STOP ŠIUKŠLIŲ MONOPOLIJAI KAUNE!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Jau eilę metų Kauno valdžia galvoja, kad monopolija yra vienintelis teisingas kelias tvarkant Kauno miesto šiukšles. Pasirodo, kad tai atlikti gali tik viena įmonė – Kauno miesto savivaldybės UAB „Kauno švara“. Kad šita įmonė galėtų vienintelė ir netrukdoma karaliauti Kauno mieste, Savivaldybė netgi teisinius aktus tam išleido, ir taip uždraudė visoms kitoms įmonėms Kauno mieste tvarkyti atliekas.
Kas darosi? Gyventojams kaina už atliekų tvarkymą iškelta didžiausia, tačiau stambios įmonės, tame tarpe didieji prekybos centrai moka dvigubai trigubai mažesnes kainas, nei gyventojai. Kauno Švara tvarkosi taip kaip jai patogu, gyventojo nuomonė ir reikalavimai neįdomūs. Kodėl? Ogi todėl, kad pagal Kauno valdžios pageidavimą, Kauno miesto gyventojas neturi teisės pasirinkti atliekų tvarkytojo
Kauno gyventojau, negi neatsibodo savo sąskaita dengti monopolisto nuostolius? Negi Tau nesvarbu, kad Tu padengi Kauno švaros išlaidas už didžiųjų įmonių šiukšlių išvežimą?
Taip bus ir toliau, kol kainas diktuos vienintelis atliekų vežėjas Kaune – savivaldybės įmonė „Kauno švara“.
Pasirašyk, jei nesutinki su Kauno savivaldybės proteguojama monopolija. Pasirašyk, jei sutinki, kad atliekų tvarkymas turi būti konkurencingas.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=174]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Indrė Č... kas per nesamonė? valdžia nenustoja mūsų stebinus.
2 Nina B... Atejo sunkmietis paprastiems zmonems...Ir Kauno m. savivaldybe tapo ne savivaldos organu, o savivaliautojos organu. iau laikas jiems suvokti, kad atlyginimus gauna uz tai, kad TARNAUTU miesteciu gerb
3 Inga M... konkurencija skatina neuzmigti ir judeti, tai atsiliepia darbo kokybei, už švaresnį Kauną
4 Viktoras ... Skaitau, kad monopolijoms turime vienareikšmiškai pasakyti "NE". Tą suprato ir kapitalizmo citadelė Amerika

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!