Gamtos niokojimui - NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Stop prieš gamtos niokojimą! Kiekvienas norėtume matyti švarią ir tvarkingą aplinką, tad turime patys ją tvarkyti. Svarbiausia- nedeginti, nešiukšlinti, neniokoti. Tarkime:
Atvažiavote su šeima prie ežero ir matote: primėtyta popierių, šukių, degėsių ir t..t.. Būtų geriausia viską... SUTVARKYTI. Kad kiti atvažiavę nerastų tokių pat negražių dalykų, jei norime gamtą matyti tvarkingą, turime patys ją sutvarkyti ir prižiūrėti. Gamta taps tikrai tvarkingesnė.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 R.kudrauskaite
mes visi gamtos vaikai tai saugokime tai kas mus sukure
2 Simonas
cia net neturetu buti klausimo! tersti negalima!! deginti augalija taip pat, sita nuo mazens reiketu zinoti, tik dar galetu kas nors daugiau kontroliuoti kad zmones nemetytu siuksliu!
3 ingrida
kodel nera gamtos patruliu, imanciu baudas uz siukslinima ir gamtos niokojima__
4 Ernestas
As uz!!! As niekada nemetyneju siusksliu, kur psitaiko... Nebent vejas stiprus pucia kai noriu kazka ismest... :)
5 J.Petrulionis
ši peticija ganetinai bereikalinga todėl autoriui norėčiau patart kad ir prirašyt pvz: dėti baudas už šiūkšlinimą.
6 D.Putinas
Būtina kad ir dešimteriopai didinti baudas už gamtos niokojimą ir jas rinkti ne į valstybės biudžetą, o skirti aplinkosaugos institucijoms ir projektams tiesiogiai!

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (554)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (206)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.