labiau, nes jie sedi po 7 pamokas tai dar atostogos ilgos !
23 E.Nausedaite ... mes turim tiek mokytis net wasaros menesi..o pamokos taj iswis tik kad uzlaikyti ilgiau...
24 A.Lipinskij ... prasome mes atostugu o kai jus buvot vaikai nenorejote daugiau vasaros atostogu
25 K. K... manau, kad vaikai turi daugiau atostogauti netgi todel kad vaikai turi lavinti savo fizinius gabumus ir smegenis turi atsipalaiduoti
26 Sandra K... AS Ir manau kad reikia atostogu daugiau, ypac kai nueme sventines dienas. Beto kodel pirmokeliai kuriems nera namu darbu turi daugiau laisvu dienu, o mes kurie kasdien po savarankiska rasom neturim?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!