Neleisime sunaikinti Raseinių Kalno vidurinę mokyklą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Visai neseniai Raseinių "Kalno" vidurinė mokykla atšventė garbingą 90m. jubiliejų. Tai ne tik didžiausia, bet ir seniausia Raseinių rajono mokykla. Pastatyta dar 1938m., tuo metu buvo pati moderniausia mokykla Lietuvos Respublikoje. Išleidusi 85 abiturientų laidas, šiandien mokykla garsi visoje šalyje savo pasiekimais. Mokyklos auklėtinių, garsinusių Lietuvą visame pasaulyje, sąrašą būtų galima tęsti iki begalybės, nes nė viena Raseinių mokykla negali tiek pasigirti savo auklėtinių pasiekimais, kiek ši mokykla.Su įdomia savo istorija, mokykla yra ir visos Raseinių žemės istorijos neatskiriama dalis.

Deja, kai kurie Raseinių savivaldybės valdininkai ir politikai mano visiškai kitaip. Jie drąsiai spjauna į veidą žmonėms, kurie kūrė tą istoriją, spjauna i veidą Raseinių žmonėms, kuriems ši mokykla įaugusi į kraują, nes šioje mokykloje mokėsi ištisos raseiniškių kartos. Atėjūnai, prisiplakėliai, kuriems nėra šventas nei mokyklos vardas, nei rajono istorija, pasiruošę sunaikinti Raseinių "Kalno" vidurinę mokyklą. Kaip suprasti paranojiškus veiksmus, kuriais siekiama "Kalno" vidurinę mokyklą iškelti į Kalnų g.nr.3 ir sujungti su Raseinių pagrindine mokykla, o į Kalno vidurinės mokyklos patalpas Vilniaus g. nr.11 atkelti Raseinių "Žemaičio" gimnaziją. Kodėl Raseinių savivaldybė blaškosi priimdama vienas kitam prieštaraujančius sprendimus?

Mes, žemiau pasirašę asmenys, reikalaujame, kad būtų išsaugota Raseinių Kalno vidurinė mokykla ( o vykstant reorganizacijai į "Kalno" pagrindinę mokyklą su teise steigti viešąją įstaigą) savo istorinėse patalpose adresu: Vilniaus 11, Raseiniai.

Tik tokiu būdu bus išvengta nesusipratimų ir išlaikytas garbingas mokyklos istorinis tęstinumas.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=175]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ieva B... Na, taip, 100 būtų gražus jubiliejus. Bet vis dėlto... Beje, peticijos pavadinime - klaida. Turėtų būti „Neleisime sunaikti Raseinių Kalno vidurinės mokyklos"
2 Aušra B... Ir griaunančioji jega kartais griūna ! Abiejų griovėjų ateitis - pusantro grioviakasio :D !!!!
3 Karolina F... Neuždaryti mūsu mokyklos mes jos taip lengvai neatiduosim dėl kažkokio vieno tipo kuris nieko nebaiges aiškina kas ir kaip turi būti!!!!!!!!!!!
4 Aistė Š... Mūsų mokykla privalo likti. Jos negalime sunaikinti!!!!!!!!!!!
5 V.Radzevicius ... Nesu mokiasis sioje mokykloje bet zinau kad ji yra seniausia Rseiniuose. Tai manau kad reikia ja isaugoti!!!
6 Ugnė k... Koks tikslas girauti musu mokykla? tai griaunam seima.
7 Toma P... seniausia mokykla Raseiniuose, negalime sunaikinti istorijos paveldo
8 Povilas R... Mes, 86 laidos abiturientai, nenorime likti benamiais. Norime turėti kur sugrįžti.
9 Arūnas Š... tai pati geriausia mokykla raseiniuose,tad mes neleiskime kad kazkas padarytu kitaip nei yra.nereikia keisti to kas ir taip yra puiku...
10 Simona G... mokykla turi likti ten kur yra ir saugoti savo istorija, kurios negalima leisti naikinti
11 Donatas M... Esu šios mokyklos mokinys ir neleisiu sunaikinti istorinės ne tik miesto, bet ir Lietuvos mokyklos !
12 Vilma A... Aš pati lankiau šita mokykla.Dabar lanko vyresnioji dukra.O už poros metų lankys ir jaunesnioji dukra.Mokykla turi išlikti tokia,kokia buvo.
13 Tomas R... Manau tokie veiksmai nedaro garbes Raseinių savivaldybės valdininkams ir politikams. Fu:(
14 Donata S... Raseiniu valdzia turbut nebeturi darbo?!palikit "Kalna" ramybeje!imkites rimtesniu darbu!!!
15 Audronė G... Mano visi vaikai ir anukai lankė šią mokyklą, taip pat beveik visi anūkai, noriu, kad ir pronūkiai ją lankytų.
16 Daumantė P... Esu prieš mūsų brangiosios,senosios mokyklos sunaikinima. Tai beparsmiška.Kovokime už tai,kad gryže po 10 metų,galetumėm atšvęsti ŠIMTMETĮ. !!! ;)
17 J. S... musu mokykla turi buti savo vietoja nes ja katik suremontavo ir ji labai grazi :D
18 T.Sebeckas ... Koks tikslas ją uždaryti? Dabartaip sunkus laikasir dar sunaikinsim tiek darbo vietų. Nesamonė kas nori toki veiksmą atlikti
19 Rimantė B... tegul zmones masto ka daro negalima sunaikinti tokios mokyklos, kuri isleidzia tiek gabiu mokiniu. buvusi moksleive,VDU studente
20 V.Valinčiūtė ... as joja mokinuosi ir noriu kad ja pabaiktu mano vaikai...ji liks...!!!!
21 Dmitrijus B... Labai puiki ideja, nors pats vilnietis, bet palaikau :)
22 R.Žukaitė ... Ši mokykla privalo išlikti,valdžiai reikėtų užsiimti svarbesniais veiksmais...
23 Marius V... Baigiau šita mokykla, ir noriu kad ja baigtu mano vaikai ir anūkai :}
24 Rima S... As tikikrai nemanau kad yra protingas sprendimas uzdaryti sia nuostabia mokykla
25 Ignas S... Vizbarai blet atsigauk tu pinigu pilnus namus neprikisi suprask kad tai tik tau vienam netinka kaip dabar yra o visiem kitiem raseiniu gyventojam viskas tinka kaip dabar yra ir jie nieko nenori keisti
26 R.Remezaitė ... Ši mokykla, buvo musu antri namai ir jie turi buti ten kur ir nusipelnė:)
27 Marius Š... ne na 2ia tai viršūnė, jau net mokyklos kliuva tiems nelemtiems biurokratams
28 Kristina Š... na jau ne neleisime kad taip butu.kaip yra kalno vidurine taip ir bus!!!!!!!!!!!!
29 Aukse Š... Mes norime tureti savo mokykla "kalno"vid.
30 Greta* ... Argi mes nenusipelnom? Mums atsibodo kiekvienais metais arti kaip arkliams.Beto nors vienus metus turi buti isimtis.Ir ko gi mes skiriames nuo pradinukuu?

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.