Prieš vamzdį Neries krantinėje

86 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniuje, Neries krantinėje tarp Mindaugo ir Žaliojo tiltų, baigta montuoti Vlado Urbanavičiaus skulptūra „Krantinės arka“. Prieštaringai vertinamas meno kūrinys ilgai buvo svarstomas sostinės politikų, abejojusių, ar leisti autoriui statyti „vamzdį“ paties pasirinktoje vietoje miesto centre, tačiau vis dėlto "skulptūra iškilo". Pasirašykite šią peticiją, kad niokojantis Vilniaus senamiestį vamzdis būtų sunaikintas arba perkeltas į tam tinkamą vietą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 R. Pet... Siūlau šį vamzdį perkelt prie seimo arba vyriausybės rūmų įėjimo.
2 Asta ... Nematau tame jokio meno. bereikalingas pinigų švaistimas ir viskas.
3 Nerijus Sla... Ne vien Vilvieciam rupi lietuvos sirdies ivaizdis taigi nors nesu vilnietis as palaikau Vilniu ir esu pasipiktines siuo vilniaus valdzios palaimintu projektu
4 Gediminas Gri... Kas pastate, tas tegul ir nugriauna. Bauda dar uzdeti uz viesosos tvarkos pazeidima.
5 Markas V.... is tu kas sumokejo uz ta "mena" is musu kisenes, isskaiciuoti tuos pinigus, o ta mena atiduoti jiems, gal dar sugebes perparduoti..
6 Rolandas Guo... Autorius gospital i psichine ligonine, pinigus isieskoti
7 Rima Ani... Sventai tikejau, kad truko kanalizacija ir laikinai pastate... bet jeigu tai menas, tai as jo tikrai nematau, niokojamas miesto vaizdas. As visom keturiom, kad kuo greiciau butu ismontuotas.
8 Jurgita Gri... Aš maniau, kad tas "meno kūrinys", tai kalnalizacijos vamzdis. Maniau, negi architektai negalėjo pakasti po žeme , kad nesimatytų.
9 V.Vamzdis ... Kas galit nupjaukit ta vamzdi ir nuvezkite i metalo supirktuve..nebejuokinkit turistu..
10 Ramunas Sak... Nors tu ka nesiderina man šis vamzdis su menu.Siulyciau ji pastatyti prie ivaziavimo i kokio nors metalo lauzo savartyno aikstele.