Gamtos niokojimui - NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Stop prieš gamtos niokojimą! Kiekvienas norėtume matyti švarią ir tvarkingą aplinką, tad turime patys ją tvarkyti. Svarbiausia- nedeginti, nešiukšlinti, neniokoti. Tarkime:
Atvažiavote su šeima prie ežero ir matote: primėtyta popierių, šukių, degėsių ir t..t.. Būtų geriausia viską... SUTVARKYTI. Kad kiti atvažiavę nerastų tokių pat negražių dalykų, jei norime gamtą matyti tvarkingą, turime patys ją sutvarkyti ir prižiūrėti. Gamta taps tikrai tvarkingesnė.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 R.kudrauskaite ... mes visi gamtos vaikai tai saugokime tai kas mus sukure
2 Simonas P... cia net neturetu buti klausimo! tersti negalima!! deginti augalija taip pat, sita nuo mazens reiketu zinoti, tik dar galetu kas nors daugiau kontroliuoti kad zmones nemetytu siuksliu!
3 ingrida ... kodel nera gamtos patruliu, imanciu baudas uz siukslinima ir gamtos niokojima__
4 Ernestas M... As uz!!! As niekada nemetyneju siusksliu, kur psitaiko... Nebent vejas stiprus pucia kai noriu kazka ismest... :)
5 J.Petrulionis ... ši peticija ganetinai bereikalinga todėl autoriui norėčiau patart kad ir prirašyt pvz: dėti baudas už šiūkšlinimą.
6 D.Putinas ... Būtina kad ir dešimteriopai didinti baudas už gamtos niokojimą ir jas rinkti ne į valstybės biudžetą, o skirti aplinkosaugos institucijoms ir projektams tiesiogiai!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!