Prieš naują mokeščių už darželį didinimą Vilniuje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus valdžia, vėl planuoja kelti mokesčius už darželį. Jau panaikintos lengvatos, išsiskyrusioms ir vienišoms mamoms (tečiams). Vieniši tėvai ir šeimos, kur 1 iš tėvų, neteke darbo ir taip sunkiai moka esamus mokesčius. Pakėlus mokesčius vietoje 150-180 LT turėsime mokėti - apie 230 Lt. Ko gero daug vaikų turės palikti darželius, nės tėvai nesugebės išsimokėti.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=159]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Alma R... Nesuprantu kur dar kelti tuos mokesčius. Mano abu vaikai lanko sanatorinį darželį ir ten mokestis didesnis nei paprastuose darželiuose. Jau nebežino kaip biudžetų skyles užkaišioti.
2 Jūratė I... Jau ir taip vienas dirbantis 2-3 pensininkus išlaiko, tai jeigu dar didės šie mokesčiai, nebebus kam dirbt ir kur vaikus leist. Totalus absurdas.
3 Robertas S... mažinant dirbančiųjų skaičių ir atlyginimus jau nebeliks kam tuos mokesčius mokėti...
4 patricija š... kas cia per nesamone? kodel brangsta darzeliai. juk jie dar tik mazi vaikai, kodel reikia didinti mokescius?
5 Vilma B... Kazkoki siauba isdarineja seimas.Net geda gyventi tokioje valstybeje.Geda jums seime.
6 Violeta S... suma nera jau tokia maza ir taip, o kas tu 2 vaikucius, kosmaras
7 Lina D... Baikit su tais mokesciais, geriau sau algas pasimazinkit!
8 Vilma B... gal reiktu pirma atlyginimu minimumus padidinti, nes ypač žiemos metu vien islaidos už būsta viršija pajamas
9 I.Zajankauskaite ... Eilini kart zlugdomi paprasti gyventojai ir tuo labiau ju vaikai!!! Valdininkai susimastykit!
10 Zana J... nera zodziu, nejau turtingesne taps valstyvbe jei paims pinigus nuo vaiku?
11 Julija G... Tai o kur tvai des savo vaikus,kai patiem i darba reikia
12 Tatjana S... jooo... idomu uzh kokius pinigus valgyt lieka su tokiais mokesciais...
13 Ramunė K... nebeimanoma, jau siai dienai sau leisti isimoketi vaiko poreikiu :(

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!