STOP beprasmėms gyvūnų kančioms

1 PARAŠAI

Kategorija:

Laikas pasakyti STOP beprasmiui gyvūnų kankinimui. Turi būti nustatyti įstatymai,kurie ribotų gyvūlių išnaudojimą (pvz cirkuose) ir žudymą maistui. Mes ne tik kenkiame savo gamtai,bet ir naikiname tai,kas mums nepriklauso. Darbas apie tai : http://www.animalrights.lt/files/issn1392-1126.pdf

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 S.Savickaitė ... Užmušiu juos..Taip išnaudot vargšelius...Proto reik turėt...;///
2 R.Jučinskis ... Skyčiau jo.Nu,bet kiaules augina mėsai gi...Skyčiau
3 Matas D... kasdienio mesos valgymo tradicijos Lietuvoje tikra nesamone
4 Rūta l... man bjauru žiūrėti, kaip cirkuose aprengia gyvūnus rūbais, muša juos, dresiruoja. Dar blogiau kad žmonės juos medžioja savo malonumui... Ei, akmens amžius baigėsi, atsibuskit!
5 Z.K. ... As sutinku pries gyvunu isnaudojima , nes jau rimtai yra per ziaurus pasaulis
6 patricija š... Nemanau, kad jums patiktu kai jus uzdarytu i narva ir isleistu tik po cirko arena pasivaikscioti. tai yra tikras gyvunu isnaudojimas. neturetu buti taip.
7 asta l... žinoma stop, kad žmogus kartais kvailesnis ir žiauresnis už pikčiausia žveri, seniai pastebejau
8 aukse t... zudyti ir isnaudoti tik del savo malonumo yra issigimeliska
9 Lill ... Aš esu vegetarė, ir šiaip labai rūpinuosi gyvūnais ir man žiauru pamatyt, kai pvz,; nuėjus į svečius diržu lupa šunį. Aš viską griebus pabėgu, nes dar pradės visus iš eilės daužyti. Siaubas!
10 Guoda ... Nu blemba, jau uzkniso dabar kazkoks cirkas kur kankina katinus... Nunesamone... Kankina tuos mazus varksus katinelius...
11 rasa ... gaila, kad tekstas taip nesklandziai surasytas, bet as -uz
12 Stela B... maistas maistu bet žiauru kaip gyvūnus išnaudoja kažkokiai šūdinai kosmetikai išbandyti.
13 Rolandas T... Pradziai pakatu suvokti, kad, nors ir mes, zmones, esame visaedziai padarai, turime suprasti, kad mesos vartojimas 0 is principo yra nuodemingas reiskinys, kuri reikia riboti. Tai nera sudetinga.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!