Nemokamas skolinimas

0 PARAŠAI

Kategorija:

Valstybės nekontroliuojamas pinigų skolinimas, litų kiekio didinimas yra žalingas Nepriklausomai Valstybei. Būtina atkurti Valstybinį komercinį banką, jame laikyti biudžetines lėšas, skolinti pinigus verslui ir gyventojams be palūkanų, neauginant niekuo nepadengtų pinigų kiekio. Pinigai negali daryti pinigų. Taip tik auginama skolų piramidė. Tai parazitininė veikla. Butų pirkimas turi vykti išperkamosios nuomos budu. Pensijų kaupiamujų fondų surinktos lėšos turi būti 100 % investuojamos Lietuvoje. Privaloma atstatyti Lietuvišką finansinę sistemą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vantos L... ...skolinti pinigus gyventojams be palukanu... TU IS KUR TOKS ISLINDAI? IR KA SUSIRUOSEI NUSTEBINTI? UZPAKALI VERCIAU KRAPSTYTUM IS NIEKO NEVEIKIMO, KEISTUOLI...
2 Gintaras J... Per mus pakils ir krizes sausai pergyvens skandinavai, rytų Europa ir kiti regionai, kur nuplaukia mūsų kaupiami pinigai.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!