Lazdynų tilto remontas turi būti atliekamas naktį

0 PARAŠAI

Kategorija:

Neseniai Vilniaus miesto gyventojai buvo maloniai nustebinti nauja Vilniaus aplinkkelio atkarpa, kuri jungė dideles transporto srautų arterijas pasiekiamas per Lazdynų tiltą. Ilgokai dalimis remontuotas tiltas nuo birželio mėnesio 2 d. darbo dienomis ir darbo laiku buvo visai uždarytas. Tiltu galima važiuoti nuo 22 val. iki 6 val. Krovininiams automobiliams eismas draudžiamas. Visuomeniniui transportui apribojimų nėra.
Ši peticija nėra prieš tilto remontą, ji net nėra prieš automobilių eismo ribojimą, bet ja norima pareiklauti paaiškinimo:
1. Kodėl tokio svarbaus tilto pagrindiniai remonto darbai neatliekami po darbo valandų, naktimis arba savaitgaliais, kad darbo dienos metu galėtume juo važiuoti?
2. Kodėl privažiuojant prie tilto nėra informacijos, kuri nurodytų aplinkkelius, ir ženklinimo, kad eismo dalyviams (ypač miesto svečiams, nepažįstantiems miesto) nereikėtų apsisukti jau pamačius draudžiamą ženklą ? Kam reikia visą dieną budėti policijai, sargams ir kitokiems eismo reguliuotojams?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Tomas
Jau gana tų kamščių, degalų sąnaudų, oro užterštumo...
2 I.
nakty nera tokio didelio automobiliu srauto. kai yra taisomas tiltas tai savanoriu prospekte labai dideli kamsciai buna, tad manyciau kaip ir visose issivysciusiose salyse kelio darbus reikia atlikti
3 Birute
Tilto remontas turi buti atliekamas ne darbo laiku.
4 JELENA
Remonto darbai turi būti vykdomi visą parą, o ne gainiojama technika du kartus per dieną iš stovėjimo aikštelės į darbų vietą ir atgal.
5 Giedrė
jeigu jau ne nakt5, tai bent jau leist7 eism1 tiltu iki 7.00 valandos ryto
6 Ilma
Tilta uzdare, o kaip ryte itilpti i ta pati autobusa? Neimanoma!!!Arba jis nebeatvaziuoja, arba atvaziuoja sausakimsas su klykianciais zmonemis. Padejome masinas, o nuvaz. su viesuoju didz. problema!!
7 VirginijaMačiulienė
Gyvenu Lazynuose,tai baisi problema gyventojams,bet valdžiai neidomios gyventojų problemos
8 Linas
Kam reikia visą dieną budėti policijai, sargams ir kitokiems eismo reguliuotojams?
9 Rita
pritariu, kad darbai turetu vykti po darbo valandu. Be galo didelis lankstas.
10 Jevgenijus
nesupratau-"o darbo dienomis leisti tiltu naudotis tiems, kam jis skirtas". turetu buti skirtas tik viesajam transportui
11 V.
Dar aplinkeliuose tegul piko metu pradeda kelius remontuot, tada dar maloniau butu.
12 V.
Kai statė Vilniaus vartus, tai darbai vykdavo naktimis. Kodėl ir šiuo metu negalima taip daryti?
13 R.
Šaunuoliai, kurie apie tai pagalvojo. Taip ir turėtų būti, o jei įmonė, vykdanti darbus negali ar nenori to daryti, tai dabar, sunkmečio laikais atsiras tokia įmonė, kuri mielai perims darbus.
14 Julita
Lazdynų tilto remontas turi būti atliekamas naktį!
15 Visiska
NEkliedekit, jei kazkas nepatinka vaziuokit viesuoju trnasportu.Kas bus jei dar masinos vaziuos per tilta, isvis sugrius..O jei nenorit veluot tiltas iki 6 val ryo atidarytas, vaziuokit, ir neveluosit
16 M.Rainskis
visoje europoje tokie objektai o beje ir smulkesni darbai atliekami nakti kad netrugdyti zmonem pas mus deja i paprasta zmogu valdziai nusispjaut.
17 Gintaras
Kelione i darba uztrunka valanda ilgiau ir kainuoja papildomu 10lt benzino kasdien
18 Gintė
dirbti nakty??gal pati eik ir dirbk..ir bėje,tas tiltas atrodo tuoj sugriūs,ir jei dieną ten mainos važinėtų,tai manau taip ir atsitiktų
19 Genė
gal galetumete praleisti automobilius nuo ryto pvz.7 val iki 8 val ir vakare nuo 17 val iki20 val vistiek šiomis valandomis prie tilto remonto nedirbama nes neįmanoma atvažiuoti laiku į darbą ir grįžt
20 A.Šimelis
eismas galetu buti uzdraustas nuo 10-00 iki 16-00val., arba ribojamas dalinai, piko metu leidziant lengvuju automobilu eisma aktualia kryptimi, rytais- centro p., vakarais- Lazdynu.
21 A.Rainskij
TOKIE DARBAI TURI BUTI ATLIEKAMI NAKTI, KAIP TAI DAROMA VISOJE EUROPOJE !
22 Algimantas
padidėjusios spūstys,nearganizuotas pagrindinių gatvių pravažiavimas sugadina nuotaika, teršia miesta.
23 Edvardas
pagrindiniai remonto turetu būti atliekami po darbo valandų arba naktimis
24 Elvyra
pasisakau,kad Lazdynu tilto remonto darbai butu vykdomi naktimis ir savaitgaliais