Prieš vamzdį Neries krantinėje

86 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniuje, Neries krantinėje tarp Mindaugo ir Žaliojo tiltų, baigta montuoti Vlado Urbanavičiaus skulptūra „Krantinės arka“. Prieštaringai vertinamas meno kūrinys ilgai buvo svarstomas sostinės politikų, abejojusių, ar leisti autoriui statyti „vamzdį“ paties pasirinktoje vietoje miesto centre, tačiau vis dėlto "skulptūra iškilo". Pasirašykite šią peticiją, kad niokojantis Vilniaus senamiestį vamzdis būtų sunaikintas arba perkeltas į tam tinkamą vietą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 R.
Siūlau šį vamzdį perkelt prie seimo arba vyriausybės rūmų įėjimo.
2 Asta
Nematau tame jokio meno. bereikalingas pinigų švaistimas ir viskas.
3 Nerijus
Ne vien Vilvieciam rupi lietuvos sirdies ivaizdis taigi nors nesu vilnietis as palaikau Vilniu ir esu pasipiktines siuo vilniaus valdzios palaimintu projektu
4 Gediminas
Kas pastate, tas tegul ir nugriauna. Bauda dar uzdeti uz viesosos tvarkos pazeidima.
5 Markas
is tu kas sumokejo uz ta "mena" is musu kisenes, isskaiciuoti tuos pinigus, o ta mena atiduoti jiems, gal dar sugebes perparduoti..
6 Rolandas
Autorius gospital i psichine ligonine, pinigus isieskoti
7 Rima
Sventai tikejau, kad truko kanalizacija ir laikinai pastate... bet jeigu tai menas, tai as jo tikrai nematau, niokojamas miesto vaizdas. As visom keturiom, kad kuo greiciau butu ismontuotas.
8 Jurgita
Aš maniau, kad tas "meno kūrinys", tai kalnalizacijos vamzdis. Maniau, negi architektai negalėjo pakasti po žeme , kad nesimatytų.
9 V.Vamzdis
Kas galit nupjaukit ta vamzdi ir nuvezkite i metalo supirktuve..nebejuokinkit turistu..
10 Ramunas
Nors tu ka nesiderina man šis vamzdis su menu.Siulyciau ji pastatyti prie ivaziavimo i kokio nors metalo lauzo savartyno aikstele.
11 Donalda
manau ji reiketu perkelti truputeli toliau nuo centro..
12 Andromeda
pritariu, tokie "sedevrai" dar geda ir i bala ismetami musu pinigai
13 Justinas
dar noreciau, to "sedevro" autoriaus paprashyt, kad gautus pinigus skirtu pvz vaiku namams...
14 J.
O jooo, menas nerealusis.. Nepamirskime unitazo prie vamzdzio pritvirtint.. :-)
15 Sigis
gerb. Vilnieciai, tokios "porn...." dar svietas nemate. Atsikvosekit. geda pries visa pasauli.
16 Rasa
ten tokia nesamone tas vamzdis,tik pinigai y ora ismesti
17 VYTAUTAS
tokį kūrini į metalo laužą,o pinigus bajorienė sumoka atgal iždan.
18 Indre
Surudijusiu vamzdziu konstrukcijos ne tik sunioko neries pakrante, bet ir geda Lietuviams daro, kaip kokie siukslininkai viska kas neva madinga kaupiam maitodami tai, kas tikrai vertinga!
19 Vilniaus
gadina Neries vaizda surudijas vamzdys. Kazkas pasidare nemazai pinigu .

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.