20 000 000 Lt ne Valdovų Rūmams, o Švietimui

0 PARAŠAI

Adresuota: LRS
Kategorija:

Po vakarykščio 2009 03 16 Valdžios Vyrų apsilankymo Valdovų Rūmų statybos eikštelėje karštligiškai pradėta ieškoti DAR 20 000 000 Lt papildomo finansavimo. Būsiu nepatrijotiškas, bet tuos 20 000 000 Lt galima efektyviau panaudoti švietimo tikslams.
Garbūs Svečiai liepos 7 ir Prezidentūroje išgalėtų pasisvečiuoti.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 L.Valivonienė ... Valdovų rūmus statosi Brazauskas už mūsų visų pinigus..Geriau šiuos pinigus skirti švietimui.
2 A. K... kažkokia nesamonė tie valdovų rūmai. Negi mums iki pilnos laimės tik jų ir reikėjo?
3 Edita S... Gal garbus sveciai lai apsilanko darzeliuose, mokyklose.
4 Greta M... Jokia motina niekada nenurengtų savo vaikų tam, kad pati sutiktų svečius išspuošusi. Viešpatie, dar tas beprotiškas diržų veržimas! Valdžia, tautos motina, palieka savus vaikus mirti badu...
5 A.Zabiela ... Pritariu, skatinkime svietima ir moksla..svaistomi pinigai rumams, kai valdininkai planuoja uzdarineti jiems brangiai kainuojancias mokyklas( taip jau jie issireiskia)!!!! GEDA!!!!
6 T. S... valdovu rumams NE, musu polikikai ir taip pergerai gyvena! apsieis be tu rumu!
7 Asta M... Galbūt todėl tiek daug Lietuvos mokyklų karštligiškai likviduojamos. Remkite Lietuvos švietimą
8 patricija š... Valdovu rumams ir taip jau daug pinigu skyre, manau butu teisinga jei dabar tuos pinigus skirtu naudingesniems tikslams.
9 Valentinas M... Valdovu Rumu statybai skirtus pinigus reikejo panaudoti nauju darbo vietu sukurimui
10 Rolandas T... Viniaus Zemutines Pilies (ne kazkokiu "valdovu rumu..." statyba sunkmeciu galima butu ir uzsaldyti.
11 Inga L... Šiuo metu valdovų rūmai Lietuvai mažiausiai reikalingi
12 Gintaras J... Tos didžios istorijos be mokėsiančių nors skaityti ateity gali tikrai niekam nebereikėti. Kas žvelgia tik į praeitį ir nemato ateities, tas jos ir neturi.
13 Mindaugas G... neturit kur pinigu kist - geriau isdalinkit zmonems
14 M.Mitrikevičienė ... Balsiams reikia mokyklos, o ne kazkokiu valdovu rumu!
15 V. B... Jei valdzia galvotu, skirtu siuos pinigus ir svietimui, ir viesajam saugumui uztikrinti.
16 J. R... tegu stalus parduoda kur pripirko uz kosmines kainas
17 J. V... žmones skursta, o jiems vis maža, man tų rūmu nereikia
18 kestas ... pritariu jai amb reike taip tu rumu tegul statosi is savo kysenes turi jis daug daugiau negu 20mln savo kysenese

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!