Gelbėkim vaikus

1 PARAŠAI

Adresuota: Vievis
Kategorija:

Vievio Snanatorinė Mokykla reikalinga kaip niekada,šiuo sunkiu visai Lietuvai metu. Gelbėkime vaikus! Jie yra mūsų visų ateitis!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Jolita D... Netaupykite vaiku saskaita! Viskas, kas geriausia- vaikams!
2 I.Paltanaviciute ... Gal laikas butu myleti ne tik pinigus, bet ir zmones, vaikus, kurie kurs ateiti. Nuo musu investiciju i ju ateiti priklausys ir musu paciu gerove senatveje. Zinoma, gera reikia daryti ne tik todel!!!
3 Ieva J... Pries 30 m. vaziuodavau ten i stovykla, labai gaila.
4 Rasa F... reikia taupyti pinigus, bet ne vaiku saskaita, jie musu ateitis. Nekirskite rankos kuri veliau jus maitins!
5 Tomas ... Gal viska uzdarykit ir nebesirupinkit niekuom, o tik ziurekit i save? Neturiu zodziu Jums!
6 Asta K... ar justurite norskiek sazines uzdaryti tokia istaiga, gedykites
7 Renatas D... Reik butinai issaugoti sita sanatorine mokykla.Negalima leisti ivykti sitam absurdui.
8 Goda S... turiu 32 neigalia seseri, ji lanko toki centra. Uzdarius, ji neturetu kur detis, tik sedeti namuose.Tai apgailetina.
9 Vyda S... Medžiuose čiulba paukščiai,miško takeliais bėgioja vaikai...tai nuostabu.
10 DALIA L... Gelbėkim vaikus!!!Is silpnesniųjų atima viską, nes jie negali apsigint- ir stovyklų teritorijas, ir sanatorijas, ir mokyklas...Ko tikisi tie ateityje.
11 Asta R... Negalima taupyti sioje vietoje.Atsibuskit!Tai vaikai!
12 L.Milasauskiene ... mazinkite valdininku skaiciu ministerijose vaiku labui
13 Nijolė O... manyčiau, kas Lietuvos Žmogaus teisių gynimo asociacija privalo prisidėti prie šios peticijos ir tolimesnių veiksmų kovojant už vaikų gerovę.
14 .............. ... neuzdarykit mokyklos pagalvokit apie vaikus is sociaaliu seimu kurgi jusu protas galvokit galva o ne uzpakaliu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 Kęstutis S... nelieskit sanatorijos, valdininkai!!! Ar jums vis negana ir negana?
16 raimondas b... kiek galima grobstyti valstybės turtą, kuris priklauso jos piliečiam, o ne valdantiem
17 Kristina I... ši mokykla nuostabi jos tiesiog negalima uždaryti
18 Dalia L... Nėra žemėje nieko svarbiau už žmogiškųjų vertybių puoselėjimą.
19 Ona B... Graži ta mokykla, o aplinka, žinoma, kam nors parūp0
20 d.v. ... pritariu v.s.mokyklos uzdarymui. mokykla gyvuoja nuo 1968metu? gerbiamieji, jau 2009 metai, labai liudna, kad si mokykla taip ir islikusi savo isvaisda ir vidine tvarka kaip ir 1968 metais!!!
21 Anelė U... Šiuo sunkiu Lietuvai metu taupom ne ten,kur reikia.Elektrėnų valdininkai,raskit išeitį ir neskriauskit vaikų.
22 L.Gurski ... Turtingas ne tas, kuris turi, o tas, kuris duoda :) Kas ten pretenduoja į šią vietą- tegu ją paima kartu su vaikų įstaigos išlaikymu.
23 Roma P... ar sitos internetines peticijos duoda kokia nors nauda? ar yra buve atveju, kad jos padetu pakeisti ivykius kita linkme?
24 Adomas P... Pasirašyti negaila. Tik ar kam nors padeda tokios peticijos?
25 Gabrielė I... Išnaudodami erdvę socialiniais visuomeniniais tikslais, o ne komercijai, praturtiname savo valstybę ir žiūrim į tolimesnę ateitį, o ne rytojų. Žmonės, kuriem reikia pagalbos, turi teisę ją gauti!
26 Maryte V... Si mokykla labai reikalinga, dirba puikus pedagogai
27 jurga s... butina issaugoti arba gauti kitas patogias ir dideles patalpas vaikams
28 Žydrūnė J... Manau, Vievio Sanatorinę mokyklą reikia palikti vaikams
29 Audronė ... Ji tikrai yra reikalinga, nors ir kiek daug kalabama apie pagalbą neigaliems vaikams, jos tikrai tikrai truksta, nebukime abejingi savo artimui, o juo labiau vaikams!
30 Ingrida Č... pagalvokite apie vaikus, juk jie neteks savo svajonių, neuždarykite mokyklos

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!