Lazdynų tilto remontas turi būti atliekamas naktį

0 PARAŠAI

Kategorija:

Neseniai Vilniaus miesto gyventojai buvo maloniai nustebinti nauja Vilniaus aplinkkelio atkarpa, kuri jungė dideles transporto srautų arterijas pasiekiamas per Lazdynų tiltą. Ilgokai dalimis remontuotas tiltas nuo birželio mėnesio 2 d. darbo dienomis ir darbo laiku buvo visai uždarytas. Tiltu galima važiuoti nuo 22 val. iki 6 val. Krovininiams automobiliams eismas draudžiamas. Visuomeniniui transportui apribojimų nėra.
Ši peticija nėra prieš tilto remontą, ji net nėra prieš automobilių eismo ribojimą, bet ja norima pareiklauti paaiškinimo:
1. Kodėl tokio svarbaus tilto pagrindiniai remonto darbai neatliekami po darbo valandų, naktimis arba savaitgaliais, kad darbo dienos metu galėtume juo važiuoti?
2. Kodėl privažiuojant prie tilto nėra informacijos, kuri nurodytų aplinkkelius, ir ženklinimo, kad eismo dalyviams (ypač miesto svečiams, nepažįstantiems miesto) nereikėtų apsisukti jau pamačius draudžiamą ženklą ? Kam reikia visą dieną budėti policijai, sargams ir kitokiems eismo reguliuotojams?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Tomas G.... Jau gana tų kamščių, degalų sąnaudų, oro užterštumo...
2 I. Rin... nakty nera tokio didelio automobiliu srauto. kai yra taisomas tiltas tai savanoriu prospekte labai dideli kamsciai buna, tad manyciau kaip ir visose issivysciusiose salyse kelio darbus reikia atlikti
3 Birute Stu... Tilto remontas turi buti atliekamas ne darbo laiku.
4 JELENA KUT... Remonto darbai turi būti vykdomi visą parą, o ne gainiojama technika du kartus per dieną iš stovėjimo aikštelės į darbų vietą ir atgal.
5 Giedrė Vai... jeigu jau ne nakt5, tai bent jau leist7 eism1 tiltu iki 7.00 valandos ryto
6 Ilma SKu... Tilta uzdare, o kaip ryte itilpti i ta pati autobusa? Neimanoma!!!Arba jis nebeatvaziuoja, arba atvaziuoja sausakimsas su klykianciais zmonemis. Padejome masinas, o nuvaz. su viesuoju didz. problema!!
7 VirginijaMačiulienė ... Gyvenu Lazynuose,tai baisi problema gyventojams,bet valdžiai neidomios gyventojų problemos
8 Linas Lod... Kam reikia visą dieną budėti policijai, sargams ir kitokiems eismo reguliuotojams?
9 Rita Rai... pritariu, kad darbai turetu vykti po darbo valandu. Be galo didelis lankstas.
10 Jevgenijus Gri... nesupratau-"o darbo dienomis leisti tiltu naudotis tiems, kam jis skirtas". turetu buti skirtas tik viesajam transportui