Mes už gyvūnus,o ne už jų išnaudojimą!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Už gyvūnų teises.Jei šeimininkas išmeta savo gyvūną į gatvę,jam nieko neatsitinka. Užsienyje jis sėstų į kalėjimą. Lietuva turėtų labiau atsižvelgti į gyvūnų teises.Šeimininkus bausti už netinkamą priežiūrą.Jei gyvūnas yra nemaitinamas,išmetamas,sumušamas,ar kitaip išnaudojamas.Bauda ar net kalėjimas.Mes us gyvūnus!!!


[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=167]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Eglė
Išmesti, benamiai gyvūnai yra bloga Lietuvos "vizitinė kortelė". Mes turėtume su tuo kovoti.
2 Ieva
tegul skriaudzia ta, kuris apsiginti gali, juk gyvunai yra nuo musu priklausomi ir vieni isgyventi negali, vis del to juk mes esame zmones, atsakingi uz musu mazuosius draugus esancius salia...
3 Inesa
kai mes vaikai uzaugsim, busime ne tokie kaip tie debilai ir mylesim mazuosius
4 Virginija
komentarus apie zudomus gyvunus galima pasiskaityti Gyvunu globos puslapyje
5 monika
cia tik Lietuvoje gyvunus ismeta kaip nereikalinga daikta
6 E.Tuinylaitė
visada kai apie tai galvoju, pagalvoju kaip jausciausi ismesta i gatve
7 Ilda
Kuo daugiau pažįstu žmones, tuo labiau gerbiu gyvūnus
8 K.Marcinkevič
Jie mūsų mažieji broliai, mes atsakingi už juos, jei priėmem atsakomybę
9 Caroline
Esu su jumis 100 procentu.Kovokime irgi uz sunis kaime kurie yra prirysti nuo gimimo iki mirties ir isnaudojami kaip lojimo instrumentai !...taip baisu, skaudu ir gaila...
10 G.
Pirmiausia išmetami į gatvę gyvūnai platina ligas, valkataujantys šunys užpuola mažus vaikus. Antra gyvūnas kaip ir žmogus jaučia, todėl negalime jo skriausti.
11 L.
tikrai pastaruoju metu pilna ismestu suniuku mieste. kam augint gyvuna jei nesugebi islaikyt, sudegint tokius ir susaudyt blet( atsirpasant lopus)

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21689)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų.