Gamtos niokojimui - NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Stop prieš gamtos niokojimą! Kiekvienas norėtume matyti švarią ir tvarkingą aplinką, tad turime patys ją tvarkyti. Svarbiausia- nedeginti, nešiukšlinti, neniokoti. Tarkime:
Atvažiavote su šeima prie ežero ir matote: primėtyta popierių, šukių, degėsių ir t..t.. Būtų geriausia viską... SUTVARKYTI. Kad kiti atvažiavę nerastų tokių pat negražių dalykų, jei norime gamtą matyti tvarkingą, turime patys ją sutvarkyti ir prižiūrėti. Gamta taps tikrai tvarkingesnė.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 R.kudrauskaite ... mes visi gamtos vaikai tai saugokime tai kas mus sukure
2 Simonas P... cia net neturetu buti klausimo! tersti negalima!! deginti augalija taip pat, sita nuo mazens reiketu zinoti, tik dar galetu kas nors daugiau kontroliuoti kad zmones nemetytu siuksliu!
3 ingrida ... kodel nera gamtos patruliu, imanciu baudas uz siukslinima ir gamtos niokojima__
4 Ernestas M... As uz!!! As niekada nemetyneju siusksliu, kur psitaiko... Nebent vejas stiprus pucia kai noriu kazka ismest... :)
5 J.Petrulionis ... ši peticija ganetinai bereikalinga todėl autoriui norėčiau patart kad ir prirašyt pvz: dėti baudas už šiūkšlinimą.
6 D.Putinas ... Būtina kad ir dešimteriopai didinti baudas už gamtos niokojimą ir jas rinkti ne į valstybės biudžetą, o skirti aplinkosaugos institucijoms ir projektams tiesiogiai!