Už laisva žmonių būstą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Reikalaujame sumažinti reikalavimus statyboms nesaugomose teritorijose:
1. Panaikinti leidimų ir projektų būtinumą I ir II kategorijos nesudėtingiems statiniams.
2. Panaikinti leidimų ir projektų būtinumą statantis paprastus gyvenamuosius namus nes jie dažniausiai būna nesudėtingų konstrukcijų ir nekeliantys pavojaus.
3. Leisti žmonėms laisvai tvenkti ir kasti tvenkinius netinkamuose žemės plotuose kitai ūkiniai veiklai (užliejamose pievose, balose, krūmynuose).
4. Reikalaujame suformuluoti bendruosius tokiai statybai keliamus reikalavimus atsižvelgiant į gamtosaugos, susisiekimo ir t.t. normatyvus, kurių prisilaikant žmonės galėtų laisvai vykdyti tokia veiklą.

Dabar sukurtos tokios taisyklės ir reikalavimai, kad paprasti žmonės norėdami pasistatyti namuką ar išsikasti tvenkinuką niekam netinkamoje žemėje turi pereiti didelį biurokratizmo aparatą, sugaišti daug laiko. Dabartinė sistema visai apriboja žmogaus laisvę, sukuria kiekviename žingsnyje kyšininkavimo prievartą ir būtinybę.

Mes sutinkame, kad tikrai dideliems ir sudėtingiems statiniams (angarams, daugiabučiams namams ir t.t.) tokie reikalavimai yra reikalingi, bet paprasto žmogaus poreikiams įgyvendinti tikrai nėra reikalingi.

Lietuvos PILIEČIAI

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 aplikos
visikai nepritariu o jei koks durnius sugalvos sename kvartale pasistatyti stiklini sloinika vieno auksto arba nama per visa sklypa nepagalvojat ???
2 A.Stockunas
Kazka reikia su visu tuo daryti, bet ar nepristatys kioskeliu prie ezeru paskui, arba kokiam smeletam pajury, gi netinkama zemdirbystei zeme...