KVietimas atsisakyti "E" ir GMO

0 PARAŠAI

Kategorija:

MES, žemiau pasirašiusieji, kviečiame visas Lietuvos maisto pramonės įmones, nepriklausomai nuo jų dydžio bei gamybos apimčių, atsisakyti nereikalingų "E" priedų bei genetiškai modifikuotų produktų. Prašome visų įmonių vadovų, gamybos technologijų specialistų bei receptūrų sudarytojų, peržiūrėti kiekvieno produkto sudėtį ir pradėti gaminti savo gaminius nebenaudojant "E" ir GMO.

Tikime, kad masiškai Lietuvoje gaminami sveiki maisto produktai, sukurs gerą mūsų šlies įvaizdį Europoje, praplės pačių įmonių produktų realizavimo ribas bei padės užauginti sveikas ateinančias kartas. Mes- Lietuvos vartotojai- norime pirkti jūsų įmonių gaminamą sveiką produkciją ir jausti, kad jūsų įmonės atsakingai žiūri į mūsų ir mūsų vaikų sveikatą.

Mes norime pirkti sveiką maistą. Jūsų pastangos atsisakyti žalingų priedų bus tikrai mūsų visų įvertintos.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rasma G... noriu sulaukti senatves bet be vezio ar dar kazkokiu ligu taip sulaukti normaliu ir neisisigimusiu vaiku
2 Egidijus K... Tai yra būtinybė,atsisakyti gyventojų naikinimo.STOP GYVENTOJŲ NAIKINIMUI.
3 Tomas M... E ir GMO buvo pradėti naudoti, nes buvo tvirtinama kad taip galės išmaitinti visą pasaulį. Pasiteisino?
4 V. Š... http://sveikatossaltinis.blogas.lt/cukrus-legalus-narkotikas-6.html#comment-28425
5 Aurimas B... na visu E gal ir nereikia atsisakyti nes ir vanduo ir druska ir kiti kasdieniai dalykai e zymimi, taciau tokiu baisiu dalyku kaip E621 visokiu kancerogenu ir ypac GMO reikia atsisakyti...
6 Viktorija.K ... aš jau seniai stengiuosi nevartoti maisto su E, aš už ekologišką maistą
7 Aldona j... Suteikite teisę rinktis, svaiko maisto pirkimas tik didės
8 P.Bursovas ... Jokiu E, jokiu GMO! mum reikalingas sveikas maistas!
9 G.Sidaraviciute ... kas is to kad mes cia pasirasinejam. pvz. : kad atostogos butu nuo birzelio1 kiek daug zmoniu pasirase ir nieko is to...
10 skrajunas m... uztenka druskos ir pipiru!!!!!galima koki egzotiskesni prieskoni......pagal skoni..........
11 Asta M... Noriu, kad mano vaikai ir anūkai valgytų sveiką maistą.
12 A. M... Nebenorim juokiu glutomatu, natrio benzoatu ir skonio stiprikliu!!!! Pradekit gi pagaliau maitinti mus naturaliais produktais, kodel turime sirgti ivairiomis ligomis?
13 Vytautas S... Jei nebus atsisakyta genetiskai modifikuotu produktu musu laukia simtaprocentinis isnykimas(tai tikros zinios)
14 Martynas P... Linkiu Jums sąžinės, brangieji. Būkime sąžiningi vieni kitų atžvilgiu. Pasaulis mažesnis, nei mums atrodo :)
15 A.Žvirblienė ... Būkim įdomūs europai savo tvirtos nuomones turejimu ir ryztingais sprendimais
16 R.Kapraviciute ... Man ne tas pats-ka mes valgome-kiek vezio formu-viskas prasideda ka ir kaip auginame-perdirbame..ir kokiu e ar pan. prideda..taip kad reikia pradet nuo visu GMO ir E ir neleist pramoninkams lobt..
17 Lina B... Aš už sveiką,šviežią ir ekologišką maistą :)
18 Donata M... Bet aš tai nemanau, kad tokios peticijos kažką gali pakeist..
19 Vytautas S... ateitis be E ir GMO. Nebutina ieskoti kuo pigiau pagaminti produkcijos ir gauti greita pelna vien del to naudojant GMO ir E.
20 Gintarė A... Deja, manau, kad ne peticijomis pasieksime geresnę maisto kokybę Lietuvoje, tačiau džiugu, kad išnaudojama žodžio laisvė ir sąmojingumas.
21 Viktorija P... Prie nereikalinguju priskirciau bent jau - kvapu stipriklius, daziklius ir pan.
22 Erika D... jei neisnyksime del mazo gimstamumo, tai sunaikinsime vaikus civilizacijos "atradimais"
23 R. K... Pageidautinas šimtaprocentinis skaidrumas ir aiškumas, kad daiktai būtų vadinami tikraisiais vardais
24 Laima M... manau peticijos nepades. Valdo pinigai. Vienintele iseitis nebepirkti nuodingu maisto produktu
25 Ilona R... Aš suprantu, kodėl naudojami E priedai - tam kad maistas ilgiau negestu ir prekybininkai labiau pasipelnytu. Bet niekaip nesuprantu, kaip kyla ranka nuodyti save ir savo vaikus...
26 Raila A... pritariu pritariu pritariu. anksciau gyvenom be priedu ..o gal tik nezinojom
27 G. V... vienintelis dalykas kodel pasiilgstu tarybiniu laiku, kad nebuvo E. ...buvo tikras maistas
28 Simas S... Visiškai sutinku su tuo, kad mūsų Lietuviška produkcija yra aukštos kokybės ir visai nereikalinga joks ,,E" ar ,,GMO"
29 Vida G... skatinkime ūkininkus auginti sveikus žemės ūkio produktus
30 I.Jakubėnaitė ... Pritariu, kad lietuvos skiriamasis ženklas būtų produktai be E ir GMO. Tik matyt jų gamyba bus brangesnė... aš pasiruošusi mokėti daugiau. :)

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!