Prieš Vievio sanatorinės mokyklos likvidavimą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Prieš Vievio sanatorinės mokyklos likvidavimą

Mes, Vievio sanatorinės mokyklos bendruomenė, mokiniai, darbuotojai, tėvai, esame sukrėsti, nes netikėtai sužinojome, jog nuo 2009 – 07 – 01 mūsų mokyklą Elektrėnų savivaldybė likviduoja. Tiktai laimingo atsitiktinumo dėka sužinoję apie tai stengiamės išsaugoti šią mokyklą vaikams, nes kitu atveju dar vienas puikus pastatas taps „vaiduokliu“, traukiančiu nusikaltėlius.
Mokykla gyvuoja nuo 1968 metų ir joje gydosi ir mokosi vaikai iš visos Lietuvos. Šiuo metu mokykloje gydosi, mokosi ir gyvena 118 mokinių. Mokyklos bendruomenė pirmenybę skiria vaikų ligų profilaktikai. Į mokyklą priimami vaikai, kurie sega reumatu, įvairiomis širdies ligomis, vegetoangiodistonija ir kitomis ligomis, nustato kitas sveikatos problemas, kas nebūtų padaryta vaikams gyvenant šeimose.
Per visus šiuos metus mokykla nuolat buvo atnaujinama, plečiama mokymo ir materialinė bazė, rūpinamasi mokinių gyvenimo ir mokymo sąlygomis, sveikata. Vaikai nuolat konsultuojami specialistų, gauna gerą maitinimą, toje pačioje mokykloje lanko pamokas bei būrelius pagal pomėgius, gali išreikšti save įvairiuose mokyklos renginiuose. Laisvalaikį praleidžia mokyklos baseinėlyje, atnaujintoje sporto salėje, ilsisi gražiose mokyklos apylinkes, vyksta į ekskursijas. Mokykloje nuolat dirba vaikų psichologas, bendrosios praktikos slaugytojos, bendrosios praktikos gydytojas, auklėtojai. Vaikai, turintys specialiųjų ugdymo poreikių, ugdomi pagal adaptuotas ir modifikuotas programas, padedant spec. pedagogui ir mokytojų padėjėjams. Pritaikomas fizinis krūvis pagal vaiko sveikatos būklę, su jais dirba judesio korekcijos pedagogė.
Mums visiškai neaiškūs Elektrėnų savivaldybės valdininkų motyvai likviduoti pilnai sukomplektuotą ir parengtą, kasmet pritraukiančią papildomų lėšų mokyklą, į kurią kasmet atvykti norinčių vaikų vis daugėja. Dabartinė mūsų mokyklos situacija dar kartą liudija, kieno sąskaita yra taupoma (Lietuvos ateities – vaikų), ir ar iš viso taupoma (vėl bedarbiai mokytojai užplūs darbo biržą, ar išvyks į Vakarus, o vaikai, kuriems reikalinga ši mokykla, papildys ir taip jau perpildytas Lietuvos mokyklų klases.
Kviečiame visus atvykti pas mus ir įsitikinti mūsų mokyklos reikalingumu.
Mes už tai, kad vaikai būtų saugūs ir prižiūrėti

