gatves muzikos diena

391 PARAŠAI

Kategorija:

Kultūros ministerija iš Vilniaus kultūros sostinės programos nutarė išbraukti tokį, regis, visiems patikusį renginius, kaip „Gatvės muzikos diena“. Iš VEKS programos išbrauktas renginys greičiausiai nebegaus finansinės paramos, jo gali nelikti. Tai yra vienas pigesnių renginių, davęs didžiulį rezultatą. Šia peticija siūlau atkreipti valdžios dėmesį, manau šis renginys ištikrųjų yra vertas ,kad jį paliktų.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Austė R... tikrai negalima atimti iš mūsų tokios geros ir šaunios dienos, ji - kultūra! :)
2 Agnė K... Tokių renginių kaip "Gatvės muzikos diena" Lietuvai tikrai trūksta, ir jei panaikins ir šita, bus tikrai liūdna.
3 J.Miliauskaitė ... Na ką čia dar galima komentuoti... Visi žinom kad tik mulkiai tokio renginio atsisakytų.
4 Domas ... Tiesiog už gerą ir gyvą muziką ;) Geriausias renginys Vilniuje!!!
5 Rokas D... viena is geriausiu renginiu zada panaikint! baikit bajerius vaikai!
6 Donatas G... Renginys jau sulaukė pasisekimo, jis jau tapo tradicija, o jūs tą tradiciją norit sunaikint.
7 Laurynas B... Susitiko Sveicarijos ir Lietuvos ministrai, Sveicaras pasigyre - ikureme juru ministerija. lietuvis - kam jum ta juru ministerija jei juros su ziburiu nerasi?! Sveicar-o kam Jums kulturos ministerija?
8 Tadas G... Nors kartą galėtų paremt TAI, ką tikrai reikia paremt.
9 Petras Ž... Lietuva juk dainu salis, o kokia daina be muzikos ir jos dienos!
10 Gabrielius B... Pagal šūkį "Culture live" šis renginys labiausiai atspindi šią idėją. Miestai atgyja. Kultura, pramoga, viskas kartu.
11 Sandra Š... noreciau pasakyti, kad gatves muzikos diena yra butina dabartinei susvetimejusiai musu visuomenei!
12 Audrius D... Dviem petardom mažiau - tuomet ir GMD pinigų užteks..
13 Adas G... Nenaikinkit Lietuvos pogrindinės kultūros. Pasaulyje egzistuoja ne vien nauda ir verslas...
14 Rūta M... Net nežinojau, kad jie taip nusprendė, nesamonė! Tai vienas iš tų renginių, apie kuriuos žino visa Lietuva, visa Lietuva yra kur kas daugiau negu Vilnius ir Kaunas!! Neatminkit iš mūsų tradicijos!!!
15 Arturas J... Pritariu,kad "Gatves muzikos diena" yra puikus renginys,reikalingas musu visuomenei.Tad keista,kai abejotiniems muzikiniams projektams negaili milijonu,vamzdiniams paminklams simtu tukstanciu,o tikrai
16 R.Gudelienė ... ''Gatvės muzikos diena'' puikus renginys.Jis suvienidavo jaunimą bendram tikslui: laivai kūrybai(žodžio laisvė), gyvos muzikos atlikimui, jaunų menininkų žingsniui į sudėtingą,bet įdomų meno pasaulį.
17 Kristina K... Jei renginys vienas is pigesniu ir sulaukiantis nemazo demesio, nematau jokio reikalo jo isbraukt is programos.
18 Indre K... Taigi centas prie cento ir valdziai kisene pasunkina..
19 K.Zabulis ... kaip galima isbraukti tokia diena. juk menui turi buti bent viena diena kur galima pasireiksti, o ypac muzika
20 Jonas K... nors pirmais metais renginys buvo zymiai geresnis, bet manau tokiam renginiui reiketu vykti daugybe metu ilgai ilgai..
21 t.greta ... mano manymu muzikos gatvės renginys neturėtų būt uždraustas, nes tai viena iš geresnių programų vykdomų Vilniuje.
22 Simonas N... Geriau atsisakom kur daug lesu reikalauja.O cia gali iskilti jaunimas bent
23 M.Butrimas ... as manau, kad kultūros ministerija nušoko nuo proto. Juk yra ir kitu renginiu, kuriems reikia kurkas didesnio finansavimo ir kurie patraukia daug mažiau demsio
24 miglė ... juk šis rnginys jėga..!!..visi linksminasi-jaunimui patinka..kaip MŪSŲ tauta be tokių renginių.?Turite JĮ palikt.
25 Neringa Č... Ir kad būtų nurinkti vamzdžiai nuo Neries pakrantės!
26 akwillia ... mums reikia gatvės muzikos dienos. Ji vienija. Toks renginys būtinas ne tik vilniečiams, bet visos Lietuvos gyventojam.
27 Gabrielė M... Iš mūsų jie "Gatvės muzikos dienos" neatims. 2 metus dalyvavau, ir iš mūsų jos tikrai niekas neatims.
28 Laurynas J... Aš tikrai palaikau gyvo-muzikuojančio miesto idėją. Juo labiau, kai jame tiesiogiai savo kūrybą ir talentus gali pateikti tiek nemažai miesto gyventojų.
29 L. N... Tikrai liux renginys! Sukuria nepaprasta atmosfera visame mieste. Turistai tikrai liktu suzaveti, o ir mums tai ypatinga diena. Palikit!
30 Darius G... Svarbus renginys jaunimui. Negalima atimti tokio renginio.

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.