Verslinei žūklei vidaus vandenyse ir Baltijos jūros priekrantėse - NE!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Europos Sąjungos šalių vidaus vandenyse neginčijami prioritetai suteikti rekreacinei (mėgėjiškajai) žūklei. Tą lėmė ne tik šios poilsio formos populiarumas ir masiškumas. Svarbus elementas – ekonominiai motyvai: meškeriojimo reikmenų pramonės, žvejų aptarnavimo apimtys ir pelnas šimtus kartų viršija geriausius verslinės žūklės vidaus vandenyse rodiklius.
Lietuvoje vien mokesčiai į valstybės biudžetą už mėgėjiškosios žūklės leidimus ir licencijas viršija verslo vidaus vandenyse (išskyrus Kuršių marias) pajamas. Lietuvos žvejų verslininkų, žvejojančių vidaus vandenyse, ūkinės veiklos analizė rodo, jog joje ekonominės logikos nėra (jeigu vadovausimės oficialiais duomenimis). Taigi siekimas išsaugoti verslinę žūklę vidaus vandenyse – arba sunkiai suprantamas noras išsaugoti praeities skurdo Lietuvos rudimentus, arba siekimas ta priedanga ginti visuomenei nesuvokiamus kažkieno interesus.
Šimtų tūkstančių Lietuvos meškeriotojų vardu prašome labai atsakingai pažiūrėti į žūklės reguliavimo sprendimus, atsižvelgti į bendrus tiek mūsų krašto, tiek ES šalių visuomenių ir vyriausybių siekius, gyvenimo patikrintą praktiką.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=173]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Julius G... nenormalu. jokioj kitoj issivysciusioj saly nera leidziama taip niokoti gamta
2 Paulius G... As ne zvejys bet kodel vidaus ir placiuose vandenyse vien tik gaudoma o ne skatinamas veisimas ir populiacijos didinimas keliami apribojimai didinami mokesciai ir baudos brakonieriams ir zvejams
3 E.Zavadskas ... Lietuvos žuvys priklauso visiems Lietuvos piliečiams vienodai!
4 Tomas J... Verslinei žūklei vidaus vandenyse ir Baltijos jūros priekrantėse - NE!
5 Evaldas J... ne, versliniai žūklei vidaus vandens telkiniuose!
6 Aurimas M... Verslinei žvejybai vidaus vandenyse sakau griežtą NE!
7 Tomas T... as pries versline zvejyba vidaus vandenyse bei juros pakranteje
8 R.NAUJOKAS ... lauk tuos brudus,gimes,auges,zinoma sistema kaip ir kokius kiekius gaudo,TIK VERKSLENA KAD NIEKO NEUZDIRBA! Starkus vasara maziausiai po 100-200 kg traukia kasdien,ir niekas nemato,kur inspekcija...?
9 Rimgaudas Z... traukit tinklus is mariu o tai zuvis toliau nebedaplaukia
10 Kestutis S... ne verslinei zvejybai vidaus vandenyse ir priekrantej.
11 Aivaras B... Verslinei žūklei vidaus vandenyse ir Baltijos jūros priekrantėse - NE
12 Domantas K... pagalvokit logiškai, jeigu nors pora metu nebutu verslines žūklės, jūs bent įsivaizduojat kiek būtų faunos mūsų vandenyse?
13 Giedrius K... Verslinei žūklei vidaus vandenyse ir Baltijos jūros priekrantėse - NE!
14 V.Gasiliauskas ... Vyrukai valdzioje, nu kiek galima tuos legalius brakonierius kesti ??!!
15 Tadas B... visi "verslinkai" nepelningai dirba ir kazkodel nemeta verslines zvejybos, klausimas kodel???
16 Vilius B... Senai laikas uždrausti, tik, kad LT kaip visada tvarkos nėra!
17 Linas M... Senai taip reik4jo padaryti... tikiuosi valdžia atkreips dėmesį į tai
18 J.remeika ... Gana tiems versliugoms siaubti lietuvos gamta! Uzteks jiems ir juros!
19 Ričardas L... mažai tikėtina kad kas pasikeistu....bet...bandyti verta
20 Darius K... Prieš Verslinę žūklę vidaus vandenyse ir Baltijos jūros priekrantėse!
21 Audrius J... Seniai buvo laikas uzdrausti versline zukle vidaus vandenyse ir Baltijos priekranteje,kaip ir pamirsti nauju hidro elektriniu statyba.
22 V.Lepilin ... as uz pilna verslines zukles draudima geluose LT vandenyse ...
23 Vilius Š... Esu žvejys, ir man jau pabodo žvejoti "šuliniuose" kuriuose nieko neymanoma pagauti, ŽASINAI KURIE SEDIT SEIME DARYKIT IŠVADAS !!!
24 Rimas T... smagu , kai matai žuvį vandenyje, o ne tinklą.....
25 Linas U... Nepritariu verslinei žūklei mūsu vidaus vandenyse
26 jonas b... jums cia nekaip myzniams reikejo rasyt o paradyt tikra situacija, kad nuo verslininku ir brakonieriu mes zuvi matysime tik raudonose knygose, redaguokit teksta parasykit visu zveju vardu visiems supra
27 R.Cebatoriunas ... Verslinei žūklei vidaus vandenyse ir Baltijos jūros priekrantėse - NE!
28 Vaidotas G... versline zvejyba vidaus vandenyse ir priekrantėje-tai akivaizdus žuvų išteklių naikinimas
29 Tomas R... Verslinei žūklei vidaus vandenyse ir Baltijos jūros priekrantėse - NE!
30 M. S... Per daug jau nagli musu verslininkai. Ir siaip, jei jau istojom i ES, tai ir lygiuojames i ES. Mes kone vienintele likus salis, kurioje leistina versline zvejyba vidaus vandenyse.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!