Kanceliariniams politikų pinigams ne

0 PARAŠAI

Kategorija:

Noriu, kad žmonės, nuolat kenčiantys nuo straipsnių ir informacijos apie nedarbą, "Sodros" išmokų vėlavimą, biudžeto "taupymą" iš Lietuvos gyventojų ar įmonių atimant paskutinius grašius...nuolat laukiant mamoms ir bedarbiams pašalpų, bet truputi leistų pagalvoti ir valdžiai...
Gal reiktų jiems pasinaikinti tokias didžiules privilegijas? Seimūnų yra ne vienas.Kas mėnesį jie gauna garantuotas didžiules algas, reprezentacinius pinigus (ministrai), kanceliarinius pinigus. Kai šalį siaubia krizė ir bandoma taupyti visų varganųjų sąskaita, valdantieji tuo tarpu už mūsų mokėtojų pinigus perka brangius servizus, poilsiauja viešbučiuose, perka prabangias mašinas ir pan. Ar paprastai liaudžiai ne per skaudu išlaikyti kelis "privilegijuotuosius"?

Aš prašau, kad pasirašytų visi tie, kurie palaiko mano nuomonę ir pritaria, kad valdžia turėtų visų pirma peržvelgti SAVO išlaidas, nereikalingus pirkinius, prabangos prekes.
Noriu, kad pasirašytų visi, kurie mano, jog KANCELIARINIAI pinigai ir būtų skirti tik pieštukams, drožtukams, popieriui. Na gali jie nusipirkti ir tualetinio popieriaus, bet ne džipus ir poilsį prabangiame viešbutyje. Paprasta liaudis irgi pavargus. Mes irgi norime pailsėti ir "nebetempti" visų politikų ant mūsų "kupros"...

Tegu mažinasi KANCELIARINES išlaidas bent iki 1000lt.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Rima
piestukui,trintukui ir porai sasiuviniu jiems pakaks ir 50 lt,lai valstybe skiria isiems vaikams irgi po kokius 300 lt i men kancialiarinems prekems gal tada bus saziningiau
2 Danute
visi dirbantieji perka ir pieštukus ir popierių. jie gaudami didžiulius atlyginimus tikrai gali nusipirkti.
3 Birutė
Galėtų susimažinti padėjėjų (giminaičių) skaičių. Tegul nedaro klaidų mažiau reikės naudoti trintukus.
4 I.
Teisingai, visai panaikinti kanceliarines išlaidas
5 L.Barkauskienę
Bet nei vienoje valdiškoje įstaigoje asmeniškai darbuotojui neskiriami pinigai drožtukam ir pieštukams.
6 Sng
Uz tokia didele alga galima ir piestuka nusipirkti. Man ju nieks neperka.
7 saulius
maziau biurokratijos ir nereikes kanc islaidu. gal dar skalbimo islaidu jiems reik.
8 Edmundas
siūlau visiskai panaikinti, kuri valstybinė įstaiga dar turi tokia prabanga?
9 Renata
manau 1000 lt piestukams ir droztukams iki kaklo...
10 Giedre
Galetu jas isvis atimti, o padaryti koki kanc. skyriu, kuris aprupintu tais piestukais ir vokais.
11 Milda
Tegu valdžia parodo pavyzdį ir dirba skaidriai - tada gal ir tauta liausis vogus...
12 T.Aliasas
pritariu visom keturiom, tegu is viso panaikina ta prieda, juk mes paprasti patys perkam ...juolab kas ten kainuoja? rasikliai, trintukai, popierius uz 3000 lt? juokinga..
13 Donata
visu 100% uz tai, kad politikams skirtos sumos kanceliarijai mazetu iki 1000lt (siuo metu daugelis zmoniu, del tokios algos velniai zino ka padarytu)
14 Narimantas
Uz ka cia dabar jiems - visi patys nusiperka kancialiarines prekes darbui ir visi patys susimoka uz kura - tai ir seimunai sugebes
15 Egle
juk krize turetu liesti ir gerbiamus seimo narius...
16 VIP
Atlyginimas nebesieks nei 1500 Lt, o seimūnai vien "kanceliarinėms" - daugiau kaip 3000. O kas mums prideda prie atlyginimo kanceliarinėms? Ir apskritai, ar ten yra bent vienas, turintis smegenų?
17 Renata
Valdzia jau nori visai mus nustekenti.Patys uzsidirbam pinigelius,mokam mokescius.O kam??Geriau tada nelegaliai dirbt ir taupyt kisenej.Tada niekas neatims ka uzdirbom.
18 J.
Tai va kad seimo kanceliarines islaidos didesnes uz dabar siulomas lubas motinystes pasalpai. ZIAURU
19 vytas
kanceliarines gali nusipirkti is savo atlyginimo. Taip kaip ir visi LT zmones
20 Justina
mazinkites, prastinkites!!! kai kurie zmones pinigu duonai neturi, o jum kanceliarinem prekem tukstanciais reikia....GEDA!!!
21 marius
juk taupymas tai tegu nuo saves pradeda parodo pavyzdy
22 A.Vasylius.
Visi žmonės yra lygūs.Niekas neturėrų gauti joių priedų,premjų papildomų atlyginimų.Jeigu yra atliekamų litų,tai mokėti visiems gyventojams po vienodą sumą.juk ir pensininkui reikia popieriaus ir vis
23 Jūratė
Siūlau sumažinti iki 0 Lt, palikti tik atlyginimą.
24 M.Abelkyte
nera cia ko slepti, kai esi tautos isrinktas. Manau visos seimunu islaidos turetu buti viesinamos int.puslapyje. O uz islaidavimo improvizacijas susimoketi is savo kisenes su pripliusuota bauda.
25 žaimantas,žemaitis
esu mokytojas.popiieriu darbe netruksta.bet popieriu ir netik ji perku pats.
26 Ivona
Tegu rašo tušinukais už 1lt,brangiu jau prisipirke...
27 E.
valdininkai, nekiskit nagu prie motinystes pasalpu. Kas liecia pensininkus, tai greit visai nebeapsimokes moket sodrai, nes zmogus iki pencijos net nebeisgyvens
28 J.Balkuviene
aš dirbu vyr. buhaltere, o kanceliarinėme prekėms per mėnesį išleidžiu iki 300 Lt. Nebūtina pirkti popieriaus paauksuotais kampais, kad tinkamai vykdytum savo pareigas.
29 kristina
as uz tai kad jas jiems nuimtu tegu mokasi is savu algu
30 Rolandas
Visu ategoriju politiku, valdininku ir valstybes tarnautoju algos turetu buti gerokai sumazinos.

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21523)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų.