Keturračiams miške ir laukuose griežtas NE.

0 PARAŠAI

  • Vytautas
  • nuo 2009-03-18
  • iki 2009-08-30
Kategorija:

Keturračiams leisti važiuoti tik keliuose pagal galiojančias KET taisykles. Ne *keliuose* tik specialiai įrengtose trasose bei su žemės (miško) savininko raštišku sutikimu. Iš nesilaikančių šių nuostatų KETURRATIS KONFISKUOJAMAS.

[img=http://www.sekunde.lt/tvs/uploads/10220.jpg]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 R. ... pritariu peticijai, keturaciams turi buti skirti plotai kur netrukdytu kitu poilsiui
2 Jurgita M... džiaugiuosi, kad dar yra žmonių, kurie siekia sustabdyti keturračių vykdomą gamtos niokojimą.
3 Vidas A... Keturračiu vairuotojai važinėdami ne keliais dažnai pridaro žalos gamtai, žmonių nuosavybei
4 aira l... ''malonu''vaikscioti prie juros ir grozetis keturaciais?
5 Rimantas J... Prieš kurdami peticiją, išmokime rašyti lietuviškai. Ne 'keliose', bet 'keliuose'. Taip pat išmokime dėti skyrybos ženklus. Su pačia mintim sutinku besąlygiškai.
6 P.Mickevičius ... aš esu visiškai už užteks tiems "ereliams" niokoti mūsų gržią gamtą.
7 R.Jučinskis ... Na miškuose gal ir ne,tačiau turėtu skirti tam tikrą zoną...
8 Julius G... atsibodo kviesti policija prie Gondingos piliakalnio Plunges raj.
9 A.Mosekonis ... Blopga peticija. Tam kuriasi klubai, kurie stengiasi sutapdyti tuos keturracius kurie niokoja gamta ir pan. O del konfiskavimo. Kodel turi konfiskuoti is tokio zmogaus kuris tik nuvazevo pas kaimyna?
10 E. U... Yra viskas ribos ir butina tausoti unikalia Lietuvos gamta.
11 v.večkytė ... gamta yra svarbiau už viską ir jei malonumai negali būti suderinti su gamtos saugojimu tai atsiprašau...
12 Arūnas R... keturračiai turėtų būti registruojami kaip visos transporto priemonės (motociklai)
13 Vilma J... Jie dar drįsta save vadinti gamtos mylėtojais.....
14 Lukas J... Tas baisus keturračio burzgimas girdisi iš už kilometro, gyvūnai išbaidomi, išdraskoma žemė, pravažiavęs jis palieka baisą išmetamųjų dujų smarvę paskui save... Reikia padaryti tvarką!
15 R.Jakaitis ... Nuolat didėjant keturračių invazijai, kuo toliau tuo mažiau natūralioje aplinkoje lieka vietų kuriose nebūtų šlykštaus keturračių plerpimo ir ratais išdraskyto žemės paviršiaus!
16 Vytautas E... keturačiais važinėja bukapročiai, ardo miško paklotę, suardo pilkapius, trikdo poilsiuatojų ramybę.
17 Simonas A... ojojojoj besarmačiai išdarko mišką, oojojoj išdrąsko takelius - praeit negali, ojojojoj:)
18 Mantas N... nederėtų leisti važinėti ir privačiame miške
19 Saulius P... irenkime trasas, bus darbo, bus pinigu, isliks miskai
20 Robertas S... Lauk juos ! Bet ner cia ko ir laukais vazinetis ! :)
21 Rimtautas N... ka cia bepakomentuosi,zmones naudojasi nemastydami apie pasekmes.Kazkaip keista,kaip toks zmogus nepamasto,kad jo vaikui jau gamtos nebebus...
22 MartynasG ... Jau ir taip miestas uzterstas, o dar cia keturraciai. Lauk is misku juos. Po miska dviraciai pasivazinet(ir tai takeliais), grynu oro pakvepuot. Keturraciams NE!
23 L.Mockus ... turtingi vyrukai tegul įsirengia trąsas ir važinėja...
24 A. T... Žmonės, jei norite "ekstrimo" eikite tarnauti į kariuomenę ar policiją. Pasivažinėti po mišką keturračiu gali kiekvienas žioplys.
25 Darius M... Kai savininkai susimokės gamtai padarytą žalą,gal nustos ją darkyti ir pradės ją mylėti.
26 L.Raudonikis ... kai kur tai jau problema nr.1, o žala miško vertybėms pranoksta net vykdomų kirtimų metu
27 Laima D... Važinėtis tokiais motociklais galima specialiose teritorijose (autodromuose, kartodromuose, karjeruose ir pan.).
28 RimasPAKERyS ... Miškas - tai didžiulė bendrija ar didžiulė šeima visokiausių gyvių.Tai ar kada susimastėme kas nutiks jei mes tą šeimą be atvangos ardysime ir naikinsime.
29 jonas j... prasau paaiskinti, kur galima vazineti keturraciams? cia keliose vietose, ar kaip?bet jus radikalai, cia kaip su misko kirtimo taisyklem, svarbiausia uzdrausti, bet net nepasigilinat, ar tai imanoma
30 G. L... Viskam yra sava vieta, tai kodėl to nesupranta keturračių vairuotojai, draskydami velėnas ir ardydami miško paklotę?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!