"Aušros" teatras be jūsų pagalbos - teatras be ateities

0 PARAŠAI

Kategorija:

KREIPIMASIS Į KLAIPĖDOS MIESTO TARYBOS NARIUS

2009 m.gegužės 28 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje vyks miesto tarybos posėdis, kuriame bus svarstomas vaikų ir jaunimo teatro-klubo „Aušra“ reorganizacijos ir prijungimo prie Jaunimo centro klausimas. Po numatomos reorganizacijos „Aušros“ teatro administravimą vykdytų Jaunimo centras. „Aušros“ teatras taptų JC struktūriniu padaliniu – teatro studija „Aušra“. Tai unikalaus Klaipėdoje ugdomojo, kultūrinio, meninio reiškinio sunaikinimo prielaida.

Kreipimąsi ir parašų rinkimą inicijuoja „Aušros“ teatro-klubo kolektyvas.

Mes, žemiau pasirašiusieji, nepritariame vaikų ir jaunimo teatro-klubo ,,Aušra“ prijungimui prie Jaunimo centro ir prašome išlaikyti esamą teatro-klubo statusą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 O.Brickute ... mano sese lanko si nuostabu teatra, jame daznai rodoma daug idomiu spektakliu. Tai isskirtinis teatras!!!!stebinantis savo originalumu!!!
2 Skaistis D.... http://www.ve.lt/?rub=1190113119&data=2009-05-05&id=1241534925
3 Eglė Pad... Gerb. Tarybos nariai, atsižvelkite į tai, kad šis teatras vienintelis toks visoje Lietuvoje ir jis garsina ne tik Klaipėdą, bet ir Lietuvą.
4 Rūta Kuk... esate apgailėtini tie, kuriems prisireikė uždarinėti jaunimo klubus. Žinoma, kas svarbiau - pinigai ar Lietuvos kultūros ateitis? Cha! taupote? Uždarinėkite parduotuves.
5 Ichtijandras Rag... Prijauciu teatrui ir labai butu gaila jei uzdarytu.
6 Matas Ber... Zmones, mastykit ka darote.., kultura is Lietuveles musu isvyti visai jau norit? Ei! Atsibuskit!
7 Aurimas Kun... Teatras „Aušra“ ruošia jaunuolius stojimui i aktorini ir pan. bei yra puiki užklasinė veikla. JC to neatliktu taip puikiai kaip „Aušra“.
8 Jūratė Sta... Kodėl taupome nuo kultūros, mažiausiai finansuojamos srities Lietuvoje? Atsipeikėkit, mieli tarybos nariai.
9 Viktorija M.... uždaryti Aušrą?? visiška nesąmonė! juk daugumai lankančiųjų šis teatras yra tarsi antri namai, o režisieriai (kurių skaičių taip pat ruošiamasi apmažinti)- kaip antri tėvai.
10 Eva Gin... jokiu būdu teatras negali būti prijungtas prie JC!