Ne kanapių auginimo įteisinimui Lietuvoje

0 PARAŠAI

Kategorija:

DĖL KANAPIŲ AUGINIMO ĮTEISINIMO LIETUVOJE

Lietuvos Respublikos Seimas svarsto kanapių auginimo įteisinimo klausimą. Svarstymas vyksta paviršutiniškai, manipuliuojama tiek atskirų Seimo narių bei visuomenės nuomone, neatsižvelgiama į kompetentingų specialistų bei visuomeninių organizacijų nuomones. Neatsakingi politikai lengvabūdiškai ketina balsuoti už kanapių auginimo įteisinimą Lietuvoje. Tikroji padėtis ir pasekmės, kurios laukia ateityje, slepiamos nuo visuomenes. Tokiu būdu mūsų šalyje bandoma legalizuoti narkotikus.
Narkotikai, pagaminti iš kanapių, yra patys populiariausi pasaulyje. Jungtinių Tautų duomenimis juos vartoja virš 200 milijonų pasaulio gyventojų, kurių amžius nuo 15 iki 64 metų. Lietuvoje šios rūšies narkotikai taip pat yra vieni iš populiariausių. Šie narkotikai yra pavojingi tuo, kad juos pavartojus pereinama prie heroino ir kitų pavojingesnių narkotikų.
Ne paslaptis, kad Lietuvoje Šiuo metu kanapės taikant šiuolaikines technologijas drėkinimą, apšvietimą, vėdinimą yra nelegaliai auginamos šiltadaržiuose, apleistose fermose ir namų rūsiuose. Vėliau jos perdirbamos ir parduodamos nelegalioje šalies narkotikų rinkoje. Yra ir atvirų kanapių laukų Lietuvoje.
Manome, kad kanapių auginimo įteisinimas Lietuvoje padidins narkotikų vartojimo pavojų, sumažins visuomenės saugumą, o taip pat neigiamai atsilieps užsienio investicijoms, Lietuvos žmonių gerovei bei sveikatai.
Europos Sąjungos išmokos ūkininkams, įteisinus kanapių auginimą, nepadengs tos žalos, kuri bus padaryta jaunajai kartai.
Vadovaujantis Jungtinių Tautų Vaiko Teisių konvencijos 33 str. prašome apsaugoti mūsų vaikus nuo narkotikų vartojimo ir vaikų panaudojimo tokias medžiagas gaminant ir pardavinėjant.
Kanapių auginimo įteisinimas Lietuvoje pažeis Lietuvos Respublikos Seimo priimtas rezoliucijas dėl narkomanijos prevencijos ir narkotikų kontrolės Lietuvoje, žymiai pakirs nacionalinį saugumą, o kanapių auginimo įteisinimas - tai vienas iš žingsnių legalizuojant narkotikus.
Manome, kad kanapių auginimo draudimas Lietuvoje yra tikslingiausia priemonė, siekiant apsaugoti žmonių sveikatą ir gerovę bei užkirsti kelią narkotinėms medžiagoms patekti į neteisėtą apyvartą.
Reikalaujame nutraukti Lietuvos Respublikos Seime pasiūlymo auginti kanapes svarstymą ir imtis priemonių, kad narkotikai Lietuvoje nebūtų legalizuoti.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 T.Vaicekauskas ... Ponas Sigitai Kamarauska, Jūsų neapsišvietimo lygis, mane tiesiog stebina! Negi žmonės šiais laikais šnekėdami tikrai nepagalvoja, jog velniškai klysta? Siūlyčiau pasižiūrėti mokslinį filmą The Union
2 O.Jankauskaite ... kanapes tai nekaltas narkotikas,kuris veliau priveda prie stipresniu narkotiku ir zlugdo zmogu kaip asmenybe,priveda ji iki degradacijos ir galiausiai iki mirties,todel pasisakau NE PRIES KANAPES
3 uz kan... AS uz kanapiu legalizavima, nes dabar kas ruko tas ir toliau rukys, kas augina tas ir augins, tik dbr nebus taip baisu kad kazkas pamatys ar kazka, as UZ MJ
4 Giedrius Sin... Lietuvai tik to dar ir trūksta! Jau ir taip jaunimėlis apsvaigęs!
5 Audrius Sok... Ačiū, žmonės, kad turite energijos, laiko ir noro tvarkytis mūsų Lietuvoje.
