Už A lygos rungtynes per Sport1 televiziją

0 PARAŠAI

Adresuota: Futbolo fanas
Kategorija:

Už A lygos rungtynes per sport1 televiziją Mes norim Lietuviško futbolo!!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Paulius ... As noreciau paklausti kam gi buvo kuriamas sis kanalas?Ir kurgi dingo lietuviskasis sportas per sport 1 kanala?.Laikas kazka keisti
2 As ... to reikia, kad klestetu musu Letuvelej futbolas ;]]
3 Marius, B... Mes norim ne komercijos, o sporto - elitinės Lietuvos futbolo lygos rungtynių
4 V.Petkevicius ... Butina rodyti lietuvos cempionata per tv, kam tada isviso tas baltiskas kanalas?!
5 natas k... kadangi as lietuvis taigi turiu matyti lituvisko futbolo ir per tv
6 Justas N... Žiūrėkim Lietuvišką futbolą, o ne Škotišką
7 Pikflo ... lietuvos futbolas ne taip ydomus kaip anglijos ce faktas, todel reiktu kazkiek derinti, bet pirmenybe teikti uzsienio varzybom. taciau uzmirst lt futbolo taip pat negalima.
8 D.Pyragis ... idomus lietuvos futbolas ir puiku buti kad rodytu a lygos rungtynes
9 P.Joksas ... Kiek buvo kalbeta rodysime bet ne velnio nerodo apie lietuvos futbola :/
10 M. V... Nors ir pas mane nerodo Sport 1, bet tebunie kitiems gerai ;)
11 Arunas D... populiarinant futbola lietuvoje pirma reiktu sawo lyga rodyt
12 Darius S... Pradekim pagaliau rodyti A lygos rungtynes, duokit mums ka zadejote.
13 Robertas L... Gyvenu užsienyje, bet labai pasiilgau lietuviško futbolo. Būtų tikra fantastika stebėti A lyga per Sport1 TV, o ypač "Sūduvos" rungtynes ;) Ačiū už tai kad rūpinatės Lietuvos futbolo gerbėjais!
14 Lukas B... Lietuviskam kanalui reikalingas lietuviskas futbolas
15 Marius B... Manau vienintelis budas populiarint futbola lietuvoja
16 Andrius R... Jei jau Sport1 sugebėjo parodyti kai kurias Sandraugos taurės, tikrai galėtų pasirūpinti ir A lygos bei LFF taurės rungtynių transliacijomis. Juk sava lyga mielesnė širdžiai net už tobulesnę anglišką
17 Marius G... Siauliai taip pat uz Lietuviska futbola,musu sporto tv vienas is kriteriju turetu buti,A lygos transliavimas per tv,tik tokiu budu populiares Lietuviskas futbolas,o su populiarumu ateis ir remejai.
18 Romas S... buratinai, žiūrėk, kad kas nors termitais neapkrėstų
19 D.Pakutinskas ... Lietuvoj reikia rodyti lietuvišką sportą,o ne škotų, anglų ar ispanų, tuo labiau skelbiatės pirmąja lietuviška televizja

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!