Simpsonai ir kiti filmukai Taip

0 PARAŠAI

Kategorija:

Aš manau, kad visame pasaulyje yra labai populiarus animacinis filmukas "Simpsonai". Dar niekas, manau, nebuvo uždraudęs tokio populiaraus filmuko. "Na palauk' filmukas yra irgi labai populiarus. Aš manau, kad visi seimo nariai užaugo žiūrėdami "Na palauk", tai tegul leidžia mums - vaikams užaugti su animaciniu filmuku "Simpsonai". Prašau visų pasirašyti šitoje peticijoje.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 M.S. ... Nesamone kai uzdraus simpsonus taigi jis nera jau toks ziaurus kaip mustynes per btw lnk
2 Povilas ... Aš nesuprantu, per LNK arba BTV rodo didesnį smurtą, bet ne "Simpsonus" nori uždrausti. Seimo nariai jūs paklauskit savo vaikų ar jiems įdomu "Simpsonai" ar ne.
3 Goda M... Ko jūs kimbat dėl simpsonų. ? O per LNK.Rodo dar žiauresnius. Mūštynęs.O Simpsonai vien dėl to kad Haumeris smaugia Bartą. O per LNK. Mėlynasis drakonas. Gi mes vaikai.
4 A. J... jei tokius filmukus uzdraus, vaikams nebus ka ziureti. Jie tik dar ziauresni bus. Taskas.
5 Neesme ... jei si istatyma priims, tai per tv mes matysime tik ,,Nieko gero" ir ,,Neidomu" Jei dar ir tiek pamatysime.
6 supyksi i... jei uzdraus simpsonus kils streikas prie seimo tipo rumu...manau kad simpsonu nereikia uzdrausti...jei seimas mano kad uzdrade simpsonus mes busim geresni tai klysta..vaikai pasidarys zymiai ziaresni
7 Siela ... Nu žinot, visaj iš proto išsikraustėt, kad norit simpsonus uždraust. Patikėkit geriau nebandykit, nes seimo pastato gal;i nebelikti tikrai.
8 Virginija G... Žiūriu šituos multikus jau 5 metus ir nesamone butu jei uzdraustu. Neturi valstybe matyt kuo rupintis be to...
9 Aurimas M... Jei dar lietuvoj uzdraus filmukus rodyt tai galesim jaustis kaip kalejime ;)
10 Aivaras D... jau neturi ko prisigalvot daugiau !! ko jum tie simpsonai trukdo ka ??
11 Gintarė ... Nedarykit nesamonių, užsiemat ne tuo kuo reikėtų. Yra rimtų bėdų Lietuvoje, o čia filmukas "gadina" jiems viską. Riboto mastymo seimūnai!
12 J.Špatis ... Ka darot ? Isrenkam tai bent sudo nemalkit seime durneliai.
13 agne ... kaip galite uzdrausti?? jus jau sawo atgywenot, ir galwojat mum nereik multiku? pagalwokit apie sawo anukus, ka jie ziures??? jei rusiskus norit uzdrauti multikus, pasakas, nedarykit nesamoniu!!!
14 marius ... uz,,,jukpatys uzaugo prie napalauk ir t.t,,,nejau jie jaucias nevisaverciai???sutraumuoti???
15 Mantvydas Ž... Na, reikia buti tikrai kvailam, kad priimti toki įstatymą
16 D.M ... ei neatimkit sito daikto nevien nepilnameciai ziuri juos pvz mano tevai dedes net kelios tetos
17 Simsonas ... Nu nebesvaikit dar ir vaikus i krize tuo paciu link kiemu bastytis ant buldiuru ir narkomanija uzsimti
18 Lukas S... Faktas tas,kad jaigu is musu atimtu ,simpsonu filmuka... daug vaiku manau butu tikrai suzlugdyti:D nes gi kiekvienas gryzes is po mokyklos laukiame 3valandos... kad galetumem 25minutes juoktis:)
19 Aistė Š... "Simsonai" turi likti nes tai yra populiariausias ir idomiausias filmukas.
20 J.Taraskevic ... Geriau tegu uzdraudzia visokius x-men'us ir pan. Nes tuose animaciniuose filmukose vien tik zudoma ir niokojama!!!o
21 E.Vapšytė ... tai gal dar ir visiems girtuokliams uzdrauskite vaiksciot vakarais :DDD tada tai jau bus tvarka tipo :DDD juokdariai...
22 aurelija ... Aš manau, kad visame pasaulyje yra labai populiarus animacinis filmukas "Simpsonai". Dar niekas, manau, nebuvo uždraudęs tokio populiaraus filmuko. "Na palauk' filmukas yra irgi labai populiarus. Aš m