Pastatykite riedlenčių parduotuvę Šiauliuose

0 PARAŠAI

Kategorija:

Visi riedlentininkai nori kad Šiauliuose atsidarytų riedlenčių parduotuvė. Rodykime Europai savo miesto kultūrą. Ačiū tiems kas pasirašė

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Edvinas
Nemanau kad didziause problema yra ta jog reike toli vaziuoti pirkti riedlentes, esme ta kad lietuvoi riedlentes yra 5 kartus brangesnes nei pvz amerikoi, o is jos parsisiusti yra beveik neimanoma.
2 nesamone
ir kas is to? nusipirksit jus tas 20 riedlenciu, ir ka toliau veikt parduotuvei? kasdien gi neperkat po riedlente
3 G.Paidoraite
blet neturim kur nusipirkt riedlentes normalios, ka mum i Vilniu vaziuot?????

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.