Gamtos niokojimui - NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Stop prieš gamtos niokojimą! Kiekvienas norėtume matyti švarią ir tvarkingą aplinką, tad turime patys ją tvarkyti. Svarbiausia- nedeginti, nešiukšlinti, neniokoti. Tarkime:
Atvažiavote su šeima prie ežero ir matote: primėtyta popierių, šukių, degėsių ir t..t.. Būtų geriausia viską... SUTVARKYTI. Kad kiti atvažiavę nerastų tokių pat negražių dalykų, jei norime gamtą matyti tvarkingą, turime patys ją sutvarkyti ir prižiūrėti. Gamta taps tikrai tvarkingesnė.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 R.kudrauskaite
mes visi gamtos vaikai tai saugokime tai kas mus sukure
2 Simonas
cia net neturetu buti klausimo! tersti negalima!! deginti augalija taip pat, sita nuo mazens reiketu zinoti, tik dar galetu kas nors daugiau kontroliuoti kad zmones nemetytu siuksliu!
3 ingrida
kodel nera gamtos patruliu, imanciu baudas uz siukslinima ir gamtos niokojima__
4 Ernestas
As uz!!! As niekada nemetyneju siusksliu, kur psitaiko... Nebent vejas stiprus pucia kai noriu kazka ismest... :)
5 J.Petrulionis
ši peticija ganetinai bereikalinga todėl autoriui norėčiau patart kad ir prirašyt pvz: dėti baudas už šiūkšlinimą.
6 D.Putinas
Būtina kad ir dešimteriopai didinti baudas už gamtos niokojimą ir jas rinkti ne į valstybės biudžetą, o skirti aplinkosaugos institucijoms ir projektams tiesiogiai!

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.