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Deimante
Neuzdarykit sitos mokyklos ji labai reikalinga mums ir kitiems vaikams
2 Julius
Si mokykla gera tom seimom kurios yra sunkiau gyvanancios ir beto gla pagaliau galetu baigtis ta korupcija , nes ir taip visiems aisku kad ta mokykla uzdaro ne sten yra Paneriu dvaras ji ir nori pirkt
3 Loreta
Nuostabi mokykla pati mokiausi pries15m. turejau sveikatos problemu deka sios mokyklos pedagogu ir sveikatos specialistu mano problemos issisprende! butina issaugoti sia m-kla- nuostabia ramybes oaze!
4 Fritz
Ich wünsch, dass die Schule nicht geschlossen wird. Wir haben sehr gute Erfahrungen miteinander beim COMENIUSPROJEKT gesammelt.
5 andriuxxLT
tomas as ta mokykla myliu nor yr bet ka galeceu padaryt kad neudarytumete plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
6 modestas
as nenoriu kad uzdarytu mokyklos labi ji yra grazi ji sauninga
7 eglė
nes labai šauni mokykla, todėl noriu kad ja neuždarytumėte;)
8 tomas
labai liudna kad uzdaro nenoriu kad uzdarytu labai visu prasau pildykit si anketa aciukas visiem korie papildis sia anketa je labai grazu yr lab i faina mokykla
9 andriukas
labai liudna kad uzdaro nenoriu kad uzdarytu labai visu prasau pildykit si anketa aciukas visiem
10 Nijolė
sioje mokykloje praleisti geriausi gyvenimo metai. Dauguma is musu ji uzaugino dorais pilieciais. Rupinosi musu sveikata, kai mums to labiausiai reikejo. Gamtos prieglobstis - vaiku sveikata.
11 J.Mackevic
Si mokykla augina gerus dorus vaikus o ne kriminalus kap ikaikurios mokyklos
12 Vida
palikite ramybeje tuos, kurie negali apsiginti, turekit sazines
13 Adelheid
Ich bin unbedingt dafür, dass diese Schule weiterhin bestehen bliebt. Sie ist eine wichtige Einrichtung in Litauen!
14 Samanta
Čia man gera,jaučiuosi saugi.Noriu, kad ši mokykla būtų išsaugota
15 kristina
prasau neuzdariti mokyklos cia mes pavalgom daug ismokti
16 L.Bumbulytė
buvau mokyklos apylinkėse,jos nuostabios,pušynas,šalia miškas,upė,nėra triukšmo,takeliai,suoliukai,aikštelė,gražu.
17 k.vaitelionis
as jau sitoje mokykloje mokausi ne pirmi metai.ir esu patenkintas.labai geri mokitojai.viskas puiku.neuzdarykite mokyklos.
18 v.v.
negalima,nuvilti vaiku kurei serga ,negalima uzdaryti mokyklos ,pagalvokit ponai juk jusu rankose mokyklos likimas.neuzdarikite,
19 A.Dapkus
Manau vaikam ji reikalinga,ir kai kuriem tai kaip antri namai kuriu jie neturi gauna siluma ir meile ko negauna namie
20 Marija
si mokykla yra labai gera visomis prasmemis, ir mes tikrai nenotime, kad ji butu uzdaryta..;( sioje mokykloje mokiausi dvejus metus, ir nieko blogo tikrai negaliu pasakyti...
21 I.
Si mokykla kartais buna vieninteliai tikri namai vaikams...
22 G.Strasevičienė
Pagalvokite blaiviai, ką Jūs darote likviduodami tokią nuostabią mokyklą.
23 G.Barkus
taigi gera mokykla ir pravercianti ir gerai isauklejanti kurioje dirba geri mokytojai neatimkit is vaiku galimybes mokintis su gerais mokytojais
24 Ignas
ten dirba mano mama ir mano draugas neteks geros mokyklos. likviduoti negalima
25 Ramunė
Kiekviena padori visuomenė, pirmiausia rūpinasi silpnesniais ir sergančiais.
26 V.Raguckienė
ar nebus Jums gėda, visko prioritetas turi būti vaikai
27 Jurgita
neuzdarykite paskutines vaikams galimybes mokytis ir sveikata rupintis
28 Ernestas
ABSURDAS KAS DAROSI LIETUVOJE!!!! GĖDA!!! Idiotai valdžioje, atima paskutinį pinigėlį ir iš mamų, kai Airijoje vaikas iki 16 metų gauna po 168 EUR per mėnesį, o čia net 50 Lt atėmė!!!!!!
29 Darius
Sioje mokykloje praleidau devynerius metus. Tvirtai galiu teigti, kad tik jos deka stipriai pagerejo sveikata, juk turejau galimybe mokytis, augti, tureti draugu. Grieztas NE uzdarymui.
30 Viktorija
valdžia ir taip daug iš mūsų atėmė, neleiskime, kad atimtų ir mūsų vaikų ateitį!!!!!

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (125)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.