6 vanda tum... narko mafijos proteguojamas 5statymas. I6=udys dar daugiau jaunimo tai didesn4 netektis nei emigracija
7 Nerijus Pip... Mes negalime sau leisti, kad musu mintis ir gyvenima salygotu vien tik kanapemis pasiekiams geris.
8 Joana Juc... Ačiū Sigitui Kamarauskui, kad pasiryžo tokiam kilniam tikslui. Reiktų plačiau apie šią problemą šnekėti visuomenėje. Mūsų periodikoje ir per TV ar radiją kažkaip neteko girdėti. O reiktų...
9 S. PIk... Išimtis lietuviškoms kanapėms, neturinčioms narkotinio poveikio ir naudojamoms nesvaiginimosi tikslais, - tai sena tautos tradicija.
10 Seniesiam zmo... Atsiprasau, susmirde nuo tabako ir alkoholio, ponai ir ponios, jeigu neturite isvis jokio blaivo suvokimo apie kanape, nerasykit isvis cia. Tik rodote savo neisprusima ir pavirsutiniska mastyma. Banda
11 vaidas nor... NESUKURTA APSAUGOS NUO PANAUDOJIMO NARKOTIKAMS MECHANIZMO
12 Tomas Bal... Negriaukit dar labiau ir taip sugriautos visuomenės
13 Vasil Kap... Gerbiamieji politikai! Lietuvos zmones! Ar tokio istatymo tikrai reikia Lietuvos ateiciai?
14 Zofija Rim... pasirašau,nes privalau apsaugoti savo anūkų ateitį
15 Saulius Jan... Keista, kad kažkam dar kyla tokių kvailų minčių, kaip kanapių auginimo legalizavimas. Matyt verslo reikalai visiškai smegenis užspaudė :-)
16 Danute Jok... kai toks visuomenes samoningumo lygis, geriau nerizikuoti
17 MINDAUGAS ŠIM... Ar iš visų rūšių kanapių gaminami narkotikai, juk yra įvairių rūšių, čia turima galvoje prieš pluošines, bet ar iš jų daromos narkotinės medžiagos, nežinau, esu prieš narkotikus bet ne prieš kanapes.
18 Greta Sri... Tai gal jau gana Lietuvą skandinti alkoholyje, nejau savo vaikus ir anūkus norim visus invalidais paversti. Ei, seimūnai, prasitrinkit akis ir smegenis!!!!!
19 Justinas Jar... Bet nesupratau, apie kokias kanapes kalbama - juk yra labai daug pramoninių kanapių, kuriose THC tiek mažai, kad jos negali būti naudojamos kaip narkotikų žaliava.
20 Pranciška Reg... Ar maža nelaimių ir bėdų Lietuvoje? Dar ir kanapių prireikė.
21 vaidas nor... NESUKURTA APSAUGOS NUO PANAUDOJIMO NARKOTIKAMS MECHANIZMO
22 Algimantas Auk... Man atrodo, kad kanapių auginimo legalizavimą stumia prekiautojai kvaišalais. Negalima tai leisti. Lietuvių per mažai,kad leisti svaigintis narkotikais.
23 Gintaras Lie... yra daug problemu kuriu sprendimu reikia uzsiimt nedelsiant.skirkim jegas gyvybiskai svarbiems preparatams
24 Dalija Sni... nors sako, kad leis auginti tik neturinčias narkotinių medžiagų, bet čia jau džino paleidimas iš butelio, nes Lietuva nesusitvarko net su nelegalia alkoholio gamyba
25 Laura M.... įdomu, per kiek laiko LT politikai planuoja sužlugdyti LT valstybę?
26 Marius But... Tremt visas žoles ir visus "žolininkus" i Afriką!!!
27 Sofija Jan... Geriau auginti linus.Bus linų sėklų ir sėmėnų aliejaus.Tai sveikata!!!
28 Gediminas Pet... pradzioje as buvau uz kanapiu auginima biomasei, bet pasirodo yra augalu duodanciu didesni biomases kieki is hektaro zr.Miscanthus
29 KAZIMIERAS AMB... GANA JAU LIETUVAI TŲ NELAIMIŲ, SDAR TO BETRŪKO, KAD PRADĖTUME AUGINTI NAKOTIKUS
30 Stanislovas Saj... Gal sitaisp norima Lietuva itraukti i narkobiznio tinklus?