Išsaugokime savo pensijas

0 PARAŠAI

Kategorija:

Valdžia vėl nori pavogti mūsų būsimas pensijas. Ar sugebėsime susivienyti ir išreikšti mūsų nepasitenkinimą valdžios pažadų nesilaikymu, mūsų ateities gerovės griovimu? Aš pasirengęs priešintis. Pasakykim aiškų NE mūsų nuosavybės nusavinimui! Jeigu valdžia sužlugdys mūsų pensijų kaupimą, kokio pasitikėjimo verta valdžia ir jos reformos?
Kviečiu pasirašyti šią peticiją ir išplatinti ją visiems. Parodykime, kad ir dirbantys žmonės gali kovoti už savo teises!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rolandas T... Kaupiamųjų fondų naikinimas tolygu jaunimo išvarymui iš Lietuvos. Jaunimas turi matyti perspektyvą.
2 Irma C... Padekit mums pasirupinti savo ateities finansine gerove
3 Diana B... Aš tai sukaupiau. O sodra ir taip ištaškė pinigus saviems pastatams rekonstruoti, dabar tuos pastatus kitiems nuomoja. Kaip gali nebūti pinigų, jei mes tiek metų mokam.
4 Daiva A... Pirma reikia uztikrinri moksla vaikamd ir senatves pensijas , po to naikinti lengvata
5 Vitalija j... Noriu oriai gyventi. Nr tik vsldantieji gali sau leisti ....
6 Dainius L... greit pasensiu ir nenoreciau badu numirt pirmom dienom kai iseisiu i pensija jei aisku jos sulauksiu.
7 Viktorija V... Nevokit is zmoniu kas jiems priklauso uz ilgai dirbtus metus valstybei!
8 undine.kukareniene ... Nepamirskite to, kad visi tie, kurie elgioasi ne taip kaip privalo elgtis teikiant istatymus - patys bus pensininkai
9 r.teiserskiene ... isvis padarytu kad i privacius fondus butu galima moketi, sodra is vis nereikalinga
10 Daiva ... Tai ir mūsų būsimos pensijos.Kokias turimėsime dabar,tokias turėsim ir ateity
11 Dalija M... gražinkint sukauptas lėšsannes tra pažeidžia žmogaus t eises
12 z. V... Užtenka aimanuoti dėl būsimų pensijų, nes dabartinių nėra iš kur mokėti. Pervedama dalisį pensijų fondus yra pavagiama iš dabartinių pensininkų, nes jie visą laiką mokėjo Sodrai
13 A.Stulpinas ... mokesčiai yra mokesčiai. pensija nėra nuosavybė. pasirinkit II ar III pakopos kaupimą. o valdžia visada neverta pasitikėjimo
14 J. J... butina valstybes politika darbo vietu kurimo ir jaunimo emigracijos stabdymui
15 prakseda b... neuzsidirbai,kas ne tavo -NEVOK IR PADEK PAVOGTA I VIETA!
16 Justas J... Valdininkai, susikaupkit, pradėkit mąstyti apie ateitį, apie mūsų ir mūsų vaikų gerovę, o ne apie save. Tas daug kainuoja tautai ir gali blogai baigtis jums.
17 lukas ... karsta mergaite 18 m iesko draugo 866282453 lauksiu jusu :}
18 Irma M... kai įmokas mokam Sodrai gerai, o kai reikia išmokėti tai jau blogai
19 Arunas J... vagys,uz savo valdymo bukuma atsakykite patys,o ne musu saskaita
20 S. V... Negriaukite pasitikėjimo savo valstybe, apgailėtini politikos klounai!
21 G. S... tėvyne tu mano tėvyne, su kuo ir už ką tu eini?
22 Danutė V... labai mažos pensijos ir taip pensininkai priversti dirbti, kad apsigintų nuo bado
23 Laurynas R... Politika, ypac pensiju, turi buti ilgalaike, nepritariu kaitaliojimui
24 Eugenijus P... Negalima nusižengti įstatymams. Valdžiai tuo labiau.
25 Gediminas M... Šiandienos bėdos yra svarbios, bet pažadus reikia vykdyti. Paimti iš žmonių valdžiai atrodo labai paprasta. Parodykim, kad taip nėra!
26 Jolita B... pasenusi noreciau bent kazkiek jau buti savo senatve uzsitikrinusi kas zino kas po tiek laiko atsitiks ir ar sita nesusitupejusi valdze bent kiek rems pensijinio amziaus zmones.
27 Giedrius V... Cia nieko nerasysiu nes lb smarkiai nenoriu keiktis.;)
28 Mantas P... Manau, kad šis įstatymas turėtų panašų svieto lyginimo efektą kaip pusės indėlių nusavinimas ir jų išdalinimas tiems kurie negali išsimokėti būsto kreditų...
29 Vida R... Pimiausia apsivalykite patys, ,,viršūnėlėse sėdintis''
30 L.Niuniavaitė ... turiu pati sutartį ir nieko ten joje vykstančio nesuprantu, bet suprantu tiek, kad sumažinimas neprives prie gero.. ateitis dar tolima, bet jei apie ją negalvotume pensijų sutarčių nepasirašinėtume.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!