Studijų reforma - Pats blogiausias sprendimas

0 PARAŠAI

Kategorija:

Studijų reforma žlugdo ne vieno moksleivio gyvenimo planus. Nemažai abiturientų yra priversti keisti savo ateitį, kurios jie noretų del šios reformos.Tokio masto reforma negali būti priimta likus tiek mažai laiko iki egzaminų sesijos pradžios. Visi , kuriems NEVIENODAI ,pasirašykit šią reformą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aistė I... Kvailiai visiski musu valdzioj sedi. Tokiu bukaprociu turbut nei viena valstybe daugiau neturi, nebent kokioj afrikos tautelej, nors ir tai abejotina...
2 Z.Anglickis ... turi buti tai daroma nuosekliai.antra vertus musu tauta bandoma paversti berasciais,arba isiskolinusiais vergais o tada tiesiog valdyti mus kaip kazkada veike tarybine valdzia.kur gi visa tai veda?
3 Indrė Č... čia ne jokia reforma, čia paprasčiausias švietimo sistemos (ir taip netobulos) NAIKINIMAS. STOP šiai ALE reformai !
4 A.Baliukonytė ... ačiū valdžiai už tai, kad negalėsiu mokytis to, apie ką svajojau 5 metus
5 PAVARDENIS ... ar taip stengiates del musu ? del visu geros ateities ? galim nepergyvent jos nebebus. . .
6 E. K... Mokslai per brangus ir isvis si reforma pati didziausia kvailyste
7 Arnold R... Nieko keisto, kad dauguma išvažiuoja į užsienį, ten, beje, mokslas yra nemokamas, o dar Lietuvos valdžia "verkia", kad daug žmonių palieka šalį, šiais metais bent žinome kam dėkoti.
8 tiem k... tie kas mokinosi tai tiem tikrai nelabai reikia keisti savo ateiti, tad baik verkt
9 Egle K... mano nuomone, jei mokukla baiges asmuo nori testi mokslus ir igyti tam tikra specialybe, tam turetu butu suteiktos visos galimybes