Mes už gyvūnus,o ne už jų išnaudojimą!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Už gyvūnų teises.Jei šeimininkas išmeta savo gyvūną į gatvę,jam nieko neatsitinka. Užsienyje jis sėstų į kalėjimą. Lietuva turėtų labiau atsižvelgti į gyvūnų teises.Šeimininkus bausti už netinkamą priežiūrą.Jei gyvūnas yra nemaitinamas,išmetamas,sumušamas,ar kitaip išnaudojamas.Bauda ar net kalėjimas.Mes us gyvūnus!!!


[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=167]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Eglė S... Išmesti, benamiai gyvūnai yra bloga Lietuvos "vizitinė kortelė". Mes turėtume su tuo kovoti.
2 Ieva S... tegul skriaudzia ta, kuris apsiginti gali, juk gyvunai yra nuo musu priklausomi ir vieni isgyventi negali, vis del to juk mes esame zmones, atsakingi uz musu mazuosius draugus esancius salia...
3 Inesa J... kai mes vaikai uzaugsim, busime ne tokie kaip tie debilai ir mylesim mazuosius
4 Virginija U... komentarus apie zudomus gyvunus galima pasiskaityti Gyvunu globos puslapyje
5 monika ... cia tik Lietuvoje gyvunus ismeta kaip nereikalinga daikta
6 E.Tuinylaitė ... visada kai apie tai galvoju, pagalvoju kaip jausciausi ismesta i gatve
7 Ilda K... Kuo daugiau pažįstu žmones, tuo labiau gerbiu gyvūnus
8 K.Marcinkevič ... Jie mūsų mažieji broliai, mes atsakingi už juos, jei priėmem atsakomybę
9 Caroline N... Esu su jumis 100 procentu.Kovokime irgi uz sunis kaime kurie yra prirysti nuo gimimo iki mirties ir isnaudojami kaip lojimo instrumentai !...taip baisu, skaudu ir gaila...
10 G. S... Pirmiausia išmetami į gatvę gyvūnai platina ligas, valkataujantys šunys užpuola mažus vaikus. Antra gyvūnas kaip ir žmogus jaučia, todėl negalime jo skriausti.
11 L. K... tikrai pastaruoju metu pilna ismestu suniuku mieste. kam augint gyvuna jei nesugebi islaikyt, sudegint tokius ir susaudyt blet( atsirpasant lopus)

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!