Keturračiams miške ir laukuose griežtas NE.

0 PARAŠAI

  • Vytautas
  • nuo 2009-03-18
  • iki 2009-08-30
Kategorija:

Keturračiams leisti važiuoti tik keliuose pagal galiojančias KET taisykles. Ne *keliuose* tik specialiai įrengtose trasose bei su žemės (miško) savininko raštišku sutikimu. Iš nesilaikančių šių nuostatų KETURRATIS KONFISKUOJAMAS.

[img=http://www.sekunde.lt/tvs/uploads/10220.jpg]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 R. ... pritariu peticijai, keturaciams turi buti skirti plotai kur netrukdytu kitu poilsiui
2 Jurgita M... džiaugiuosi, kad dar yra žmonių, kurie siekia sustabdyti keturračių vykdomą gamtos niokojimą.
3 Vidas A... Keturračiu vairuotojai važinėdami ne keliais dažnai pridaro žalos gamtai, žmonių nuosavybei
4 aira l... ''malonu''vaikscioti prie juros ir grozetis keturaciais?
5 Rimantas J... Prieš kurdami peticiją, išmokime rašyti lietuviškai. Ne 'keliose', bet 'keliuose'. Taip pat išmokime dėti skyrybos ženklus. Su pačia mintim sutinku besąlygiškai.
6 P.Mickevičius ... aš esu visiškai už užteks tiems "ereliams" niokoti mūsų gržią gamtą.
7 R.Jučinskis ... Na miškuose gal ir ne,tačiau turėtu skirti tam tikrą zoną...
8 Julius G... atsibodo kviesti policija prie Gondingos piliakalnio Plunges raj.
9 A.Mosekonis ... Blopga peticija. Tam kuriasi klubai, kurie stengiasi sutapdyti tuos keturracius kurie niokoja gamta ir pan. O del konfiskavimo. Kodel turi konfiskuoti is tokio zmogaus kuris tik nuvazevo pas kaimyna?
10 E. U... Yra viskas ribos ir butina tausoti unikalia Lietuvos gamta.
11 v.večkytė ... gamta yra svarbiau už viską ir jei malonumai negali būti suderinti su gamtos saugojimu tai atsiprašau...
12 Arūnas R... keturračiai turėtų būti registruojami kaip visos transporto priemonės (motociklai)
13 Vilma J... Jie dar drįsta save vadinti gamtos mylėtojais.....
14 Lukas J... Tas baisus keturračio burzgimas girdisi iš už kilometro, gyvūnai išbaidomi, išdraskoma žemė, pravažiavęs jis palieka baisą išmetamųjų dujų smarvę paskui save... Reikia padaryti tvarką!
15 R.Jakaitis ... Nuolat didėjant keturračių invazijai, kuo toliau tuo mažiau natūralioje aplinkoje lieka vietų kuriose nebūtų šlykštaus keturračių plerpimo ir ratais išdraskyto žemės paviršiaus!
16 Vytautas E... keturačiais važinėja bukapročiai, ardo miško paklotę, suardo pilkapius, trikdo poilsiuatojų ramybę.
17 Simonas A... ojojojoj besarmačiai išdarko mišką, oojojoj išdrąsko takelius - praeit negali, ojojojoj:)
18 Mantas N... nederėtų leisti važinėti ir privačiame miške
19 Saulius P... irenkime trasas, bus darbo, bus pinigu, isliks miskai
20 Robertas S... Lauk juos ! Bet ner cia ko ir laukais vazinetis ! :)
21 Rimtautas N... ka cia bepakomentuosi,zmones naudojasi nemastydami apie pasekmes.Kazkaip keista,kaip toks zmogus nepamasto,kad jo vaikui jau gamtos nebebus...
22 MartynasG ... Jau ir taip miestas uzterstas, o dar cia keturraciai. Lauk is misku juos. Po miska dviraciai pasivazinet(ir tai takeliais), grynu oro pakvepuot. Keturraciams NE!
23 L.Mockus ... turtingi vyrukai tegul įsirengia trąsas ir važinėja...
24 A. T... Žmonės, jei norite "ekstrimo" eikite tarnauti į kariuomenę ar policiją. Pasivažinėti po mišką keturračiu gali kiekvienas žioplys.
25 Darius M... Kai savininkai susimokės gamtai padarytą žalą,gal nustos ją darkyti ir pradės ją mylėti.
26 L.Raudonikis ... kai kur tai jau problema nr.1, o žala miško vertybėms pranoksta net vykdomų kirtimų metu
27 Laima D... Važinėtis tokiais motociklais galima specialiose teritorijose (autodromuose, kartodromuose, karjeruose ir pan.).
28 RimasPAKERyS ... Miškas - tai didžiulė bendrija ar didžiulė šeima visokiausių gyvių.Tai ar kada susimastėme kas nutiks jei mes tą šeimą be atvangos ardysime ir naikinsime.
29 jonas j... prasau paaiskinti, kur galima vazineti keturraciams? cia keliose vietose, ar kaip?bet jus radikalai, cia kaip su misko kirtimo taisyklem, svarbiausia uzdrausti, bet net nepasigilinat, ar tai imanoma
30 G. L... Viskam yra sava vieta, tai kodėl to nesupranta keturračių vairuotojai, draskydami velėnas ir ardydami miško paklotę?

