Už Vilniaus "Žalgirį"!

Mes, toliau pasirašiusieji, reikšdami ištikimybę Vilniaus „Žalgirio“ komandai, konstatuodami, jog Vilniaus „Žalgirio“ komanda, jos istorija, jos tradicija, jos nuopelnai Lietuvos sportui yra nacionalinė savastis, visų mūsų turtas, pripažindami istorinius Vilniaus „Žalgirio“ komandos nuopelnus žadinant ir puoselėjant nacionalinį tautos sąmoningumą bei jos savigarbą, jausdami pareigą išsaugoti legendinę Lietuvos futbolo komandą, jos tradicijų ir nuopelnų Lietuvos futbolui tęstinumą, siekdami Vilniaus „Žalgirio“ komandos atgimimo ir triumfo A lygoje, norėdami morališkai ir materialiai paremti devintą mėnesį atlyginimo negaunančius Vilniaus “Žalgirio” komandos žaidėjus, suprasdami būtinybę stiprinti dabartinės Vilniaus “Žalgirio” komandos sudėtį, trokšdami įkvėpti Vilniaus “Žalgirio” komandos žaidėjus naujoms pergalėms, atsiribodami nuo neatsakingų ir savanaudiškų Vilniaus futbolo klubo “Žalgiris” savininkų vadovavimo metodų, pritardami Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“, Vilniaus „Žalgirio“ komandos teisių perėmėjos, įsteigimui sakydami tvirtą „TAIP!” Vilniaus „Žalgirio“ komandos dalyvavimui 2009 metų A lygoje pirmenybėse,
kviečiame Lietuvos visuomenę nelikti abejinga Lietuvos futbolui istorinę garbę iškovojusios komandos likimui.

A lygos klubų, Nacionalinės futbolo klubų asociacijos ir Lietuvos futbolo federacijos vadovus maloniai prašome išimties tvarka leisti Vilniaus „Žalgirio“ komandai dalyvauti 2009 metų A lygos sezone, sėkmės atveju nepretenduojant į UEFA organizuojamus turnyrus.

Visus geros valios žmones, privačius juridinius asmenis, valstybės ir savivaldos institucijas nuoširdžiai prašome visomis galimomis ir teisėtomis priemonėmis, būdais, formomis prisidėti prie legendinės komandos išsaugojimo ir puoselėjimo.

Tik susigrąžinę pasitikėjimą, jog nuo kiekvieno iš mūsų valios priklauso mylimos komandos likimas, užtikrinsime jos nemirtingumą.

# Vardas Komentaras
1 K.Deltuva
Už legendą, už žalgirį išsaugokime futbolo legenda kad ji gyvuotų realiai o ne tik istoriniuose šaltiniuose
2 Meshkiz
BC Zalgiris uz ZALGIRI!!! leiskit jiems zaist, neabejoju, kad bus tarp 3ju geriausiu komandu...rimtus zaidejus planuoja privylioti...ju zaidima tikrai ateis daugiau zmoniu paziuret nei kituose miestuo
3 j.skaisgiris
gaila, kad is sporto valdzia prisimena tik krepsiny ir tai kai laimimos tik zodziais
4 A.
Esu BC Zalgiris fanas. ir sporte palaikau dazniausia komandas, turincias garsu varda. Vilniaus Zalgiriui negalima isnykti! Panasus likimas galejo atsitikti ir Kauno komandai, linkiu sekmes kovoje!
5 Paulius
Išgelbėjom vieną Žalgirį, reikia išgelbėt ir kitą!
6 Dalius,
Futbolas ir Zalgiris, buvo ir bus. Bent to noreciau
7 Vytautas
As uz Kauno Zalgiri, tai kaip galeciau but pries Vilniaus Zalgiri
8 Darius
Vilniaus Zalgiris turi gyvuoti,tai musu istorija kaip Kauno zalgiris
9 Andrius
Žalgiris būtinas A lygoje, bet metų bėgyje VMFD turi būtinai kažkaip rasti būdų formaliai perimti teises/logotipą/istoriją ir net skolas
10 Arnas
Tiek Vilniaus, tiek Kauno komandoms, linkiu sekmes, kad isliktu ir toliau testu kilminga istorija
11 E.Kančauskaitė
Kauno Žalgirio fanai irgi palaiko Vilniaus Žalgirį.
12 Evaldas
Žalgiris privalo išlikt, ar tai būtų Vilniaus ar Kauno. Tai mūsų istorija, o tie kas užmiršta savo istorija, tie išnyksta...
13 Ieva
tikekimes, kad ta peticija pades bent kazkiek issaugoti Vilniaus "zalgiri"
14 dovis
manau, kad Vilniaus Zalgiris turi islikti lygiai taip pat, kaip ir Kauno Zalgiris. tikra tiesa, kad tai istorinis klubas ir jei Jus, Lietuvos valdzia, dar ka nors suprantat - prisidekit
15 M.Dainelis
Dabarties Lietuvai futbolo komanda "Žalgiris" nepalyginamai svarbiau, negu neaiškios paskirties "Vladovų rūmai". Jei LR vyriausybė turi atliekamus 20 milijonų, tai geriau skirti "Žalgiriui".
16 Rokas
Jei jau gelbejame Zalgirio varda tai manau to nusipelne ne tik krepsinio klubas bet ir futbolo. UZ ZALIAI BALTA SOSTINE!
17 D.
Kaunas "Žalgiris - Vilnius "Žalgiris"
18 M.Glovackas
Nebejuokaujam Zalgiris legendinis klubas ir pagarba kad nori buti savarankiskas
19 Kristina
Pasirašau, bet nieko neduos ta peticija. Kastujevą reik prigriebti.
20 Tadas
Uz Zalgiri vardas. Nors esu Kauno zalgirio sirgalius.
21 Linas
Kastujeva uz grotu ir visa turta perduot siam Zalgiriui!!!
22 Pranciskus
o taduks utele kurva tuĄtylek,blet kaip pisiu kurva
23 Andrius
Kai Kauno Zalgiriui siek tiek nepasiseke wisi puole gelbet legendos . Taip kad dabar turim issaugoti ir Kita Futbolo legenda Vilniaus Zalgiri
24 egidijus
nors ir neziuriu as kaip zaidzia zalgiris bet kad isnyktu ir nenoriu sekmes!
25 saulius
kaip Lietuva galės pažiūrėti į save, jei šis klubas išnyktų!?
26 Gediminas
visom keturiom uz!!! nors sergu uz kita A lygos kluba, Zalgiris vistiek man reiskia daugiau nei varda
27 Donatas
tokia komanda kaip zalgiris paprasciausiai negali isnykti del nevisa galva mastanciu individu klaidu.
28 Vardenis
Nepanaikinkit garsiausio visų laikų lietuvos klubo
29 Darius
Kaip Kauno "Žalgirį" visi puolė gelbėti, nes tai legendinis klubas, taip ir Vilniaus "Žalgiriui" negalima leisti numirti, nes tai irgi legendinis klubas
30 Marius
Nors palaikau svo miesto komanda suduva, bet tokia komanda kaip zalgiris neturi isnykti, tiek futbole tiek krepsinyje, nes sis vardas ilgai garsino lietuva ir db reikia padeti jom egzistuoti.

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (955)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (138)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (24)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.