Prieš Vievio sanatorinės mokyklos likvidavimą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Prieš Vievio sanatorinės mokyklos likvidavimą

Mes, Vievio sanatorinės mokyklos bendruomenė, mokiniai, darbuotojai, tėvai, esame sukrėsti, nes netikėtai sužinojome, jog nuo 2009 – 07 – 01 mūsų mokyklą Elektrėnų savivaldybė likviduoja. Tiktai laimingo atsitiktinumo dėka sužinoję apie tai stengiamės išsaugoti šią mokyklą vaikams, nes kitu atveju dar vienas puikus pastatas taps „vaiduokliu“, traukiančiu nusikaltėlius.
Mokykla gyvuoja nuo 1968 metų ir joje gydosi ir mokosi vaikai iš visos Lietuvos. Šiuo metu mokykloje gydosi, mokosi ir gyvena 118 mokinių. Mokyklos bendruomenė pirmenybę skiria vaikų ligų profilaktikai. Į mokyklą priimami vaikai, kurie sega reumatu, įvairiomis širdies ligomis, vegetoangiodistonija ir kitomis ligomis, nustato kitas sveikatos problemas, kas nebūtų padaryta vaikams gyvenant šeimose.
Per visus šiuos metus mokykla nuolat buvo atnaujinama, plečiama mokymo ir materialinė bazė, rūpinamasi mokinių gyvenimo ir mokymo sąlygomis, sveikata. Vaikai nuolat konsultuojami specialistų, gauna gerą maitinimą, toje pačioje mokykloje lanko pamokas bei būrelius pagal pomėgius, gali išreikšti save įvairiuose mokyklos renginiuose. Laisvalaikį praleidžia mokyklos baseinėlyje, atnaujintoje sporto salėje, ilsisi gražiose mokyklos apylinkes, vyksta į ekskursijas. Mokykloje nuolat dirba vaikų psichologas, bendrosios praktikos slaugytojos, bendrosios praktikos gydytojas, auklėtojai. Vaikai, turintys specialiųjų ugdymo poreikių, ugdomi pagal adaptuotas ir modifikuotas programas, padedant spec. pedagogui ir mokytojų padėjėjams. Pritaikomas fizinis krūvis pagal vaiko sveikatos būklę, su jais dirba judesio korekcijos pedagogė.
Mums visiškai neaiškūs Elektrėnų savivaldybės valdininkų motyvai likviduoti pilnai sukomplektuotą ir parengtą, kasmet pritraukiančią papildomų lėšų mokyklą, į kurią kasmet atvykti norinčių vaikų vis daugėja. Dabartinė mūsų mokyklos situacija dar kartą liudija, kieno sąskaita yra taupoma (Lietuvos ateities – vaikų), ir ar iš viso taupoma (vėl bedarbiai mokytojai užplūs darbo biržą, ar išvyks į Vakarus, o vaikai, kuriems reikalinga ši mokykla, papildys ir taip jau perpildytas Lietuvos mokyklų klases.
Kviečiame visus atvykti pas mus ir įsitikinti mūsų mokyklos reikalingumu.
Mes už tai, kad vaikai būtų saugūs ir prižiūrėti

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Deimante keb... Neuzdarykit sitos mokyklos ji labai reikalinga mums ir kitiems vaikams
2 Julius Aug... Si mokykla gera tom seimom kurios yra sunkiau gyvanancios ir beto gla pagaliau galetu baigtis ta korupcija , nes ir taip visiems aisku kad ta mokykla uzdaro ne sten yra Paneriu dvaras ji ir nori pirkt
3 Loreta Tar... Nuostabi mokykla pati mokiausi pries15m. turejau sveikatos problemu deka sios mokyklos pedagogu ir sveikatos specialistu mano problemos issisprende! butina issaugoti sia m-kla- nuostabia ramybes oaze!
4 Fritz Str... Ich wünsch, dass die Schule nicht geschlossen wird. Wir haben sehr gute Erfahrungen miteinander beim COMENIUSPROJEKT gesammelt.
