gatves muzikos diena

391 PARAŠAI

Kategorija:

Kultūros ministerija iš Vilniaus kultūros sostinės programos nutarė išbraukti tokį, regis, visiems patikusį renginius, kaip „Gatvės muzikos diena“. Iš VEKS programos išbrauktas renginys greičiausiai nebegaus finansinės paramos, jo gali nelikti. Tai yra vienas pigesnių renginių, davęs didžiulį rezultatą. Šia peticija siūlau atkreipti valdžios dėmesį, manau šis renginys ištikrųjų yra vertas ,kad jį paliktų.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Austė R... tikrai negalima atimti iš mūsų tokios geros ir šaunios dienos, ji - kultūra! :)
2 Agnė K... Tokių renginių kaip "Gatvės muzikos diena" Lietuvai tikrai trūksta, ir jei panaikins ir šita, bus tikrai liūdna.
3 J.Miliauskaitė ... Na ką čia dar galima komentuoti... Visi žinom kad tik mulkiai tokio renginio atsisakytų.
4 Domas ... Tiesiog už gerą ir gyvą muziką ;) Geriausias renginys Vilniuje!!!
5 Rokas D... viena is geriausiu renginiu zada panaikint! baikit bajerius vaikai!
6 Donatas G... Renginys jau sulaukė pasisekimo, jis jau tapo tradicija, o jūs tą tradiciją norit sunaikint.
7 Laurynas B... Susitiko Sveicarijos ir Lietuvos ministrai, Sveicaras pasigyre - ikureme juru ministerija. lietuvis - kam jum ta juru ministerija jei juros su ziburiu nerasi?! Sveicar-o kam Jums kulturos ministerija?
8 Tadas G... Nors kartą galėtų paremt TAI, ką tikrai reikia paremt.
9 Petras Ž... Lietuva juk dainu salis, o kokia daina be muzikos ir jos dienos!
10 Gabrielius B... Pagal šūkį "Culture live" šis renginys labiausiai atspindi šią idėją. Miestai atgyja. Kultura, pramoga, viskas kartu.
11 Sandra Š... noreciau pasakyti, kad gatves muzikos diena yra butina dabartinei susvetimejusiai musu visuomenei!
12 Audrius D... Dviem petardom mažiau - tuomet ir GMD pinigų užteks..
13 Adas G... Nenaikinkit Lietuvos pogrindinės kultūros. Pasaulyje egzistuoja ne vien nauda ir verslas...
14 Rūta M... Net nežinojau, kad jie taip nusprendė, nesamonė! Tai vienas iš tų renginių, apie kuriuos žino visa Lietuva, visa Lietuva yra kur kas daugiau negu Vilnius ir Kaunas!! Neatminkit iš mūsų tradicijos!!!
15 Arturas J... Pritariu,kad "Gatves muzikos diena" yra puikus renginys,reikalingas musu visuomenei.Tad keista,kai abejotiniems muzikiniams projektams negaili milijonu,vamzdiniams paminklams simtu tukstanciu,o tikrai
16 R.Gudelienė ... ''Gatvės muzikos diena'' puikus renginys.Jis suvienidavo jaunimą bendram tikslui: laivai kūrybai(žodžio laisvė), gyvos muzikos atlikimui, jaunų menininkų žingsniui į sudėtingą,bet įdomų meno pasaulį.
17 Kristina K... Jei renginys vienas is pigesniu ir sulaukiantis nemazo demesio, nematau jokio reikalo jo isbraukt is programos.
18 Indre K... Taigi centas prie cento ir valdziai kisene pasunkina..
19 K.Zabulis ... kaip galima isbraukti tokia diena. juk menui turi buti bent viena diena kur galima pasireiksti, o ypac muzika
20 Jonas K... nors pirmais metais renginys buvo zymiai geresnis, bet manau tokiam renginiui reiketu vykti daugybe metu ilgai ilgai..
21 t.greta ... mano manymu muzikos gatvės renginys neturėtų būt uždraustas, nes tai viena iš geresnių programų vykdomų Vilniuje.
22 Simonas N... Geriau atsisakom kur daug lesu reikalauja.O cia gali iskilti jaunimas bent
23 M.Butrimas ... as manau, kad kultūros ministerija nušoko nuo proto. Juk yra ir kitu renginiu, kuriems reikia kurkas didesnio finansavimo ir kurie patraukia daug mažiau demsio
24 miglė ... juk šis rnginys jėga..!!..visi linksminasi-jaunimui patinka..kaip MŪSŲ tauta be tokių renginių.?Turite JĮ palikt.
25 Neringa Č... Ir kad būtų nurinkti vamzdžiai nuo Neries pakrantės!
26 akwillia ... mums reikia gatvės muzikos dienos. Ji vienija. Toks renginys būtinas ne tik vilniečiams, bet visos Lietuvos gyventojam.
27 Gabrielė M... Iš mūsų jie "Gatvės muzikos dienos" neatims. 2 metus dalyvavau, ir iš mūsų jos tikrai niekas neatims.
28 Laurynas J... Aš tikrai palaikau gyvo-muzikuojančio miesto idėją. Juo labiau, kai jame tiesiogiai savo kūrybą ir talentus gali pateikti tiek nemažai miesto gyventojų.
29 L. N... Tikrai liux renginys! Sukuria nepaprasta atmosfera visame mieste. Turistai tikrai liktu suzaveti, o ir mums tai ypatinga diena. Palikit!
30 Darius G... Svarbus renginys jaunimui. Negalima atimti tokio renginio.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!