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prieš 5G tinklo įrengimą Lietuvoje, dėl galimai itin pavojingų žmogaus organizmui mikro (mili) bangų

Vilius Krivickas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija

5G ryšiui naudojamos aukšto dažnio elektromagnetinės bangos, kuriomis iš ryšio antenos į išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį yra perduodama informacija. Tokiu pat būdu, tačiau žemesnėmis bangomis veikia ir 4G ryšys. 5G privalumas – kone iki 20 kartų didesnis informacijos perdavimo greitis. Tačiau kuo aukštesnis bangų dažnis, tuo joms sunkiau sklisti miestuose. Aukšto dažnio bangoms sudėtinga įveikti kliūtis, pavyzdžiui, gyvenamųjų namų sienas, todėl nenutrūkstamam ryšiui užtikrinti reikalingas didesnis antenų skaičius, nei eksploatuojama šiuo metu. 5 G šalutiniai efektai : padidėjusi vėžio rizika, ląstelinis stresas, ląstelių struktūriniai ir funkciniai pakitimai, reprodukcinės sistemos sutrikimai, mokymosi ir atminties deficitas, neurologiniai nukrypimai, kenkia viskam, kas gyva : tiek augmenijai, tiek gyvūnijai, tiek žmonėms. Tam tikros signalo charakteristikos sukelia biologinius ir sveikatos nukrypimus. (pulsacija, poliarizacija). Pasaulio sveikatos organizacijos tarptautinė tyrimų agentūra tyrinėjanti vėžinius susirgimus klasifikuoja tai kaip galimybę kancerogeniniams atsiliepimams žmogaus organizmui. Praeitais metais, 30 milijonų dolerių Amerikos nacionalinės toksikologijos programų studija rado aiškius įrodymus, kad per du metus naudojant telefoną pakyla vėžinių ląstelių skaičius laboratorinėse pelėse ir žiurkėse. Naujausia 5G technologija skleis milimetrines bangas, kurioms reikės siųstuvų kas 100-200 metrų, tokiu būdu patalpins žmones į milimetrinių bangų radiaciją. Tokios bangos anksčiau buvo naudojamos suvaldyti ir kontroliuoti minias. Milimetrinės bangos yra labiausiai sugeriamos per kelių milimetrų žmogaus odą. (Vaikų oda dar plonesnė ir juos bangos paveiks dar labiau). Trumpas tokių bangų naudojimas gali atsiliepti psichologinei žmogaus būsenai, pakenkti periferinei nervų sistemai (to įtakoje išsivysto melonoma (vėžys)), taip pat kenkia akims- akių melonoma. Kenkia vaisingumui. Kadangi 5G yra nauja technologija, jos tyrimai yra visiškai nauji, tačiau jau ištriti 2G ir 3G ryšiai, kurie daro žalą žmogaus organizmui. Ir tai yra įrodyta. 4G ryšio šalutinis poveikis taip pat nėra galutinai ištirtas. 5G ryšys artimoje ateityje nepakeis 4 G ryšio. Jis jį papildys, tačiau rizika žmogaus sveikatai padidėja daugybę kartų. Nepamirškim, kad 5G antenos stovės ten kur mes gyvename, dirbame ir kur žaidžia mūsų vaikai. Reziumuojant, negalime nepritarti 250 mokslininkų, medicinos daktarų ir jų rekomendacijoms, kurie pasirašė prieš 5G tinklą. Nes tai padidins elektromagnetinių radiobangų kiekį, kuris yra žalingas žmonėms ir aplinkai. Ir tai yra įrodyta. Nebūkime kvaili, ir neleiskime, kad su mumis darytų eksperimentus. Tai pažeidžia ir sveikatos ir žmogaus teises. Lietuva galimai pasirinkta kaip pilotinė šalis 5G ryšiui bandyti, kadangi kitos šalys niekur neskuba ir galimai supranta 5G ryšio žalą žmogaus organizmui. Daugiau informacijos anglų kalba: http://www.5gappeal.eu/

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.