Už seimo išlaidų mažinimą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, pasirašiusieji Lietuvos Respublikos piliečiai, reikalaujame:
1. Mažinti išlaidas parlamentarų padėjėjų atlyginimų fondui. Vienam mėnesiui skiriant 3 VMDU (šiuo metu skiriami 5 VMDU t.y. ~11,6 tūkst. Lt).
2. Mažinti parlamentarų išlaidas, susijusias su darbu Seime iki 1 VMDU (šiuo metu skiriama ~1,7 VMDU t.y. 3,9 tūkst. Lt).

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 T.P. ... Mažinti parlamentarų išlaidas, susijusias su darbu Seime, Mažinti išlaidas parlamentarų padėjėjų atlyginimų fondui.
2 Dalia L... Tegul pradeda ponai nuo savęs, kiek galima atiminėti kąsnį iš pačių vargingiausių!
3 Nijole S... Negasdinkit zmoniu Lietuvos krizes sunkmeciu, o patys - be jokios sazines grauzaties lupate tokias sumikes. O baigus kadencija (t.y. darbo sutarciai pasibaigus) dar sumastete ir iseitines tukstantines
4 Laura L... Kentėk, Lietuvėle, nors kasnors gerai pagyvens. Mes pripratę išlaikyt asilus.
5 Aušra R... Aš esu paauglė, bet tikrai nesiruošiu nuleisti nugirdom to, kad tie buratinai išlaidauja, nors JAU PATS LAIKAS DIRŽUS SUSIVERŽTI.
6 Aurelijus D... zmones pavalgyti neturi uz ka, o cia kanceliarinem ir kitom islaidom skiriama 5-7 kartus daugiau nei uzdirba daznas Lietuvos zmogus
7 V. Š... Tikrai sutinku kad seimui pirmam reikia mazinti islaidas
8 Danutė V... būtina sumažinti ir dar daug kartų.Negali būti tokio atotrūkio tarp darbininko ir seimūno , darbininko ir viršininko.
9 Tadas V... Galetu seimas neapgaudinet zmoniu kad taupo ir taupyt istikruju. Vien su masinom kokiom vazineja, galetu tikrai ir su prastesnei vazinet, nes nemanau kad taupant svarbu kad tavo masina 2008metu BMW
10 Indre V... jei ir sumazins islaidas,tai vistiek sugalvos is kur prisivogti
11 R.Venckus ... man užtektų ir 1 padėjėjo ir i darbą eit nebereikėtų tik ar man už tai algą mokėtų
12 Jurate S... taip pat siulyciau naikinti papildomas privilegijas
13 Vidas Ž... išlaidų deklaravimas ir neleisti nuomuoti automobilių už jas
14 Džeronimo S... Aikšku ka pritariu, a tai nepriėda matai keulas...
15 ieva v... uz uz uz uz uz uz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 darius m... atsibodo ziuret i juos, kai kiti uz minimuma isgyvent turi!
17 Judita R... Taip pritariu ir pirmam ir antram reikalavimui. Dar cia pagal ju atlygi, gali irgauti zymiai mazesnius atlyginimus ir mazesnias sumas gauti kanc. islaidom.
18 Tomas Ž... Trūksta kantrybė žiūrint, kai visoms sritims be išimties išlaidos mažinamos (net ir socialinėms), o seimo darbui išlaidos neliečiamos, arba mažinamos tik simboliškai. Jie TURI PRISIIMTI ATSAKOMYBĘ!!!!