Vasaros laikas

1 PARAŠAI

Kategorija:

Sveiki , ar nematote , kad laiko sukiojimas gadina mūsų sveikatą? Ar nemanote ,kad vasaros laikas yra kur kas geresnis? Mes už vasaros laiką!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Natalja K... Persukant laika, man asmeniskai sutrinka miegas, miego rezymas. Labai baisiai jauciuosi, nes tenka vel pratintis prie kitos laiko, o tas trunka tikrai ne viena menesi. Baltoji Vokė 2019-12-28 / 13:10
2 Nerijus K... Geriausia pasilikti prie vasaros laiko ir nesukineti
3 Nerijus ... Man atrodo, kad nera reikalo sukioti laiko, geriausia yra vasaros laikas.
4 J. J... Laiko persukimas baisiai veikia mažus vaikus, aš kaip mama tai matau, todėl labai labai noriu kad nutrauktų ta netikslingą laiko sukinėjimą
5 Vida D... Tik už vasaros laiką. Daugiau šviesos. ilgesni vasaros vakarai ir žiemą bus kiek šviesiau, o ne kaip dabar būdavo nuo piet jau ima tempti. Tik už vasarą ir jos laiką.
6 Romas N... Svarbiau uz zmogu,jo sveikata negali buti jokie kiti sprendimai
7 V.Jūrienė ... DAUGIAU ŠVIESOS! Nesamonė tas laiko sukiojimas, geriau būtų vasaros laikas, šviesesni vakarai, o ryte tos šviesos visai nereikia, vis tiek prisnudę vaikštom ir nieko nematom:)
8 Ginaras B... nesuprantu kam tada buvo referendumas-kuriame tauta nusprendė kad nenori kad būtų sukiojamas laikas
9 V.Pavardenis ... Man tai reikia to laiko kur nereikia anksciau nei 5prasta keltis u= v4lesn5 laika ;D
10 Mikas P... Teisingai, laiko sukiojimas gadina mūsų sveikatą, o ekonomiškai iš to sukiojimo jokios naudos.Aš už vasaros laiką.
11 Millda K... Tikrai už jį, nes laiko sukiojimas gadina ir sveikatą, ir dienotvarkę, ir elektros taupymo tikrai nėra.
12 kiesa ... as ir palikim vasaros laika vakai ilgesni sviesesni o tuo tarpu ir saugiau

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!