Del marihuanos vartojimo legalizavimo

0 PARAŠAI

Kategorija:

Del marihuanos vartojimo legalizavimo.

Mirciu skaicius JAV per metus:
* Tabakas ~ 400,000
* Alokoholis ~ 80,000
* Nelaimingi ivikiai darbe ~ 60,000
* Automobiiu avarijos ~ 40,000
* Kokainas ~ 2,500
* Heroinas ~ 2,000
* Aspirinas ~ 2,000
* Marihuana 0

Marihuana vis dar nelegali del vienos priezasties alkoholio.

1.Marihuana stiprina kurybinguma - alkoholis bukina. (marihuaos veiklioji medziaga thc reguliuoja neurotrasmiteriu perdavima smegenyse, alkoholis veikia "atjunginedamas" smegeu centrus)
2. Marihuanos doze 0.5gr - alkoholio 100-200ml (mazesne doze maziau kenkia)
3. Krizes metu bet kokia papildoma rinka yra pinigai i valstybes kisene. (Turizmas, auginimas, vaistu darymas investicijos ...)
4. Marihuana neturi fizino pripratimmo, nuo chronisko alkoholio vartojimo kepenys issikria alkoholio skaidymo fermetus ir fiziskai priprasi galima.
5. Maihuana neimanoma perduozuot, nuo alkoholio mirsta simtai.


# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vitalijus.G ... Visiskai sutinku kad zole tai tikrai atnestu daugiau lesu valstybei ir maziau zmoniu vartotu alkoholi ir tabaka...
2 E. G... LEGALIZUOJAM BE KALBU, nusibodo tie skiedalai apie marihuana kaip apie didziausia pasaulio blogi
3 D. B... Bent jau peticiją galėjot parašyti lietuviškai.
4 Benas ... Marihuana pakeistu alkoholi, o jei taip atsitiktu tikrai sumazetu nusikaltimu. Maziau alkoholio, maziau agresijos.
5 I.Gailiušaitė ... žmonės yra pakankamai išsivystę, kad patys spręstų ką, kaip ir kada vartoti
6 Laurynas J... Visada lengviau yra kontroliuoti tai kas yra legalu ir papildomi pinigai i valstybes izda niekada nepakenks
7 Povlas G... Kadaise žmonės manė, kad ir žemė plokščia, laikai keičiasi, žvelkime tiesai i akis, alkoholis, bei tabakas tikra grėsmė, o ne kanapės. Sveikintina, kad atsirado žmogus, žengęs pirmą, drąsų žingsnį!
8 Domantas L... Senai jau reikejo tokiu zmoniu kurie viesai Teisybe skelbia
9 Viktor P... Papildykim lietuvos biudzeta ir pamazinkit banditu skaiciu
10 Lukas O... Uz sia peticija esu 100%. Bet pirmiausiai norint igyvendinti sita ideja turetu pasikeisti zmoniu nuomuone,kad narkotine medziaga - vos ne kad leidiesi i vena.
11 Mindaugas B... Viwsiskai uz legalizavus dievo sukurtus naturalios kilmes augalus zymiai sumazetu alkoholizmas lietuvoje
12 A. B... nauja rinka ir DAR KARTĄ: nauja rinka! išsaugotume senelių pensijas.
13 martynas z... Nera uzregistruoto nei wieno fakto kad nuo kanapiu mirtu zmogus, o tabakas prazudo milijonus
14 Benas M... Kaip Pydarastai pas mus yra legalu taip ir MJ legalizuokit
15 I.Radvilavičius ... Nematau tame nieko blogo, iveskit N-21 ir nebus jokiu problemu
16 Laurynas Š... Tiesiog žiūrima labai paviršutiniškai i šį dalyka. Visame pasaulyje Marihuana tampa pripažinoma, kadangi palyginus su alkoholiu, šis dalykas netgi sveikas. Tai verčiau uždrauskime alkoholi, o ne Mari.
17 Vytautas b... Cia tikrai swari statistika, as uz marichuanos legalizavima, visu 1 00%
18 Augustas D... 1.Marihuana stiprina kurybinguma - alkoholis bukina. (marihuaos veiklioji medziaga thc reguliuoja neurotrasmiteriu perdavima smegenyse, alkoholis veikia "atjunginedamas" smegeu centrus)
19 Tomas K... kokie tikri valdininku "pries" marihuana?
20 V.Senvaitis ... kas nori rūkyt, tas rūko tegul, o kam nepatinka niekas jų neverčia
21 Matas M... Nuo alkoholio daugeliui sukyla agresivumas, o nuo marihuanos,taika i sirdi, muses nenuskriausi ir tiesa sako, kad krize sek tiek pavalgidintu, nes paklausa manau labai didele.
22 Nebesvaikit ... Durniai jobani krc^ ^ nuo zoles vos nemiriau. Kai parukiau viena kart tai vos neisokau is balkono
23 g.fdg ... Nusišneka aprašyme, marihuana kaip tik bukina smegenis, kaip ir alkoholis. Naikina atminti. Prie marihuanos priprantama psichologiškai, nes ji tiesiogai veikia smegenis. Taip pat žalojami plaučiai
24 m. s... gal ir ekonomikos lygi pakeltu ;) kiek dabar pinigeliu nuplaukia gylyn i seseli. seip reikia legalizuot viska, kas sudaro seseline rinka, zinoma, isskyrus, prekes, kurios skatina degradacijairagresiaj
25 A. M... Kodėl gi nelegalizuoti? Pakiltų ekonomika, turistų padaugėtų. Dabar turim gražią valstybę - Lietuvą, kurios, beje beveik nieks nežino, o jei ir žino tai tik pagal savižudybių skaičių ar vagysčių.
26 Mindaugas N... Kanapes turbut pats naudingiausias pasaulyje augalas , ir jis nelegalus? kazkas kvailo..
27 E.Pūtys ... Isvis marihuanos uzdraudimas yra nesamone, tai gi naturalus augalas o ne koks sintetinis narkotikas ...
28 Edvinas L... Jei alus labiau kenke sveikatai tai kodel ledzema ji vartoti o marihuana ne .
29 Lukas R... Jus privalot tai legalizuoti. Gydoma marihuana pades zmonems.
30 Benas N... Pačioje piticijoje yra rašybos klaidų, kas mažina jos rimtumą, bet iniciatyva yra gera

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!