Prieš vamzdį Neries krantinėje

86 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniuje, Neries krantinėje tarp Mindaugo ir Žaliojo tiltų, baigta montuoti Vlado Urbanavičiaus skulptūra „Krantinės arka“. Prieštaringai vertinamas meno kūrinys ilgai buvo svarstomas sostinės politikų, abejojusių, ar leisti autoriui statyti „vamzdį“ paties pasirinktoje vietoje miesto centre, tačiau vis dėlto "skulptūra iškilo". Pasirašykite šią peticiją, kad niokojantis Vilniaus senamiestį vamzdis būtų sunaikintas arba perkeltas į tam tinkamą vietą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 R. P... Siūlau šį vamzdį perkelt prie seimo arba vyriausybės rūmų įėjimo.
2 Asta ... Nematau tame jokio meno. bereikalingas pinigų švaistimas ir viskas.
3 Nerijus S... Ne vien Vilvieciam rupi lietuvos sirdies ivaizdis taigi nors nesu vilnietis as palaikau Vilniu ir esu pasipiktines siuo vilniaus valdzios palaimintu projektu
4 Gediminas G... Kas pastate, tas tegul ir nugriauna. Bauda dar uzdeti uz viesosos tvarkos pazeidima.
5 Markas V... is tu kas sumokejo uz ta "mena" is musu kisenes, isskaiciuoti tuos pinigus, o ta mena atiduoti jiems, gal dar sugebes perparduoti..
6 Rolandas G... Autorius gospital i psichine ligonine, pinigus isieskoti
7 Rima A... Sventai tikejau, kad truko kanalizacija ir laikinai pastate... bet jeigu tai menas, tai as jo tikrai nematau, niokojamas miesto vaizdas. As visom keturiom, kad kuo greiciau butu ismontuotas.
8 Jurgita G... Aš maniau, kad tas "meno kūrinys", tai kalnalizacijos vamzdis. Maniau, negi architektai negalėjo pakasti po žeme , kad nesimatytų.
9 V.Vamzdis ... Kas galit nupjaukit ta vamzdi ir nuvezkite i metalo supirktuve..nebejuokinkit turistu..
10 Ramunas S... Nors tu ka nesiderina man šis vamzdis su menu.Siulyciau ji pastatyti prie ivaziavimo i kokio nors metalo lauzo savartyno aikstele.
11 Donalda P... manau ji reiketu perkelti truputeli toliau nuo centro..
12 Andromeda B... pritariu, tokie "sedevrai" dar geda ir i bala ismetami musu pinigai
13 Justinas S... dar noreciau, to "sedevro" autoriaus paprashyt, kad gautus pinigus skirtu pvz vaiku namams...
14 J. P... O jooo, menas nerealusis.. Nepamirskime unitazo prie vamzdzio pritvirtint.. :-)
15 Sigis K... gerb. Vilnieciai, tokios "porn...." dar svietas nemate. Atsikvosekit. geda pries visa pasauli.
16 Rasa ... ten tokia nesamone tas vamzdis,tik pinigai y ora ismesti
17 VYTAUTAS G... tokį kūrini į metalo laužą,o pinigus bajorienė sumoka atgal iždan.
18 Indre G... Surudijusiu vamzdziu konstrukcijos ne tik sunioko neries pakrante, bet ir geda Lietuviams daro, kaip kokie siukslininkai viska kas neva madinga kaupiam maitodami tai, kas tikrai vertinga!
19 Vilniaus g... gadina Neries vaizda surudijas vamzdys. Kazkas pasidare nemazai pinigu .

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!