Būsto paskolų palūkanų kilimui NE

252 PARAŠAI

Kategorija:

Manau, kad bankai Lietuvoje nepagrįstai kelia palūkanas už iki 2009 metų paimtas paskolas būsto įsigijimui ar rekonstrukcijai neatsižvelgdami į didėjantį žmonių nedarbą, mažėjančius atlyginimus, kas iššaukia didėjantį nemokių klientų skaičių. Per paskutinius trejus metus kintama palūkanų norma pakilo daugiau kaip 2 kartus. Iškyla rizika, kad daugelio šeimų, neįstengiančių mokėti paskolą, turtas bus areštuotas, žmonės su nepilnamečiais vaikais neteks gyvenamosios vietos.
Prašome Lietuvos Respublikos Vyriausybę nustatyti bankų kintamų paplūkanų "lubas" už iki 2009 metų paimtas būsto paskolas ir išleisti įstatymą, draudžiantį krizės laikotarpiu areštuoti šeimos gyvenamąją vietą esant įsiskolinimams bankams.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Birute
Noriu gryzti namo is to Londono...tik va,smaugia kylancios palukanos
2 Dalia
Tokios sutartys, kuriose numatytas kintamas palūkanų dhydis, turėtų būti uždraustos įstatymu.
3 Galina
ar valdziai musu problemos idomus ? Gal rytoj dar pakels 5 kartus ?
4 Vidmanas
Manau visuomenei reiketu imtis iniciatyvos siuo klausimu ir kolektyviai kreiptis i teisma kad butu isaiskintas sis precedento neturintis atvejis kai LCB nepagrystai didina vilibora, o euriboras mazeja
5 R.
Tai dar stipriau istums sali i didesne krize. Iseitis yra Emigracija arba iskart nesti buto raktelius bankui.
6 A.Eidiejus
niekam tikusi valdzia, kad taip leidzia skurdinti paskolas paemusius zmones...
7 Edgaras
Ispradziu tiek valdze tiek bankai kone skatino su visokiom nuolaidom i privilegijom imti busto paskolas,o dabar valdzioje sedintiems viskas tas patc.O bankai daba smagiai skolininkus.
8 V.Andruškevičius
Krize tautai, bankams aukso laikai. Bet ko kalti bankai? Jie gi privatus. Valstybe kalta, kad prarado visus itakos svertus.
9 Aida
o kagi veikia musu senukas valstybinis bankas, kur gi jis ziuri...
10 Jovita
alkanas ir benamis zmogus gali but labai piktas, o tokiu zmoniu ir dabar mums netruksta
11 v.burokiene
kriptis i strasbura nes litas suristas tai ir palukanose turi but surista
12 Kristina
Palaikau idėją, nes daugelis Lietuvos šeimų yra bankų įkaitai dėl to, kad pirko ar renovavo savo būstą.
13 Daiva
Ziauru, kad tauta parduota ir bankams, ir energetikams ir visiems kitiems monopolininkams, pries kuriuos visiems, savo Tevyneje, tenka keliaklupsciauti.Aciu uz tai isejusiai valdziai.
14 nijole
tai yra neleistinas dalykas jaunoms šeimoms gresia gatvė
15 Algis
Užtai bankininkai prisisiurbę mūsų pinigėlių drybso užsienio kurortuose

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.