Už regbio stadioną Vilniaus Vingio parke

Vilniaus Vingio parke įsikūrusiam regbio stadionui, kurį už savo lėšas sukūrė šios sporto šakos entuziastai, iškilo pavojus. Jį bandantis perimti Olimpinis centras siekia išstumti regbininkus iš jų namų. Reikalaujame, kad būtų įvertintos visos investicijos įdėtos į šio stadiono atgaivinimą ir sudarytos sąlygos regbininkams jame ir toliau nevaržomai sportuoti pačiomis palankiausiomis sąlygomis, t.y. nekeičiant dabartinės tvarkos. Suprantame, kad Olimpinis centras gali pretenduoti į žemę, ant kurios yra dabartinis stadionas, bet jokiu būdu nesutinkame, kad kažkas kitas, išskyrus regbininkus, atgaivinusius šį buvusį Vingio parko užkampį, nustatinėtų jame savo sąlygas ir keltų ultimatumus.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 andeius
SVEIKI LABAI REIKALINGA JUSU PAGALBA VARGSAMS PABEGELIU VAIKAMS IS TABORO PRASOM SIUSTI PINIGUS I PAYPAL SASKAITA [email protected]
2 mindaugas
salin rankas nuo regnio stadiono jus funkcionieriai ir kabinetines ziurkes!
3 Andrius
butinai reikia-puikus idomus sportas, grazioje vietoje...
4 Dovydas
Jeigu jau pinigu neateina, reiskias nera naudos ? Jus zlugdot valstybe visiskai, vietoi to kad skatint jaunima sportuot, jus sitokiais veiksmais juos pastumejat is neturejimo ka veikt gert rukyt ir t.
5 G.Sapranavicius
Kad valstybe nieko neduoda tai seniai aisku , taciau , kad atima jau nesamone !
6 Artūras
Neitiketina, kad vietoj finansines paramos bandoma sužlugdyti Lietuvos regbi, kuris ir taip laikosi virš vandens entuziastu deka. Ypatingai po paskutiniuoju metu demonstruojamu fantastiniu rezultatu.
7 Tomas
Biurokratai salin smirdancias rankas nuo stadiono!!
8 Linas,
Kiekvienas turi teise uzsiimti tuo kuo nori jei tai nekenkia aplinkiniams. Nesu didelis regbio gerbejas bet esu uz tai kad jiems butu sudarytos galimybes zaisti ;)
9 Justas
Ziauri ta savivaldybe, o patys kalba per tv ir per kur tik gali "Garsinkime lietuva". Eikit jus garsintojai....ne valstybes galvom garsint, o zmonem su tikslais bei gerais darbais. Geda savivaldybei
10 Greta
tiesiog geda kad taip elgiasi !!! Ruso laikai baigesi, tikiuosi
11 K.Eimanavicius
Palikit ta stadiona. Ar visai isprotejot? VIeninteli turim..
12 Povilas
Už regbį juk toks nerealus žaidimas, geriausi prisiminimai sporte kas liečia vaikyste sietini su regbiu
13 Alastor
tik vienas yra ir tą vienintelį nori atimti... palikit stadioną ramybėje.
14 Arvydas
Geras klausimas būtų jiems užduoti ar kada jie ( iš kūno kultūros ir sporto departamento) yra laike rankoje kastuva spėju kad ne ir tikrai nežino kaip yra sunku atstatyti.
15 Saulius
kol buvo bulviu laukas - niekam nereikalingas stadionas buvo....
16 mantas
Palikit ta stadiona ramybei grazus bei tvarkingas stadionas
17 Jurate
Tiesiog nera zodziu kad sportininkus kurie taip slovina Lietuva pasaulyje taip gali zlugdyti olimpinis sporto centras GEDA
18 J.Jakubauskas
noriu prisideti ,nes lankau regby ir tai man labai svarbu
19 Justas
Neitiketina kaip funkcionieriai tvarkosi neziuredami net i tai kiek daug darbo ir sirdies ideta i stadiono atnaujinima. Pries 20 metu ten zaidziau, dabar savo 2 sunum pavydziu tokiu salygu. Amoralu!
20 R.Jarista
Ar grazu atimti kai jie sutvarke ta lauka? tik grazu ir jau valdziai prireike
21 Gytis
vagiuuuu valdziaa, vagiuuu valstybe, ir liandsbergis vagis, vagiu ir vyriausybe. (citata is zinomos dainos :))
22 Sabina
Reikia i6saugoti vienintelį Regbio stadijoną Vilniuj !
23 V.Avsejenko
Aš už jaunuosius regbininkus, Dėdės neskriauskit jaunimo!
24 A.Pilius
valdžia beširdė nori ir iš vaiku atimti galimybe sportuoti , padarykit juos debilais , kas valdžiai uždirbs pensijas?
25 Mantas
Komunistų ligos paveldimos - gali viską "nusavinti" teisės aktais, o ką kūrė žmonės savu darbu, entuziazmu - į tai nusispjaut... Ateis teisingumo valanda!
26 Nerius
Geda valdzios vyrams. Vietoj to, kad ateitu pasportuoti, Jie gatavi savo pilvus prikimsti dar vienu kasniu svetimo gerio.
27 Zenonas
Kada bus kokia nors tvarka ir teisingumas? Viską padarė vieni(regbininkai), o naudotis nori kiti. Nedaleisti.
28 Kymantas
butu padaryta didele zala ir neatleistina klaida regbininku atzvilgiu.
29 Monika
Jiems svarbu atimti, o ne duoti. Už REGBĮ. SOS!!!!!!!!!
30 Aistė
Nedarykit gėdos tautai atimdami stadioną be jokios gilios prasmės.

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21689)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų.