Prieš mokyklų žlugdymą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kauno Vaižganto vidurinė mokykla, kitais metais švęs garbingą 90-ies metų jubiliejų. Šia proga Kauno Savivaldybė ir Švietimo skyrius pateikė prieššventinę dovaną – mus, 10-okus, versdami ieškotis kitų mokyklų, nes mokyklai rudenį neleis formuoti 11 klasių.
Per 90 metų mokykloje susiformavo gilios tradicijos. Daug mūsų mokyklą baigusių mokinių tapo įžymiais žmonėmis. Šią mokyklą baigė mūsų tėvai ir seneliai. Šioje mokykloje mokosi mūsų broliai ir seserys, kurie, pertvarkant mokyklą, bus išskirstyti į skirtingas mokyklas. Šią mokyklą norime baigti ir mes, šiandieniniai dešimtokai, nes čia mes užaugome, čia mūsų šviesiausi prisiminimai, čia mes jaučiamės kaip namuose. Kodėl iš mūsų atimama galimybė ateityje savo vaikams ir anūkams pasakoti, kad ir mes baigėme šią mokyklą?!
Kelionė į kitas mokyklas – tai ne tik psichologinis, bet ir piniginis nepatogumas. Visiems aišku, kad, šalį ištikus ekonominei ir finansinei krizei, kiekvienas mūsų tėvų uždirbtas ir sutaupytas litas yra be galo brangus. O kelionė į kitas mokyklas kainuos nemažus pinigus.
Atrodo, kad miesto vadovai, kuriuos išrinko mūsų tėvai, galvoja tik apie savo vaikų likimą, nes mes netikime, jog jų vaikai yra taip skriaudžiami. Manome, kas jie savo vaikams užtikrina pačias geriausias sąlygas ir pasirinkimą. Tad kodėl jie lieka abejingi kitų vaikų gerovei ir pasirinkimui?
Mūsų pasirinkimas – mokytis savo Vaižganto vidurinėje mokykloje. Mes mylime savo mokyklą ir pasiryžę kovoti už jos išlikimą.
Mums labai reikalingas Jūsų palaikymas.
Pagarbiai.
Kauno Vaižganto vidurinės mokyklos 10-okai.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 V. Šet... Pritariu. Jei nera artimu gimnaziju tai neteisinga versti 11-12 vaziuoti i tolimas mokyklas. norint keisti tokius dalykus reikia is pagrindu perziureti mokyklu isdestyma
2 Dovilas Pet... Aisku mokyklos turi likti, nes mokiniai nenori ir negali keltis i kitas mokyklas del politiku uzgaidos.
3 Laima Viš... Netraumuokite vaikų. Leiskite mokytis savoje mokykloje.
4 Neringa R.... as uz tai, kad neisskirstytu vaiku, kurie augo kartu beveik nuo mazens, neteisinga taip.
5 Marija Kul... Cia mokausi, man patinka, puikus mokytojai, su kuriais gali pakalbetiu ne tik pamoku tema.
6 E. Kaz... Ne vien Jūsų mokykloje neformuoja 11 klasių, pernai pati dėl to keičiau mokyklą
7 oskaras uzk... noriu prisideti prie mokyklos issaugojimo, nes panaikinus vidurines mokyklos statusa - prasidetu jos destrukcija.
8 Mr.M. ... Vaižganto mokykla jau yra kaip antri namai, visi pazystami ir visi mokytojai pazytami. O del 2metu eit i kita mokykla yra visiska nesamone nespesi susibendraut, o ce bus sunku palikt tokia gera mokykl
9 Rasa Pro... Palaikykime Kauno Vaižganto mokykla, susivienikime!!! :))))
10 Zaletckas ... sweiki visi balsuokit uz Zaletckas partija ir jusu mokykla bus isgelbeta. Mano el pastas [email protected]
11 Egle.!! ... Negi nenorit toliau cia mokytis!!! Eii, nepasiduodam!!
12 Nijole Dir... Nezlugdykit ilgus metus turincias tradicijas turincia mokykla
13 Gabriele Ple... as neleisiu mokyklai zuti mes kovosim kirk reikes.Nors ir metus!!!!!!
14 Irmantas Mau... Jau ir taip gatve nesaugu vaikscioti, ne jau norit kad debilu dar padaugetu?
15 Simona Sli... butu gryniausia nesamone jajgu padarytu kad mokiniai musu mokykloje mokintusi tik iki 10 klases.as tikrai pries.musu mokykla yra tikrai gera ir butu labai liudna jaj mes negaletumem baikti mokslu cia.
16 sandra lie... tocnaj jau nuo ryt ajsiu y mokykla :P nors buvau per siuos metus 2 kart bet db tikrai ajsiu :) PS jieskau vaikino :)
17 Agnė Mis... Tai yra visiskai neteisinga. Vaizgantas - tai mūsų mokykla. Ir neteisingfa kam nors nebeleisti čia mokintis. Jei jie pasirinko šią mokyklą, vadinasi ji - geriausia jiems!!!
18 Laurynas Kav... Neleisti formuoti 11 klasių parpaščiausiai yra beprotybė! Supraščiau jeigu formuoti jas kas nors trugdytų, bet dabar, kai visos aplinkybės yr aplankios ir niekas netrugdo.. Aš už 11 klases!