Dėl didesnių stipendijų.

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mokslas, būstas, maistas kainuoja daug, kaip išgyventi mėnesį už 300lt pvz? Padidinkit stipendijas, o ne mašinas pirkit, seimo narei.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 hmm ... gerai mokykis tai ir kursinius pardavinesi neakizvaizdiniams ir alga gausi o kas dirbti neleidzia ??? deina mokais nakti dirbi o ne sidra barake geri
2 R. K... Kam duoda 300?pas mus 390 duoda tik socialiai remtiniems,is daugiavaikiu seimu studentams,o mums,uz vidurki,daugiausiai 200Lt!Kazkokia kvailyste!Didinkite stipendijas!
3 Ema ... ir taip sunku isgyventi su keliais litais mokinantis
4 Matas D... to kas yra mokama dabar negalima pavadinti stipendijomis

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!