5 andriuxxLT ... tomas as ta mokykla myliu nor yr bet ka galeceu padaryt kad neudarytumete plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
6 modestas ... as nenoriu kad uzdarytu mokyklos labi ji yra grazi ji sauninga
7 eglė juk... nes labai šauni mokykla, todėl noriu kad ja neuždarytumėte;)
8 tomas ste... labai liudna kad uzdaro nenoriu kad uzdarytu labai visu prasau pildykit si anketa aciukas visiem korie papildis sia anketa je labai grazu yr lab i faina mokykla
9 andriukas ... labai liudna kad uzdaro nenoriu kad uzdarytu labai visu prasau pildykit si anketa aciukas visiem
10 Nijolė Rau... sioje mokykloje praleisti geriausi gyvenimo metai. Dauguma is musu ji uzaugino dorais pilieciais. Rupinosi musu sveikata, kai mums to labiausiai reikejo. Gamtos prieglobstis - vaiku sveikata.
11 J.Mackevic ... Si mokykla augina gerus dorus vaikus o ne kriminalus kap ikaikurios mokyklos
12 Vida Bag... palikite ramybeje tuos, kurie negali apsiginti, turekit sazines
13 Adelheid mey... Ich bin unbedingt dafür, dass diese Schule weiterhin bestehen bliebt. Sie ist eine wichtige Einrichtung in Litauen!
14 Samanta Tar... Čia man gera,jaučiuosi saugi.Noriu, kad ši mokykla būtų išsaugota
15 kristina cep... prasau neuzdariti mokyklos cia mes pavalgom daug ismokti
16 L.Bumbulytė ... buvau mokyklos apylinkėse,jos nuostabios,pušynas,šalia miškas,upė,nėra triukšmo,takeliai,suoliukai,aikštelė,gražu.
17 k.vaitelionis ... as jau sitoje mokykloje mokausi ne pirmi metai.ir esu patenkintas.labai geri mokitojai.viskas puiku.neuzdarykite mokyklos.
18 v.v. ... negalima,nuvilti vaiku kurei serga ,negalima uzdaryti mokyklos ,pagalvokit ponai juk jusu rankose mokyklos likimas.neuzdarikite,
19 A.Dapkus ... Manau vaikam ji reikalinga,ir kai kuriem tai kaip antri namai kuriu jie neturi gauna siluma ir meile ko negauna namie
20 Marija Bra... si mokykla yra labai gera visomis prasmemis, ir mes tikrai nenotime, kad ji butu uzdaryta..;( sioje mokykloje mokiausi dvejus metus, ir nieko blogo tikrai negaliu pasakyti...
21 I. Bum... Si mokykla kartais buna vieninteliai tikri namai vaikams...
22 G.Strasevičienė ... Pagalvokite blaiviai, ką Jūs darote likviduodami tokią nuostabią mokyklą.
23 G.Barkus ... taigi gera mokykla ir pravercianti ir gerai isauklejanti kurioje dirba geri mokytojai neatimkit is vaiku galimybes mokintis su gerais mokytojais
24 Ignas ... ten dirba mano mama ir mano draugas neteks geros mokyklos. likviduoti negalima
25 Ramunė Sta... Kiekviena padori visuomenė, pirmiausia rūpinasi silpnesniais ir sergančiais.
26 V.Raguckienė ... ar nebus Jums gėda, visko prioritetas turi būti vaikai
27 Jurgita Gru... neuzdarykite paskutines vaikams galimybes mokytis ir sveikata rupintis
28 Ernestas Gru... ABSURDAS KAS DAROSI LIETUVOJE!!!! GĖDA!!! Idiotai valdžioje, atima paskutinį pinigėlį ir iš mamų, kai Airijoje vaikas iki 16 metų gauna po 168 EUR per mėnesį, o čia net 50 Lt atėmė!!!!!!
29 Darius Kvi... Sioje mokykloje praleidau devynerius metus. Tvirtai galiu teigti, kad tik jos deka stipriai pagerejo sveikata, juk turejau galimybe mokytis, augti, tureti draugu. Grieztas NE uzdarymui.
30 Viktorija Dav... valdžia ir taip daug iš mūsų atėmė, neleiskime, kad atimtų ir mūsų vaikų ateitį!!!!!