NE chuliganams Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sąraše

0 PARAŠAI

Kategorija:

Dėl paskutinių įvykių per "Žalgirio" ir "Lietuvos Ryto" varžybas bei pasisakymų žurnalistams, įžeidžiančių ne vieną Kauno ir Lietuvos žmogų, siūlau Donatą Zavacką išbraukti iš kandidatų į Lietuvos krepšinio rinktinę sąrašų. Jau Lenkijoje pasižymėjęs chuliganišku elgesiu, atletas iš klaidų nepasimokė ir toliau elgiasi ne kaip profesionalas, o kaip gatves lygio / geto žaidėjas, kuriems atstovauti šaliai bei nacionalinei rinktinei yra ne vieta.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Valerijus K... Laimėsime ir be kaimo jurgio...''Sergu už L.Rytą'', bet už tokį elgesį netoleruoja niekas....
2 v.s. ... atsakymas portugalams: kazkada zalgiris ir buvo rinktine,sudlenkiai jus :D
3 kauno k... Verkia VYSY KAUNO RAJONO KAIMAI!!! VYSY KAUNO RAJONO KAIMAI!!! VYSY KAUNO RAJONO KAIMAI!!!
4 Ignas U... nors ir taip jo ten niekada nebus, nes dar toli iki rinktines... oi toli..
5 botapenkinas ... nu joa tai gal reikia kurt peticija kad kaune nevyktu europos cempionato varzybos o tai jei koki maca lietuvos rinktine pralaimes tai priesininkai bus apspjaudyti apipilti alumu ir sumusti
6 arsenas ... KAUNAS - MESLO KRUVA /D.Zavackas/ Belieka tik pritarti! Gydykites, Kauno arkliagalviai!
7 Arbatas o... Siulau kurti dar viena peticija "KODEL VISADA TIEK MAZAI ZALGIRIO ATSTOVU LIETUVOS RINKTINEJE? KODEL KAUNAS NEVERTINAMAS, NORS MES PATYS SAVE VADINAME KREPSINIO SOSTINE?"
8 Dar P... Po Čempionų Lygos finalo net aršūs anglų sirgaliai tik tyliai liūdėjo ir nežviegė, nesispjaudė. Ar tai reiškia, kad Kauno fanai idiotizmu ir neapykanta varžovui nepralenkiami???
9 T.Klimas ... Kaimietis tas Zavackas. nei vienose rungtynese neblizgejo, per vienas surinko 14 tasku ir jau px, i rinktine ima... Braukti ji n* is saraso !
10 Rimas ... Zavacka lauk, wisos tos nsm sporto haleje iwyko tik per ji, krc jei ne jis tai wisa tai galbut ir nebutu iwyke...
11 Lenkas ... bardze pane nas vilnios...vilnius yra lenkijos, o tikroji sostine yra Kaunas
12 Pupu D... VISADA rinktine sudarys tik treneriu stabas. Keista, kad ju apsisprendimus bando itakoti piemenukai is Lietuvos provincijos - Kauno valsciaus...
13 Arnoldas ... LIETUVAI YRA VIENODAI KO KAUNIUKAI NORI AR NENORI. VIETOJ TO, KAD PASISOVE MUMS DIKTUOTI, JEI JIEMS NEPATINKA, TEGUL KURIA KAUNO RINKTINE.
14 Vantos L... O tai cia parasus renka tie patys ISSIGIMELIAI, kurie haleje pademonstravo, kad neverti vadintis krepsinio sirgaliais ar kiti???
15 Mindaugas P... Jam rinktinėj nėra vietos, verta pasvarstyti ar vietos atsirastų ir Jomantui...
16 A. K... tai aisku, kam reikia rinktinei tokiu plugu kip zavackas, jam tik saridono reklamose vaidint :D
17 Arūnas I... Manyciau tokie krepsinio padugnes kaip Zavackas ar Jomantas neturetu ginti musu Tevynes sventuju spalvu.
18 Simonas M... Zavackui reiktu skirti didele pinigine bauda uz tokius pasisakymus
19 E.Martusevičius ... Ir taip nepatektų ji į tą dvyliktuką. Tačiau, kad paskui galvos neskaudėtų - pasirašau.
20 A.Urbanavicius ... esu Ryto fanas, bet visiskai pritariu siai peticijai. Tegul kaimieciai gyvena kaime, o ne ziadzia Lietuvos rinktineje. Uz Lietuvos Ryta, uz Lietuvos rinktines be chuliganu.
21 Karolis K... o jis itrauktas i Lietuvos rinktines kanditatu sarasa???
22 Paulius S... Koki pavyzdi jis rodo, budamas sportininkas, nereikia tokiu chuliganu
23 Kindziulis ... Cia yra tas pats, kas sukurti peticija del uzdraudimo kauniukams sirgti uz Lietuvos rinktine, kurie garseja kaip issigimeliai, negerbiantys varzovu...
24 Vytautas A... visiskai pritariu kad tokiem zmonem rinktineje ne vieta
25 Donatas B... Atmatoms ne vieta Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje!
26 Š. L... visiškai sutinku! ne vieta rinktinėje tokiems baubams
27 Ar j... parasykit tada dar peticija kad zalgirio fanu i varzybas neileistu
28 Tomas L... svelniai tariant "marozu marozas" sis asmuo
29 Aivaras B... ir ne tik zavacka, bet ir jomanta, kuris prie Lietuvskos krepsinio mokyklos nelabai derinasi
30 Mantas S... Ryzas ir liks ryzu. Maciau per vienas varzybas min pertraukeles metu nusispjove pries ziurovus, buvau pakraupes kaip ir visi maciusieji, kaip gali taip krepsininkas elgtis. Zdz lauk ryza is kandidatu!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!