STOP DEGALINIŲ PELNUI

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kadangi valdžia impotentiška šiuo klausimu, turime patys organizuotis ir keisti situaciją.
Broliai, lietuviai, NEVERKIM, NESISKUSKIM ir NEBĖKIM į užsienį, čia stručio mentalitetas – kišti galvą į smėlį ir nieko nedaryti.

Vienintelis dalykas dėl kurio mes kantriai metų metus permokame už degalus, tai mūsų negebėjimas susiorganizuoti. Tikrai žinau, kad kiekvienas jūsų pildamas degalus giliai viduje skaudžiai nuryjate kartėlį, tačiau pasiguodžiate, kad visvien nieko negalite padaryti. Tačiau GALITE, trūksta tik solidarumo ir geros idėjos.

Taip, mes nenuvažiuosime visi į Mažeikius ir nepastreikuosime prie kiekvienos degalinės. Be degalų būtų sunku išsiversti ir jų nepirkti nėra išeitis, tačiau galime streikuoti kitaip. Ilgai galvojau, kaip kiekvienas vairuotojas galėtų pareikšti savo NEPASITENKINIMĄ. Nepaslaptis, jog nemažą dalį pajamų degalinės uždirba iš įvarių prekių: kavos, sumuštinių, alkoholio, cigarečių. Mes galime SUMAŽINTI degalinių pelną, nepirkdami degalinėse nieko išskyrus benziną. Nepatingėkite ir geriau sustokite nedidelėje parduotuvėlėje ar pakelės užeigoje kavos, leiskite užsidirbti smulkiam verslui. Maistu ir užkandžiais apsirūpinkite prieš kelionė. Tepalus, aušinimo skystį pirkite tam skirtose parduotuvėse ir turėkite jų tiek kiek jums gali prireikti atsargoje. Plauti automobilį varykite į tam skirtas plovyklas arba plaukite pats, tačiau NEMAITINKITE PAPILDOMAIS PINIGAIS DEGALINIŲ. Manau, kad tokia akcija, laukui bėgant degalinėms skaudžiai atsilieps.

Kuo daugiau žmonių perskaitys šią žinutę ir tylomis įsitrauks į šią akciją, tuo mažesnis pinigų srautas nukeliaus tiems, kuriems mūsų interesai absoliučiai nerūpi. Galite pagalvoti niekas nuo to nepasikeis, taip per vieną mėnesį nepasikeis. Tačiau paskaičiuokime. Apie šią akciją sužino 25 000 vairuotojų, kiekvienas jų degalinėse NEBEIŠLEIDŽIA 20 lt per mėnesį „buterbrodams ir caca-colai“. Vadinasi bendrai paėmus į degalines NENUKELIAUJA 500.000 litų. Pusė milijono per mėnesį. 6 milijonai per metus arba 60 milijonų. per 10 metų. Gyvenimas susideda iš detalių ir net tokia nedidelė saujelė vairuotojų gali turėti ilgoje perspektyvoje didžiulę įtaką. Galite galvoti, jog kava ir mineralinis per nelyg mažos smulkmenos, palyginus su degalų pardavimu. Tačiau DĖMESĮ reikia KONCENTRUOTI Į tai ką GALIME ĮTAKOTI, ir veiklos mąstą padauginus bent iš pusės Lietuvos vairuotojų, net ir su tokiu paprastu protestu galima daug pasiekti. Aš TVIRTAI apsisprendžiau, visą likusį gyvenimą NEPIRKTI degalinėse jokiu papildomų prekių, to paties apsisprendimo linkiu ir JUMS.

STOP DEGALINIŲ PELNUI – degalinėse perkame tik degalus ir nieko daugiau!!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 I.
Net Suomijoje kuras pigesnis nei Lietuvoje, gal uzteks saipytis is paprastu zmoniu?
2 TO
visiska apsurda parasei, juokas pro asaras, turbut elementariu dalyku mokykloj nesimokei per ekonomikos pamoka?
3 Julius
asmeniskai benzino is koloneliu beveik nebeperku, nes labai brangus, galima gauti ir parvestinio is soviecko. Mažinkite kainas, didinkite klijentūra. Turėkit proto, turesit ir pelno.
4 x
absurdas sita peticija. degalines is kuro uzdirba tikrai nedaug. o jeigu mes degalinese nieko nepirksim, tai jos nebetures is ko gyvent ir padidins kuro kainas. ir sugalvok dar tokia nesamone... lol
5 Laimonas
Jau 2 metai kaip taip elgiuosi!!! Prisijunkit ir Jūs!!
6 Robertas
nežinau ar padės visa tai, bet aš pritariu. Nors kita vertus jau senai nieko neperku iš degalinių - perbrangu.
7 paulis
Kad degalinese ir taip brangu. Tuo paciu siulau piltis degalus tik Lietuviskose degalinese ! Jos turi nuolaidu korteles 10ct ir daugiau, ir kainos pas juos geresnesir pelnas lieka Lietuvoje!
8 Vidmantas
O kuo detos degalines? Degalu perpardavinetojai (degalines) tikrai nesikreips i vyriausybe, spausdami mazinti akcizus, o 6 milijonai....mizeris...
9 A.Tamosaitis
uh tie vagys, ir brangininkai, kad man tuoj pat padarytumet benzino kainas kaip Rusijoj!!!!
10 Oksandra
Mylių savo Babousiuka ;*** aš prieš Rudiškių Naftą!
11 p.
Dejau ant kolos ir buderbrodu! NESVEIKA, galime ir apsiet.
12 Karolis
As uz, bet kad ne degalinese problema, pats zinau, kokia kasdien yra kaina mazeikuiu naftoje ir matau, kiek antkainio uzsideda degaline, tai faktas tas, kad siuo metu mazeikiu nafta lupikauja, ne dega
13 Jolanta
Nieko neperku ir nežadu pirkti, pritariu peticijai.
14 krilas
Latvijoje, Estijoje,Lenkijoje niekas nedrista kelt taip kuro kainu tai kodel tai tik pas mus????
15 Rolandas
Monopolija tiek stipri, kiek mes itikeja. Be to ji - BEJEGE.
16 Mindaugas
Patikau autoriaus motyvavimas veikti. Rekomenduoja pati efektyviausia ir galingiausia iranki, t.y. musu paciu atlikta veiksma. Siuo atveju pinigu nukreipimas ypac nuo kolu ir burgeriu (net svarbiau!)
17 Raimondas
o kaip paitakot lochus valdzioje kad akciza numestu?
18 Aurimas
Šią peticiją po kelių valandų pašalino iš "Delfi"