"Aušros" teatras be jūsų pagalbos - teatras be ateities

0 PARAŠAI

Kategorija:

KREIPIMASIS Į KLAIPĖDOS MIESTO TARYBOS NARIUS

2009 m.gegužės 28 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje vyks miesto tarybos posėdis, kuriame bus svarstomas vaikų ir jaunimo teatro-klubo „Aušra“ reorganizacijos ir prijungimo prie Jaunimo centro klausimas. Po numatomos reorganizacijos „Aušros“ teatro administravimą vykdytų Jaunimo centras. „Aušros“ teatras taptų JC struktūriniu padaliniu – teatro studija „Aušra“. Tai unikalaus Klaipėdoje ugdomojo, kultūrinio, meninio reiškinio sunaikinimo prielaida.

Kreipimąsi ir parašų rinkimą inicijuoja „Aušros“ teatro-klubo kolektyvas.

Mes, žemiau pasirašiusieji, nepritariame vaikų ir jaunimo teatro-klubo ,,Aušra“ prijungimui prie Jaunimo centro ir prašome išlaikyti esamą teatro-klubo statusą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 O.Brickute
mano sese lanko si nuostabu teatra, jame daznai rodoma daug idomiu spektakliu. Tai isskirtinis teatras!!!!stebinantis savo originalumu!!!
2 Skaistis
http://www.ve.lt/?rub=1190113119&data=2009-05-05&id=1241534925
3 Eglė
Gerb. Tarybos nariai, atsižvelkite į tai, kad šis teatras vienintelis toks visoje Lietuvoje ir jis garsina ne tik Klaipėdą, bet ir Lietuvą.
4 Rūta
esate apgailėtini tie, kuriems prisireikė uždarinėti jaunimo klubus. Žinoma, kas svarbiau - pinigai ar Lietuvos kultūros ateitis? Cha! taupote? Uždarinėkite parduotuves.
5 Ichtijandras
Prijauciu teatrui ir labai butu gaila jei uzdarytu.
6 Matas
Zmones, mastykit ka darote.., kultura is Lietuveles musu isvyti visai jau norit? Ei! Atsibuskit!
7 Aurimas
Teatras „Aušra“ ruošia jaunuolius stojimui i aktorini ir pan. bei yra puiki užklasinė veikla. JC to neatliktu taip puikiai kaip „Aušra“.
8 Jūratė
Kodėl taupome nuo kultūros, mažiausiai finansuojamos srities Lietuvoje? Atsipeikėkit, mieli tarybos nariai.
9 Viktorija
uždaryti Aušrą?? visiška nesąmonė! juk daugumai lankančiųjų šis teatras yra tarsi antri namai, o režisieriai (kurių skaičių taip pat ruošiamasi apmažinti)- kaip antri tėvai.
10 Eva
jokiu būdu teatras negali būti prijungtas prie JC!
11 Rugilė
Aušros teatras turi būti laisvas, nes tik taip jis auklėjo, auklėja ir auklės gerus, įdomius, pasitikinčius savimi ir vis dar tikinčius pasauliu jaunus žmones! "Aušra" - daugelio širdies namai.