Traukinio maršruto panaikinimui NE!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Nuo šių metų kovo 23 d. nebevažiuoja traukinys Nr. 605/604-606/607 Vilnius-Šiauliai-Vilnius. Daugeliui studentų, vykstančių į Kauną, tai buvo pats greičiausias ir pigiausias kelias nuvykti į šį miestą. Tad visų studentų vardu prašome grąžinti šį maršrutą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Edgaras J... Pats dar ne studentas, tačiau nuo Rugsėjo 1 šis mašrutas bus reikalingas ir man. :) Tad būtų gerai, jei būtų gražintas.
2 Justinas J... Siauliuose as turiu drauge. Pats mokaus kaune savaitgaliais vazineju i Sialius man tai zymiai pigiau nei autobusu. Studentas kiekviena lita skaiciuoja.
3 liuda b... nors jau seniai isaugau studiju metus, bet nepamirsau, kaip tai svarbu studentui
4 Monika A... Jūs baisiai suklydot, pats laikas šiai klaidą ištaisyti .
5 Raimonda V... Negalima panaikinti tokio marsrtuto nes jis reikalingas studentams ir netik.
6 Ričardas V... Esu šiaulietis ir man maršrutas ŠIAULIAI-KAUNAS tikrai svarbus.
7 Emilija Z... Nesamone, jeigu zmonems patogu juo vaziuoti, tai kam ta grafika naikinti?!!
8 Tomas P... Visalaika vaziuoju siuo traukiniu tikrai stiprus smugis per studentishka kisene..
9 K.Fokinas ... sis marsrutas naudingas ypac studentams aisku ir ne tik jiems
10 Evaldas, J... Labai patogu vaziuoti su traukinu ir pigiau nei su autobosu
11 Lina P... Tai buvo vienintelis marsrutas Kaunas-Siauliai. Negalima jo panaikinti ir taip tik karta ar du per savaite vaziuodavo
12 Šarūnas G... Tai padarykite maršrutą nors 2 ar 1 kartą per menesį.
13 Giedrė M... Šis maršrutas patogiausias, neusprantu kodėl jį reikia panaikinti.
14 Mantas K... I vilniu vazuoja 10 kart per savaite, o i siaulius vos 2 ir tai traukinys budavo pilnas...
15 Renata N... Ir Šiauliuose, kaip ir Mažeikiuose, gyventi galima ;>
16 Linas N... Studentai ir taip nuskriausti, o dar ir traukini atimsit?
17 Martynas U... as karta ar du per menesi vaziuoju siuo traukiniu, man jo labai reikia
18 Mantas S... Noriu, kad grazintumet KAUNAS-SIAULIAI truakinio marsruta
19 Vilius T... Apmokestins moksla, panaikins traukinius, dar veliau sugalvos panaikinti autobusu reisus. na tai sedesim provincijose ir gersim alu prie parduotuves atsisede, kelsim lietuvos ekonomikos lygi.
20 Agne V... Taip sunkiai gyvena studentai - neapsunkinkit dar daugiau padeties!
21 Gediminas D... Nepritariu, nes gelezinkeliai uzdirba tik is kroviniu, toel nera tikslo naikinti keleiviniu traukiniu reisa, nes visada jiems jie buvo nuostolingi.
22 Eimantas Ž... Tikrai reikia kad sy marsruta grazintu, nes su autobusais nepatogu, bei brangu vaziuoti.
23 Gytis V... "Daugeliui studentų, vykstančių į Kauną, tai buvo pats greičiausias ir pigiausias kelias nuvykti į šį miestą"

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!