Išklausykite riedlentininkus!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Jaunimas - ateitis, o į ateitį nei kiek nesigilinama. Viskas paliekama užnugaryje. Paaugliai negali savęs išreikšti užsiiminėdami savo mėgiamiu hobiu. Lietuvoje - normalių aikštelių (skateparkų) riedlentininkams beveik nėra. O jeigu ir yra, tai viskas ištrupėję, išlūžę ir neįmanoma važinėtis tokiose vietose, jie neatnaujinami. Beto skateparkuose apsilanko ir nieko bendro neturintys jaunuoliai, kurie apgadina visą inventorių. Tačiau... Už savo hobio turėjimą baudos gali siekti 2000lt, už tai, kad mat mieste "gadinama" danga. Tai taip išeina, kad viso miesto dangą nuvažinėja riedlentininkai, o visa kita nieko dėta. Galėtume vardinti ir vardinti, kas sugadina tą dangą, kuri svarbesnė už viską. Tik Lietuvoje jaunimas NESKATINAMAS užsiimti savo mėgiamu sportu.
Visi riedlentininkai, kovokime už tai, kad Lietuvoje būtų įrengti normalūs skateparkai, gal būt ir taip vadinamieji "indoorai". Menkiausias išreikštas valdžios palaikymams mums, būtų tikras stebuklas. Nenuleiskime rankų ir siekim savo tikslo važinėtis ir tobulėti. Juk tai ne tik sportas, bet ir gyvenimo būdas.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 iZzy ... loxai ta valdzia. Vienintelis normalios busenos skate parkas tik piluose, bet ir tai ten rampos zhemos. Prie baltojo vapshie neimanoma vazhinetis, kai rampos kazkokios skyletos. Nu krc :X
2 J.Paul ... Nors ir esu riedutininkas, bet visiski sutinku. Valdzia neturi ziureti i tai uzmerktom akim.
3 Matas M... cia ziuriu kazkox grabas lietuvoj, nors indoora duotumet, kad ir uz kaina, ir ileistumet tik tuos, kurie atvaro skeitint, o ne forsus ar dar ka...
4 Tomas ... Nieko neturiu bendro su skate,bet pritariu siai peticijai
5 donatas ... neatkrejps niekas i tokias peticijas demesio jiems pinigu tiesiog gailair tiek . geriau patys sau i kisene daugiau isikis pinigeliu. jiems nusispjaut i jaunima
6 Povilas J... Už tai gad visi galetu uzsiimti savo megiamu sportu!
7 V.Agnė ... na, nevažinėju sk8, tačiau norėčiau kad bent kitiems būtų geriau ;] aš už skate Parkų naujinimą ir statymą ;]
8 luka S... Skeitai mūsų gyvenimo būdas- neatimkit iš mūsų gyvenimo
9 KR ... kaip galima iš žmonių atimti jų laisvalaikį ir gyvenimo būdą?
10 Ieva ... Jeigu negalima važinėti gatvėmis, tai kur tada??
11 Rolandas V... gal vuriausybei reikėjo adresuot, bet yra ir kita išeitis - privačios aikštelės, ba niekas bendru turtu niekada nesirūpins ir patys riedlentininkai matydami gadinama aikštelę nepraneš policijai :(
12 L.MIndaugas ... jo jo , statom indoora , o del peticijos tai autorius galejo labiau pasistengti , bet p$ gera ir sita...
13 pavardenis ... zmones seime atsibuskit! indooro jau senai reikia vilniuje
14 ne ... sitas puslapis nesamone nieko vistiek nebus pasiekta kad ir surinktum n bevardziu

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!