LRTK sprendimu pažeidžiamos vartotojų teisės

Mes, pasirašiusieji šią peticiją, prieštaraujame Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimui trumpinti TV kanalų “TV1”, “TV 6”, “Info TV”, “Liuks!”, “BTV” transliacijų laiką skaitmeninės televizijos vartotojams. Planuojama aukščiau minėtus kanalus darbo dienomis transliuoti tik nuo 18 val., tai reiškia, kad šių televizijų transliacija sutrumpėja net 2 kartus. Tai vienašališkas sprendimas, pažeidžiantis skaitmeninės televizijos vartotojų teises.

Prašome Jūsų palaikyti vartotojus perėjusius ar ketinančius pereiti prie skaitmeninės televizijos (įsigijusius priedėlius, naujus televizorius ir panašiai), kurie tikėjosi gauti ne prastesnę paslaugą negu turėjo iki šiol, o dėl šio LRTK sprendimo gali nukentėti.

Mes norime pareikšti Lietuvos radijo ir televizijos komisijai, kad priimant svarbius sprendimus, kurie turi įtakos vartotojui, negali būti diskriminuojamos atskiros vartotojų grupės. Reikalaujame priimtą sprendimą pakeisti arba atšaukti.

(Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimo tekstą galite rasti šiuo adresu http://www.rtk.lt/lt/news2.php?strid=1005&id=33380)

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Laurynas
nesamone, jaigu as savo laisvalaiky leidziu prie tu tv kanalu? ka siulot?
2 E.Lavrinovicius
Galit isjunkt, bet bent TV6 palikit. Geriausias kanalas.
3 Ruta
Atsiprasome mes su drauge ne ten papoleme ir paraseme apie Rybak'a prasau mums atleisti ir nekreipti DEMESIO i ta zinute.ACIU!
4 Ana*
Mes visos Alexandro Rybak'o fanes norime jo koncerto Lietuvoje.
5 G.Kvietkauskas
geriau nebus jei sutrumpins transliacijas iki 6 val. trukmes
6 emilis
jei trumpina laika tai tegul uz iranga puse pinigu dabar kompensuoja
7 L.
Tai ką dabar man daryt kai nusipirkau DVB-T imtuvą,, norėdamas žiūrėti kokybiškus kanalus? Najaugi visai teks likti be TV? Tokiais savo sprendimais Jūs tik patys apsunkinat perėjimą prie DVB-T ...
8 Š.
Draudimas yra visiška nesamonė. Kai kitos šalys tobulėja ir vedasi skaitmenines televizijas, mes kažkodėl žengiam atgal to atsisakydami.. Kur progresas?!
9 TVDB.lt
aš prieš tai, kad būtų ribojamas skaitmeninės tv rodymo laikas, bet už tai, kad analoginė (kabelinė) televizija būtų greičiau išjunkta. Ačiū už šią peticiją
10 D.Mikulis
nesupratau as ju sito sprendimo, yveskime mokesty gal uz kvepavima oru jei net tv rodyo laika trumpinam kaip prie rusu buvo ;D
11 D.
Kas per nesamone? Skelbiama kad nuo 2011 metu analogine televizija bus nutraukta, todel isitaisiau antzemenine skaitmenine televizija, o dabar man trumpis ziurejimo laika? Kas per nesamone?
12 E.
Ne, cia mane pribloske. Dabar ir taip TV3 apribota transliacija.
13 Tomas.P
Visiška beprotystė, koks to tikslas dabar tik ir siuloma yra diegtis skaitmeninę televizija ir dauguma diegiasi, o čia nori sutrumpinti laika tai kokių galų tada ji iš vis yra pradėta.
14 Tomas
Tegul geriau TV3, LNK nerodo, kad ir iki 18:45, nes iki to laiko ten nėra ką žiūrėti, išskyrus muilo operas, šitie kanalai daug geresni
15 V.
Kam ivedinet tada skaitmenine tv paskui ja vel atjungt? Matyt kaskam per mazai pinigu i kisene nubyra, o paskui vel pajungt vienu zodziu lietuviskas biznis!!!!!!!!
16 G.Kacerauskas
na nz kaip ce grizti prie analogo kaip tiek pinigu sukista i imtuvus o tuos priedelisu vis daugiau zmoniu isigija
17 Ramunas
Tai kam man ta televizija jei TV6 negaliu paziuret?
18 Evaldas
tai absurdiska, bet cia bananu salis, ir jau nebestebina.
19 jurgita
noreciau, kad tie kanalai butu rodomi visa diena, o ne tik po pietu
20 E.Kilinskas
Pasidžiaugėm pažanga ir užteks kažkas nusprendė....
21 Miroslovas
Is Visuomenes informavimo ist.: "LRTK veiklai finansuoti transliuotojai ir retransliuotojai, išskyrus LRT, <..>,kas mėnesį privalo įmokėti į LRTK sąskaitą 0,8% pajamų, gautų iš reklamos ir t.t." ;-)
22 Algis
Tai negali būti ekonominis sprendimas, nes būtent analoginės TV transliavimo kastai yra didziausi, ją reiktų ir trumpinti. Vardan kažkieno siaurų interesų stabdomas technologinis šalies progresas.
23 D.Didzgalvis
LRTK - kas man kompensuos uz isigyta imtuva, kuri nupirkau turedamas lukescius matyti visa diena sias programas??? Normaliu atveju turetumet perduoti si resursa kitiems jei TV nevykdyto isipareigojimu
24 V.
LRTK komisiją skyrė senas seimas http://www.rtk.lt/lt/static2.php?strid=31357&&addinf=31357
25 R.Fedosovas
Mazindami transliaciju laika , nebeturesit ziurovu isvis ...
26 Aurimas
Baikit leist nesamoningus istatymus, arba bent GERAI apsvarstykit ka leidziat
27 absurdas
bet kagi tu ziurove darytum jei del nerealiu telecentro ikainiu uz skaitmenini signala pvz tv3 , lnk ar kt TVvisai nutrauktu transliacijas? be to ir kagi tu ten ziuri per pvz tv6 iki 18 val? kas tave
28 V.Mincevicius
Mokesi uz tai kad turime namie televizoriu , nesvarbu kad jis nieko nerodys :D Tikroji lietuvos politika primena Cipolno nuotykius , kai ivede mokesti uz ora :D
29 D.Leonovas
Nepirkit nauju televizoriu ir antenu, vis tiek negausite tinkamu paslaugu. Gal neverte ir pereiti prie skaitmenines tv nuo 2012m. juk pinigu neuzteks
30 Sigitas
Galima suvienodinti analoginės ir skaitmeninės TV transliacijos laiką, pvz transliuoti rytais iki 12 val., tada daryti iki 15 val. pertrauką, kaip buvo prieš ~10m.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (572)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.