Neleisime sunaikinti Raseinių Kalno vidurinę mokyklą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Visai neseniai Raseinių "Kalno" vidurinė mokykla atšventė garbingą 90m. jubiliejų. Tai ne tik didžiausia, bet ir seniausia Raseinių rajono mokykla. Pastatyta dar 1938m., tuo metu buvo pati moderniausia mokykla Lietuvos Respublikoje. Išleidusi 85 abiturientų laidas, šiandien mokykla garsi visoje šalyje savo pasiekimais. Mokyklos auklėtinių, garsinusių Lietuvą visame pasaulyje, sąrašą būtų galima tęsti iki begalybės, nes nė viena Raseinių mokykla negali tiek pasigirti savo auklėtinių pasiekimais, kiek ši mokykla.Su įdomia savo istorija, mokykla yra ir visos Raseinių žemės istorijos neatskiriama dalis.

Deja, kai kurie Raseinių savivaldybės valdininkai ir politikai mano visiškai kitaip. Jie drąsiai spjauna į veidą žmonėms, kurie kūrė tą istoriją, spjauna i veidą Raseinių žmonėms, kuriems ši mokykla įaugusi į kraują, nes šioje mokykloje mokėsi ištisos raseiniškių kartos. Atėjūnai, prisiplakėliai, kuriems nėra šventas nei mokyklos vardas, nei rajono istorija, pasiruošę sunaikinti Raseinių "Kalno" vidurinę mokyklą. Kaip suprasti paranojiškus veiksmus, kuriais siekiama "Kalno" vidurinę mokyklą iškelti į Kalnų g.nr.3 ir sujungti su Raseinių pagrindine mokykla, o į Kalno vidurinės mokyklos patalpas Vilniaus g. nr.11 atkelti Raseinių "Žemaičio" gimnaziją. Kodėl Raseinių savivaldybė blaškosi priimdama vienas kitam prieštaraujančius sprendimus?

Mes, žemiau pasirašę asmenys, reikalaujame, kad būtų išsaugota Raseinių Kalno vidurinė mokykla ( o vykstant reorganizacijai į "Kalno" pagrindinę mokyklą su teise steigti viešąją įstaigą) savo istorinėse patalpose adresu: Vilniaus 11, Raseiniai.

Tik tokiu būdu bus išvengta nesusipratimų ir išlaikytas garbingas mokyklos istorinis tęstinumas.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=175]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras
1 Ieva
Na, taip, 100 būtų gražus jubiliejus. Bet vis dėlto... Beje, peticijos pavadinime - klaida. Turėtų būti „Neleisime sunaikti Raseinių Kalno vidurinės mokyklos"
2 Aušra
Ir griaunančioji jega kartais griūna ! Abiejų griovėjų ateitis - pusantro grioviakasio :D !!!!
3 Karolina
Neuždaryti mūsu mokyklos mes jos taip lengvai neatiduosim dėl kažkokio vieno tipo kuris nieko nebaiges aiškina kas ir kaip turi būti!!!!!!!!!!!
4 Aistė
Mūsų mokykla privalo likti. Jos negalime sunaikinti!!!!!!!!!!!
5 V.Radzevicius
Nesu mokiasis sioje mokykloje bet zinau kad ji yra seniausia Rseiniuose. Tai manau kad reikia ja isaugoti!!!
6 Ugnė
Koks tikslas girauti musu mokykla? tai griaunam seima.
7 Toma
seniausia mokykla Raseiniuose, negalime sunaikinti istorijos paveldo
8 Povilas
Mes, 86 laidos abiturientai, nenorime likti benamiais. Norime turėti kur sugrįžti.
9 Arūnas
tai pati geriausia mokykla raseiniuose,tad mes neleiskime kad kazkas padarytu kitaip nei yra.nereikia keisti to kas ir taip yra puiku...
10 Simona
mokykla turi likti ten kur yra ir saugoti savo istorija, kurios negalima leisti naikinti
11 Donatas
Esu šios mokyklos mokinys ir neleisiu sunaikinti istorinės ne tik miesto, bet ir Lietuvos mokyklos !
12 Vilma
Aš pati lankiau šita mokykla.Dabar lanko vyresnioji dukra.O už poros metų lankys ir jaunesnioji dukra.Mokykla turi išlikti tokia,kokia buvo.
13 Tomas
Manau tokie veiksmai nedaro garbes Raseinių savivaldybės valdininkams ir politikams. Fu:(
14 Donata
Raseiniu valdzia turbut nebeturi darbo?!palikit "Kalna" ramybeje!imkites rimtesniu darbu!!!
15 Audronė
Mano visi vaikai ir anukai lankė šią mokyklą, taip pat beveik visi anūkai, noriu, kad ir pronūkiai ją lankytų.
16 Daumantė
Esu prieš mūsų brangiosios,senosios mokyklos sunaikinima. Tai beparsmiška.Kovokime už tai,kad gryže po 10 metų,galetumėm atšvęsti ŠIMTMETĮ. !!! ;)
17 J.
musu mokykla turi buti savo vietoja nes ja katik suremontavo ir ji labai grazi :D
18 T.Sebeckas
Koks tikslas ją uždaryti? Dabartaip sunkus laikasir dar sunaikinsim tiek darbo vietų. Nesamonė kas nori toki veiksmą atlikti
19 Rimantė
tegul zmones masto ka daro negalima sunaikinti tokios mokyklos, kuri isleidzia tiek gabiu mokiniu. buvusi moksleive,VDU studente
20 V.Valinčiūtė
as joja mokinuosi ir noriu kad ja pabaiktu mano vaikai...ji liks...!!!!
21 Dmitrijus
Labai puiki ideja, nors pats vilnietis, bet palaikau :)
22 R.Žukaitė
Ši mokykla privalo išlikti,valdžiai reikėtų užsiimti svarbesniais veiksmais...
23 Marius
Baigiau šita mokykla, ir noriu kad ja baigtu mano vaikai ir anūkai :}
24 Rima
As tikikrai nemanau kad yra protingas sprendimas uzdaryti sia nuostabia mokykla
25 Ignas
Vizbarai blet atsigauk tu pinigu pilnus namus neprikisi suprask kad tai tik tau vienam netinka kaip dabar yra o visiem kitiem raseiniu gyventojam viskas tinka kaip dabar yra ir jie nieko nenori keisti
26 R.Remezaitė
Ši mokykla, buvo musu antri namai ir jie turi buti ten kur ir nusipelnė:)
27 Marius
ne na 2ia tai viršūnė, jau net mokyklos kliuva tiems nelemtiems biurokratams
28 Kristina
na jau ne neleisime kad taip butu.kaip yra kalno vidurine taip ir bus!!!!!!!!!!!!
29 Aukse
Mes norime tureti savo mokykla "kalno"vid.
30 Greta*
Argi mes nenusipelnom? Mums atsibodo kiekvienais metais arti kaip arkliams.Beto nors vienus metus turi buti isimtis.Ir ko gi mes skiriames nuo pradinukuu?

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.