Už seimo išlaidų mažinimą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, pasirašiusieji Lietuvos Respublikos piliečiai, reikalaujame:
1. Mažinti išlaidas parlamentarų padėjėjų atlyginimų fondui. Vienam mėnesiui skiriant 3 VMDU (šiuo metu skiriami 5 VMDU t.y. ~11,6 tūkst. Lt).
2. Mažinti parlamentarų išlaidas, susijusias su darbu Seime iki 1 VMDU (šiuo metu skiriama ~1,7 VMDU t.y. 3,9 tūkst. Lt).

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 T.P. ... Mažinti parlamentarų išlaidas, susijusias su darbu Seime, Mažinti išlaidas parlamentarų padėjėjų atlyginimų fondui.
2 Dalia Lab... Tegul pradeda ponai nuo savęs, kiek galima atiminėti kąsnį iš pačių vargingiausių!
3 Nijole Suk... Negasdinkit zmoniu Lietuvos krizes sunkmeciu, o patys - be jokios sazines grauzaties lupate tokias sumikes. O baigus kadencija (t.y. darbo sutarciai pasibaigus) dar sumastete ir iseitines tukstantines
4 Laura L.... Kentėk, Lietuvėle, nors kasnors gerai pagyvens. Mes pripratę išlaikyt asilus.
5 Aušra Rad... Aš esu paauglė, bet tikrai nesiruošiu nuleisti nugirdom to, kad tie buratinai išlaidauja, nors JAU PATS LAIKAS DIRŽUS SUSIVERŽTI.
6 Aurelijus Dve... zmones pavalgyti neturi uz ka, o cia kanceliarinem ir kitom islaidom skiriama 5-7 kartus daugiau nei uzdirba daznas Lietuvos zmogus
7 V. Šet... Tikrai sutinku kad seimui pirmam reikia mazinti islaidas
8 Danutė Vik... būtina sumažinti ir dar daug kartų.Negali būti tokio atotrūkio tarp darbininko ir seimūno , darbininko ir viršininko.
9 Tadas Vai... Galetu seimas neapgaudinet zmoniu kad taupo ir taupyt istikruju. Vien su masinom kokiom vazineja, galetu tikrai ir su prastesnei vazinet, nes nemanau kad taupant svarbu kad tavo masina 2008metu BMW
10 Indre Ven... jei ir sumazins islaidas,tai vistiek sugalvos is kur prisivogti
11 R.Venckus ... man užtektų ir 1 padėjėjo ir i darbą eit nebereikėtų tik ar man už tai algą mokėtų
12 Jurate Skr... taip pat siulyciau naikinti papildomas privilegijas
13 Vidas Žal... išlaidų deklaravimas ir neleisti nuomuoti automobilių už jas
14 Džeronimo Sol... Aikšku ka pritariu, a tai nepriėda matai keulas...
15 ieva vit... uz uz uz uz uz uz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 darius mor... atsibodo ziuret i juos, kai kiti uz minimuma isgyvent turi!
17 Judita Rad... Taip pritariu ir pirmam ir antram reikalavimui. Dar cia pagal ju atlygi, gali irgauti zymiai mazesnius atlyginimus ir mazesnias sumas gauti kanc. islaidom.
18 Tomas Žuk... Trūksta kantrybė žiūrint, kai visoms sritims be išimties išlaidos mažinamos (net ir socialinėms), o seimo darbui išlaidos neliečiamos, arba mažinamos tik simboliškai. Jie TURI PRISIIMTI ATSAKOMYBĘ!!!!