Simpsonų ir, net Lietuviškų pasakų uždraudimui - NE!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Seimas pritarė prieštaringai vertinamo Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatymo naujai redakcijai. Pasak kritikų, įstatymas draus net ir viešai skaityti brolių Grimų pasakas. Svarstydami pataisas, Seimo nariai susiginčijo, ar seksualinė orientacija yra įsitikinimas, ar ne.
Įstatymo kritikai teigia, kad projekte minimos sąvokos – neapibrėžtos, o priėmus tokias pataisas televizijos atsidurs kuriozinėse situacijose, kai negalės be 23 valandos rodyti net dokumentinių filmų. Esą skaitant įstatymą paraidžiui galima suprasti, kad nepilnamečiams žalą daro ir pasakos, ir religinė informacija.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Domante B... Jie mano kad taip apsaugos vaikus??? kai tiek yvairiu puslapiu yra lengvai prienami vaikams
2 Donatas L... Reikia perversmo ir greitai, nes Lietuva is pajuokos valstybes virs i visiska klaunu sali.
3 Rimas ... Nju blt kazkoks ABSURDAS !!! Neisiwaizduoju kaip SEIMAS galejo pritarti tokiam KWAILAM istatymui...? ? ?
4 Alvigita M... Ką vaikai veiks po pamokų jeigu filmukų nerodys? Toks Aurimas sakė: Tv - Po 12.
5 Greta K... Seimūnams reiktų persišviesti galvas jei tokius įstatymus priima
6 Priestaraujanti. ... kas per atsiprasant DEBILAS sugalvojo sita istatyma? Mano manymu prezidente ilgai savo poste neisbus. Vien vaikai ja nuvers.
7 Gediminas. M... nuverskim prezidente nes moteris valdizioj suzlugdys lietuva
8 Egle K... ar siais laikais televizija sudomins rodydama mike pukuotuka?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!