Būsto paskolų palūkanų kilimui NE

252 PARAŠAI

Kategorija:

Manau, kad bankai Lietuvoje nepagrįstai kelia palūkanas už iki 2009 metų paimtas paskolas būsto įsigijimui ar rekonstrukcijai neatsižvelgdami į didėjantį žmonių nedarbą, mažėjančius atlyginimus, kas iššaukia didėjantį nemokių klientų skaičių. Per paskutinius trejus metus kintama palūkanų norma pakilo daugiau kaip 2 kartus. Iškyla rizika, kad daugelio šeimų, neįstengiančių mokėti paskolą, turtas bus areštuotas, žmonės su nepilnamečiais vaikais neteks gyvenamosios vietos.
Prašome Lietuvos Respublikos Vyriausybę nustatyti bankų kintamų paplūkanų "lubas" už iki 2009 metų paimtas būsto paskolas ir išleisti įstatymą, draudžiantį krizės laikotarpiu areštuoti šeimos gyvenamąją vietą esant įsiskolinimams bankams.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Birute M... Noriu gryzti namo is to Londono...tik va,smaugia kylancios palukanos
2 Dalia L... Tokios sutartys, kuriose numatytas kintamas palūkanų dhydis, turėtų būti uždraustos įstatymu.
3 Galina R... ar valdziai musu problemos idomus ? Gal rytoj dar pakels 5 kartus ?
4 Vidmanas M... Manau visuomenei reiketu imtis iniciatyvos siuo klausimu ir kolektyviai kreiptis i teisma kad butu isaiskintas sis precedento neturintis atvejis kai LCB nepagrystai didina vilibora, o euriboras mazeja
5 R. A... Tai dar stipriau istums sali i didesne krize. Iseitis yra Emigracija arba iskart nesti buto raktelius bankui.
6 A.Eidiejus ... niekam tikusi valdzia, kad taip leidzia skurdinti paskolas paemusius zmones...
7 Edgaras B... Ispradziu tiek valdze tiek bankai kone skatino su visokiom nuolaidom i privilegijom imti busto paskolas,o dabar valdzioje sedintiems viskas tas patc.O bankai daba smagiai skolininkus.
8 V.Andruškevičius ... Krize tautai, bankams aukso laikai. Bet ko kalti bankai? Jie gi privatus. Valstybe kalta, kad prarado visus itakos svertus.
9 Aida C... o kagi veikia musu senukas valstybinis bankas, kur gi jis ziuri...
10 Jovita K... alkanas ir benamis zmogus gali but labai piktas, o tokiu zmoniu ir dabar mums netruksta
11 v.burokiene ... kriptis i strasbura nes litas suristas tai ir palukanose turi but surista
12 Kristina K... Palaikau idėją, nes daugelis Lietuvos šeimų yra bankų įkaitai dėl to, kad pirko ar renovavo savo būstą.
13 Daiva ... Ziauru, kad tauta parduota ir bankams, ir energetikams ir visiems kitiems monopolininkams, pries kuriuos visiems, savo Tevyneje, tenka keliaklupsciauti.Aciu uz tai isejusiai valdziai.
14 nijole m... tai yra neleistinas dalykas jaunoms šeimoms gresia gatvė
15 Algis J... Užtai bankininkai prisisiurbę mūsų pinigėlių drybso užsienio kurortuose