Prieš vamzdį Neries krantinėje

86 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniuje, Neries krantinėje tarp Mindaugo ir Žaliojo tiltų, baigta montuoti Vlado Urbanavičiaus skulptūra „Krantinės arka“. Prieštaringai vertinamas meno kūrinys ilgai buvo svarstomas sostinės politikų, abejojusių, ar leisti autoriui statyti „vamzdį“ paties pasirinktoje vietoje miesto centre, tačiau vis dėlto "skulptūra iškilo". Pasirašykite šią peticiją, kad niokojantis Vilniaus senamiestį vamzdis būtų sunaikintas arba perkeltas į tam tinkamą vietą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 R.
Siūlau šį vamzdį perkelt prie seimo arba vyriausybės rūmų įėjimo.
2 Asta
Nematau tame jokio meno. bereikalingas pinigų švaistimas ir viskas.
3 Nerijus
Ne vien Vilvieciam rupi lietuvos sirdies ivaizdis taigi nors nesu vilnietis as palaikau Vilniu ir esu pasipiktines siuo vilniaus valdzios palaimintu projektu
4 Gediminas
Kas pastate, tas tegul ir nugriauna. Bauda dar uzdeti uz viesosos tvarkos pazeidima.
5 Markas
is tu kas sumokejo uz ta "mena" is musu kisenes, isskaiciuoti tuos pinigus, o ta mena atiduoti jiems, gal dar sugebes perparduoti..
6 Rolandas
Autorius gospital i psichine ligonine, pinigus isieskoti
7 Rima
Sventai tikejau, kad truko kanalizacija ir laikinai pastate... bet jeigu tai menas, tai as jo tikrai nematau, niokojamas miesto vaizdas. As visom keturiom, kad kuo greiciau butu ismontuotas.
8 Jurgita
Aš maniau, kad tas "meno kūrinys", tai kalnalizacijos vamzdis. Maniau, negi architektai negalėjo pakasti po žeme , kad nesimatytų.
9 V.Vamzdis
Kas galit nupjaukit ta vamzdi ir nuvezkite i metalo supirktuve..nebejuokinkit turistu..
10 Ramunas
Nors tu ka nesiderina man šis vamzdis su menu.Siulyciau ji pastatyti prie ivaziavimo i kokio nors metalo lauzo savartyno aikstele.
11 Donalda
manau ji reiketu perkelti truputeli toliau nuo centro..
12 Andromeda
pritariu, tokie "sedevrai" dar geda ir i bala ismetami musu pinigai
13 Justinas
dar noreciau, to "sedevro" autoriaus paprashyt, kad gautus pinigus skirtu pvz vaiku namams...
14 J.
O jooo, menas nerealusis.. Nepamirskime unitazo prie vamzdzio pritvirtint.. :-)
15 Sigis
gerb. Vilnieciai, tokios "porn...." dar svietas nemate. Atsikvosekit. geda pries visa pasauli.
16 Rasa
ten tokia nesamone tas vamzdis,tik pinigai y ora ismesti
17 VYTAUTAS
tokį kūrini į metalo laužą,o pinigus bajorienė sumoka atgal iždan.
18 Indre
Surudijusiu vamzdziu konstrukcijos ne tik sunioko neries pakrante, bet ir geda Lietuviams daro, kaip kokie siukslininkai viska kas neva madinga kaupiam maitodami tai, kas tikrai vertinga!
19 Vilniaus
gadina Neries vaizda surudijas vamzdys. Kazkas pasidare nemazai pinigu .

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.