The Jonas Brothers Lietuvoje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvoje daugybė The Jonas Brothers grupės gerbėjų. Bet jų ture nematome Lietuvos. Kodėl? Juk tai galbūt vienintelė galimybė juos išgirsti. Kino teatruose rodomas 3D koncertas tikrai ne tas pats kas gyvai juos išgirsti ir pamatyti. Tas būtų be galo šaunu.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gintara J... Aš žiariai noriu, kad Jonas Brothers atvyktų į Lietuvą! Aš nesuprantu, kodel mes žmones turim kenteti del savo valdzios kvailumo. Nes musu salis nera garsi ir turtinga kip kitos.
2 Laura A... Begalo noriu, kad "Jonas Brothers" atvaziuotu i Lietuva!!!!!!! ♥♥♥
3 Neringa K... Lietuvoje yra daugybe „JONAS BROTHERS“ fanu, kurie tikrai laukia Jonuku atvykstančiu į Lietuva. Manau kas mes neprastesni už kitu šaliu fanus :))
4 Laurutukas ;... Butu tiesiog nuostabu, jei jie i savo koncertini tura itrauktu ir Lietuva ;]*** Begalo noreciau juos pamatyti ir isgirsti Lietuvoje... ;]***********
5 Ausrine G... Myliu Jonukus, ir labai noriu juos pamatyti Lietuvoje <3
6 Karolina ... As tikrai noreciau sudalyvauti ju koncerte tai butu mano svajones issipildymas! :)
7 Karolina ... Jie tik jie atvaziuotu i lietuva mano didziausia svajone issipildytu,BUTU NUOSTABU SUDALYVAUTI JONAS BROTHERS KOCERTE!!!!!
8 Gabriele P... manau lietuvoj nera ju todel kad niekam neidomu ar mes ju norim ar ne ir lietuvoj net nera normalios scenos tokiam koncertui. Tikimes atsiras ir matysim Jo Bros Lietuvoj ;DD
9 D.Šiškutė ... Jų balsai nerealūs, jie groja nerealiai ir būtinai turi atvykti į Lietuvėlę. Būtų nors vienas normalus koncertas ir čia..
10 Aistė S... Labai Labai Labai (milijardą kartų labai) noriu , kad jie atvažiuotų koncertuoti į Lietuvą. :)
11 D.Kukytė ... Man nėra galimių vykti į užsienį tai nors LT padarytų koncertą
12 E.Grigaitė ... Myliūū JB, Mirčiau gal kokius tris kartus jei jie atvažiuotų į LT ;DD
13 Lina S... Tikrai taip! Būtų šaunu juos pamatyti LIETUVOJE! : )
14 Eglė L... Nerealiai myliu juos. Ir dedu daugybe vilčių išgirsti juos Lietuvoje. :}
15 R.Daubaraitė ... Būtų išties šaunu gauti galimybę juos pamatyti Lietuvoje..
16 Vaida F... Tikiuosi kad tai pades! Labai noriu kad jie atvarytu!
17 Ingrida ... Būtinai. Kaip mes be The Jonas Brothers Lietuvoje? Juk neleisim tūkstančių kelionėm į kitas europos šalis ir dar plius už bilietus ten. Nes eurai brangiai parduodami.
18 Gertruda P... Myliu sita grupe labai labai. Negaliu gyventi be ju.. :)
19 J. B... Aš labai myliu šią grupę ir norėčiau bent kartą juos pamatyti gyvai! Jonas Brothers tikrai geriau negu kokie nors "Pikaso" ir panašiai.
20 M. J... Pritariu. Labai daug kas nori Jonukus Lietuvoje pamatyti. Norimmm ;*
21 Giedre ... Sutinku. The Jonas Brothers yra daugelio megiama grupe, bet cia jie negali atvykti. Kodel? Juk mes irgi turime teise juos gyvai pamatyti ir isgirsti. Juk neturime trenktis i kita pasaulio gala.